Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczury z tą trucizną mnie denerwują, jak jestem zatruty to panicznie biegam po planszy szukając źródełka do "odkażenia" - to jest fragment gry, którego najbardziej nie lubię.

Zakochałem się w

Spoiler

śpiewie Eurydyki <3

 

Świetna gra, miałem od dawna na Switchu, ale na poważnie zacząłem grać (bo sobie przypomniałem) od czasu premiery na innych konsolach - wcześniej nie do końca rozumiałem zasady i wszystko było mega chaotyczne. Ale za to teraz, cud miód.

Edytowane przez janol
Odnośnik do komentarza

Po 7 h dotarłem do 3 swiata..wrescie bo myślałem że się zaciąłem. Boss w drugim świecie padł za pierwszym razem.

Ale co mi siadł za bulid. Włócznia co odbijała się od 7 przeciwników, większe obrażenia od tyłu, odpychające ataki oraz jakiś epicki unik z tym samym efektem. Dla mnie zdecydowanie najlepsze to odpychanie. 

Odnośnik do komentarza

Jestem za szczurkami. Lol z dopakowana tarcza i dmg ze skoku nawet podejsc nie zdazyly mozna powiedziec ze deptalem je jak karaluchy :yao:

 

Wogole mam teraz tak dopakowany build ze tym razem bedzie mi szkoda jak umre :frog:

 

Tym bardziej ze ladnie wyjasnilem tezeusza z przydupasem. A wczesniejsze dwie proby to raczej on mnie. Znaczy ten minetaur jest prosty ale tezeusz to kurwa bo blokuje. 

 

Jak narazie wszystkimi bronmi w sumie mi sie spoko gralo i dojde do teza bez problemu. Zginalem wczesniej jedynie z karabinkiem. Albo lewy biuld mi sie trafial albo nie ogarniam tej broni. No chujowa dla mnie. Tarcza chyba jak narazie najfajniejsza dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Hehe dopakownay build hehe:usmiech:

Też podbiłem do Hadesa, buid idealny czułem się jak nomen omen młody Bóg i pizda. 

Tatko 5:0 Ja 

Rękawice są kapitalne na zwykłych przeciwników, ale jak przychodzi do starcia z przedostatnim i ostatnim bossem brakuje, mi tej kropki nad i. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam na nich od dionizosa ta pijacka mgle do rzucania. Byczek ma jakies uposledzone ruchy jak siedzi w tej mgle. Ladnie mozna go lać wtedy z bonusowym dmg za ciosy od tylu. Zreszta minetaur to lamus. Problematyczny jest tezeusz , szczegolnie pod koniec w fazie wkur.wienia. 

 

Jak sie wam dobrze uloza komnaty to moze sie najpierw trafic sam minetaur. Potem z tego co zauwazylem  ma mniej hp w walce wieczoru.

Odnośnik do komentarza

Warto uważać tam też jak macie aoe ataki, raz T oberwał przypadkiem za mocno i miałem dwóch bossów plus jego boski summon chuja na ekranie było widać prawdę mówiąc :)

 

co do boonów raz trafiłem na taki co regeneruje hp kiedy jesteśmy już bez resa. 

2 minuty temu, Rozi napisał:

Ma 3/4 paska, IMO całkowicie nieopłacalne.


Imo warto go sklepać zawsze tym bardziej jeśli jest w pokoju z czymś co Cię interesuje. 

Odnośnik do komentarza

Po klikunastu godzinkach  jestem zachwycony. Znów czuje ten kręcący mnie w giereczkach impuls: "a chvj to jeszce raz", "no dobra, ostatni run i konczę" i tak leci :obama:

Artystycznie to sztosik, że nie mam słów. Design świata, postaci, głosy, nawet polskie tłumaczenie, no cudnie się to chłonie i wciąż mało.

A najlepsze, że w sumie to drugi na poważnie przeze mnie ogrywany rogal  (pierwszym było ChoM). Więc nie kozaczę, cierpliwie ciułam i napawam sie tym cudownym uczuciem stopniowego nabierania poweru i doświadczenia.

A  wszystko funduje pan spencer, nie może byc lepiej :xboss:

Jak na razie najgorzej idzie mi z łukiem, najlepiej włócznia i karabin. Czyli pewnie znając życie to napiszecie, że łuk jest król i absolutnie OP, a włócznia i karabin to guvna obesrane dla lamusów:reggie:

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza

Ubiłem kurwę brodatą, w końcu. Poszedłem w boony od Demeter, grałem włócznią z dopakowanym pierwszym aspektem, criticale zwiększone o obrażenia, zwiększone prawdopodobieństwo criticala przy powrocie rzuconej włóczni, no i brało pedałowi po prawie 300 hp jak weszło. Dodatkowo miałem 40% szans na Mark, odbijająca się włócznię na grupy wrogów i szybkość postaci zwiększoną o 30%. Na zwykłym ataku mrożenie i atak w dashu, ale to nic nie pomagało, a w ostatniej walce czasami ciężko mi było uciec od ataku obrotowego. Jestem zadowolon. Nie wiem jak go pokonam kolejne 10 razy, no ale będę próbował XD Chociaż i tak najbardziej istotne jest nie tracić wskrzeszeń na T&M.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, dee napisał:

Po klikunastu godzinkach  jestem zachwycony. Znów czuje ten kręcący mnie w giereczkach impuls: "a chvj to jeszce raz", "no dobra, ostatni run i konczę" i tak leci :obama:

Artystycznie to sztosik, że nie mam słów. Design świata, postaci, głosy, nawet polskie tłumaczenie, no cudnie się to chłonie i wciąż mało.

A najlepsze, że w sumie to drugi na poważnie przeze mnie ogrywany rogal  (pierwszym było ChoM). Więc nie kozaczę, cierpliwie ciułam i napawam sie tym cudownym uczuciem stopniowego nabierania poweru i doświadczenia.

A  wszystko funduje pan spencer, nie może byc lepiej :xboss:

Jak na razie najgorzej idzie mi z łukiem, najlepiej włócznia i karabin. Czyli pewnie znając życie to napiszecie, że łuk jest król i absolutnie OP, a włócznia i karabin to guvna obesrane dla lamusów:reggie:

 

E tam, pierwszy raz przeszedłem włócznią, później łukiem

 

No, od Demeter są bardzo mocne perki

 

Też z tego, co zauważyłem, to gra skaluje ilość przeciwników. Grasz szybką bronią np. włócznią, to masz dużo przeciwników na ekranie, grasz wolną np. tym mieczem z początku gry, to masz mniej przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...