Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się to zróżnicowanie, dużo gier ukrytych perełek które mam, ale cieszę się, że niektórzy będą mogli je sprawdzić (albo zauważyć :) ). Np. takie Wild Arms Reloaded. Klasyczne gry z PS1 i PS2 trochę meh wciąż (w sensie ilości, bo tytuły zacne), za to mega klasyka z PS3. Generalnie wezmę, bo jest tam sporo gier, które gdzieś tam widniały na liście do kupienia kiedyś. W sumie jestem pozytywnie zaskoczony, bo sam nie jestem zbytnim fanem abonamentów, a ponadto mam spory backlog, ale jednak wrodzony cebulizm kusi by mieć tyle fajnych rzeczy ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

W tym środkowym pakiecie jest Spiderman wersja na PS5 (nie Morales), bo jakoś tak to dziwnie jest rozpisane? Wychodzi mi że nie. 

7 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Co ja patrzę, kilka gier z PS4, w które z chęcią bym pyknął wrzucili do opcji Premium a nie Extra. xD Ech, pazerne japońce.

Taaa? Przecież Extra od premium tylko klasykami miał się różnić. Co np.?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, balon napisał:

Taaa? Przecież Extra os premium tylko klasykami miał się różnić. Co np.?

LEGO Harry Potter Collection, Mafia 1 i 2 Definitive Edition, Batman Return to Arkham, zremasterowane Bioshocki, Serious Sam Collection, Kingdoms of Amalur Remastered, remaster The Last of Us i Ucharted 1-3. Mam wrażenie, że trafiły tu przez pomyłkę, ale na koncie UK jest tak samo. xD

 

Edit: Jednak nie pomyłka, na oficjalnej stronie według listy się to zgadza. Ech, Sony… xD

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

 Ta oferta jest zwyczajnie dobra - są indyki, gierki japońskie oraz duże gry od Sony

 

Przy najdroższym abonamencie na rok wychodzi 40 zł za miesiąc, a przy poziom niższym ok 33 zł, więc nie jest tak źle

 

Ograł by Returnal, Spider Man Miles Morales, Ys IX Monstrum Nox lub Ys VIII Lacrimosa of Dana i może jeszcze Dead Cells, I Am Dead, Gravity Rush 2, Medievil, Nights of Azure (cokolwiek to jest), No Straight Roads, The Surge 2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...