Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SpacierShark123 napisał:

No to jak będzie z tymi grami ps1/psp? Z tego co pamiętam miałybyć strumieniowane na ps5 a teraz według tego co pisze na ppe to tylko gry z ps3 będą strumieniowane?

Od początku było mówione że tylko gry z PS3 będą z chmury.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.05.2022 o 13:53, _Red_ napisał:

Mam teraz PS+ aktywny do 12.2023. 
Kupuję w czerwcu  voucher PS+ 365 i jako subskrybent chcę skonwertować abonament do Extra, zatem za cenę rocznego plusa dostanę 219 dni Extra wg tej rozpiski (219 dni od czerwca jak mniemam).

image.png.a89ebb0a382d2f9da3b02746d7b74312.png

Ten obecny czas trwania essentials jakoś się wstrzymuje czy coś? Dajmy na to skończy się 219 dni Extra i co, wrócę do tej reszty Essential, która mi pozostała?

 

Teraz doczytałem to

IMG_20220516_151508.thumb.jpg.81f72fb12089a915a77fd98cd7a9180b.jpg

 

Czyli po zuzyciu vouchera na roczny PS+ mój aktualny termin ważności 12.2023  zamieni się na wybrany nowy plan + doda się jeszcze oprócz tego 219 dni Extra / 183 dni Premium.

 

Zakładam że ta data 12.2023 tez nie zamieni się 1:1 tylko wg tego przelicznika Extra = 60% czasu trwania Essentiala.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czoperrr napisał:

Fajnie widzieć zmianę nastawienia do abonamentów przez fanów Playstation. Widzę, że w końcu zanika retoryka o abonamentach zabójcach branży.

Abonament, to zabójca gier używanych, a z czasem tych na plytach, a wówczas to się zacznie strzyzenie, aż kukle będą boleć. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, YETI napisał:

Abonament, to zabójca gier używanych, a z czasem tych na plytach, a wówczas to się zacznie strzyzenie, aż kukle będą boleć. 

 

Luzik YETI, nie musisz hejtować na siłę - Sony naprawdę wprowadziło mocno konkurencyjną ofertę. :) 

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, YETI said:

Abonament, to zabójca gier używanych, a z czasem tych na plytach, a wówczas to się zacznie strzyzenie, aż kukle będą boleć. 

Ps now istnieje na zachodzie od dobrych paru lat,nic się nie zmieniło.

Gry używane możesz kupić wszędzie.

Mało tego,jak gra trafiała do now/ps collection to praktycznie wersja pudełkowa kosztowała sporo mniej.

Coś trzeba było z tymi grami fizycznymi zrobić,to sprzedawali za grosze.

 

Odnośnik do komentarza

Póki co słabo to wygląda choć to dopiero początek. Większość gier już zaliczona albo mnie nie interesuje. Wiele tytułów nic mi nie mówi i może dopiero jak zobaczę screeny albo gameplay to będę wiedzieć czy jest sens wchodzić w abonament czy kupić używaną wersję albo na wyprzedaży. Oferta może być spoko dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z konsolami ale nie wiem czy taka osoba będzie zainteresowana graniem w gry z PS3 nie mówiąc już o PS1 i PS2. Póki co to GPU chyba i tak lepiej się prezentuje ale ciężko jest porównywać całe GPU do jakiegoś wycinka nowej usługi SONY.

 

2 godziny temu, YETI napisał:

Abonament, to zabójca gier używanych, a z czasem tych na plytach, a wówczas to się zacznie strzyzenie, aż kukle będą boleć. 

 

Strzyżenie było, jest i będzie ale nie jestem pewien czy abonamenty są w tym przypadku jakimś kamieniem milowym. Zaprezentowany katalog gier nie przekonuje mnie do tego abym zdecydował się na abonament - większość gier zaliczona, a to co mnie jeszcze interesuje mogę kupić w wersji używanej albo czekać na promocje. Przez ostatnie przesuwanie premier gier na Xboxa jestem zrażony do abonamentu i kupowania go na zapas.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Elitesse napisał:

Oferta może być spoko dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z konsolami ale nie wiem czy taka osoba będzie zainteresowana graniem w gry z PS3 nie mówiąc już o PS1 i PS2

 

no wiadomo że raczej nie będzie, ale jak przespał ps4 to już ma dużo super gierek w abo do grania. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Luzik YETI, nie musisz hejtować na siłę - Sony naprawdę wprowadziło mocno konkurencyjną ofertę. :) 

Może dla ludzi, którzy nigdy nie mieli konsoli Sony, albo od lat siedzieli z nocnikiem na głowie i grali jedynie w Forza/Halo/Gearsy, bo cala reszta graczy to te wszystkie tytuły raczej ma juz ograne.

Dla mnie ten abonament mialby jakikolwiek sens, gdyby wsyztskie exy Sony do niego trafiały, ale widać na to stać tylko MS, szkoda tylko, że tam skolei premier nie ma... :nosacz2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z przyjemnością dam drugą szanse Returnalowi. I ostatnio chodziło mi po głowie 3 przejście Demonsów a że dawno pogoniłem to teraz z nieskrywaną przyjemnością znowu zagram. 

 

Assasyny odpuściłem po części 3 ale skoro wpada ten najnowszy to też chętnie stestuje. Liczę że zaraz wjedzie FC6 bo w zeszłym roku skończyłem piątke i chociaż troche gierka rakowa to lubie ten beztroski setting. Dla mnie bomba ta oferta. Jak na razie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, easye napisał:

Może dla ludzi, którzy nigdy nie mieli konsoli Sony, albo od lat siedzieli z nocnikiem na głowie i grali jedynie w Forza/Halo/Gearsy, bo cala reszta graczy to te wszystkie tytuły raczej ma juz ograne.

Dla mnie ten abonament mialby jakikolwiek sens, gdyby wsyztskie exy Sony do niego trafiały, ale widać na to stać tylko MS, szkoda tylko, że tam skolei premier nie ma... :nosacz2:

 

Patrząc po temacie to chyba tylko ty i wesker jesteście na bieżąco xd

Odnośnik do komentarza

Mi się nazbierało troche gier, a to nie jest cała oferta. Przy moim wolnym czasie, jak przejde 2 gry w miesiacu to jest dobrze.

Ashen, South Park 2, Returnal, Tsushima,  Demons souls, Medievil, Wipeout, ze staroci na bank Asuras Wrath.

Chyba z powodu tego czasu musze pomyslec, czy ten abonament mi sie opłaca :kekw:

Odnośnik do komentarza

Also, players who have previously purchased the digital version of select games from the original PlayStation and PSP generation will not have to make a separate purchase or sign up to PlayStation Plus to play these titles on PS4 or PS5. When these titles are released for PS4 and PS5, players can head to PlayStation Store and download a version for the consoles at no extra cost if they already own the digital version of the title. Some of the titles will also be available for individual purchase. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie jak tak czytam listę gier to albo grałem, mam w PS+/PS collection albo nie interesują mnie specjalnie (bardziej na zasadzie odpalić, usunąć). Chyba szkoda hajsu na upgrade do Extra/Premium. Podjarka nieco siadła ostatnio.

 

Za to jak ktoś zestackowal całe lata PS+ odpowiednio wcześniej to rozumiem, ze jednym voucherem z eneby za 160 zeta (roczny PS+) skonwertuje sobie cały skumulowany okres wg przelicznika + dołoży jeszcze te 219/180 w zależności od tiera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...