Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no jasne, ale trochę się obawiam, że skoro pudełek nie mam czasu skończyć (3 miesiące Cyberek wieczorami, Divinity 2 nietknięte + parę innych) to dostęp do PS+ Extra/Premium to będzie przesyt. Z drugiej strony, warto za jednym zamachem zrobić upgrade jako że mam jeszcze 1.5 roku w zapasie. Pomyślę w czerwcu :geek:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Nie no jasne, ale trochę się obawiam, że skoro pudełek nie mam czasu skończyć (3 miesiące Cyberek wieczorami, Divinity 2 nietknięte + parę innych) to dostęp do PS+ Extra/Premium to będzie przesyt. Z drugiej strony, warto za jednym zamachem zrobić upgrade jako że mam jeszcze 1.5 roku w zapasie. Pomyślę w czerwcu :geek:

Mam to samo, duzy backlog w pudelkach siedzi dodatkowo, wiec nie wiem czy się ładowac w abonament jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Są screeny z Ridge Racer 2 i Wormsów. RR prezentuje się całkiem nieźle biorąc pod uwagę oryginalne wydanie na PSP, prawdopodobnie działa w 1080p.

https://www.pushsquare.com/news/2022/05/psps-ridge-racer-2-looks-tasty-in-upressed-ps5-ps4-screenshots

 

Spoiler

ridge-racer-2-psp-ps5-ps4-4.large.jpg

 

ridge-racer-2-psp-ps5-ps4-3.large.jpg

 

ridge-racer-2-psp-ps5-ps4-7.large.jpg

 

Ktoś też wrzucił jak przestawiają się dodatkowe opcje i Abe z nałożonymi filtrami.

 

Spoiler

9QnHgiS.jpg

 

1yb0WUl.jpg

 

Spoiler

Default filter

1FC44DF1-64EB-4BA3-B2E1-17745FAFC341.jpg

 

CRT Filter

17109977-F7DA-402A-9436-E36A55C507B1.jpg

 

Modern Filter

F5E4504B-C0E7-4FE4-AB7C-EDF2D3700A28.jpg

 

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Snake_Plissken said:

Prezentacja Abe'a razem z dodatkowymi funkcjami (Rewind, Load/Save)

 

 

  Reveal hidden contents

bVNPuMU.png

Wybór wersji w przypadku posiadania PS5 raczej nie będzie miał wpływu na samo działanie gry.

Fajne opcje znane z emulatorów - rewind i save state ale te filtry to chyba jakiś stażysta robił

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Ale czekajcie bo mi to umknęło gdzieś. ta lista gierek z PS1/PSP to nie jest ostateczna i będzie coś więcej niż tekken 2 co warto brac pod uwagę? Już trochę straciłem nadzieje i wracam powoli do ogrywania tych gierek na Vicie.

pewnie co miesiąc będą coś dodawać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

No to na pewno ale myślałem, że day 1 postarają się o dobrą listę. Niestety ta wyglada ok tylko jak chodzi o ps4/5. PS3 ograłem mocno i nie ma tam chyba nic na czym by mi zależało żeby nadrobić.

Czy to pełna lista? Ciężko powiedzieć. Psnow miało 700 gier więc chyba wszystkiego jeszcze nie pokazali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...