Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na tej liście z pół tuzina pozycji które interesują mnie z miejsca, a to nie jest kompletna lista.

 

Kto wie, może jak Spencer przestanie zabiegać o gówno do XGP to też będę się zachwycał like it's 2021 again? :reggie: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

Jak & Daxter wygląda mi na tą samą wersję co na PS4 (działającą w ~720p). Z tą grą jest jeszcze ok bo działa w 60 fps ale niech ich nieoczekiwany atak sraki dopadnie jeśli zaczną wrzucać gierki w 25 fps-ach tak jak wcześniej (np. Dark Cloud 2 czy Rogue Galaxy).

Ta lista gierek z PS2 jak dla mnie wygląda prawie identycznie jak to co było do tej pory wrzucane na PS4. Nie znam jej na pamięć ale niczego więcej po tych rematserach bym się nie spodziewał. 

Odnośnik do komentarza

Ja ich trzymam za słowo, że te gry z PS1 i PSP, które kiedyś na PS3 kupiłem, jak zostaną dodane do bazy to będę mógł je ściągnąć. Parę tytułów się znajdzie.

 

12 godzin temu, Figuś napisał:

Lista bardzo fajna, jest kilka tytułów, które chciałem w przyszłości zakupić (np. Darksiders Genesis). Ciekawi mnie na przykład Greedfall, czy wersja na PS5 to jest ulepszona czy kompatybilność wsteczna? Pewnie to drugie. :/

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Ta lista gierek z PS2 jak dla mnie wygląda prawie identycznie jak to co było do tej pory wrzucane na PS4. Nie znam jej na pamięć ale niczego więcej po tych rematserach bym się nie spodziewał. 

Wystarczy że wywalą gry PAL i na ich miejsce dadzą wersje NTSC. Tylko wtedy nie będą mieli różnych języków w grach i może dla tego wrzucają te PALowskie wersje?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Ja ich trzymam za słowo, że te gry z PS1 i PSP, które kiedyś na PS3 kupiłem, jak zostaną dodane do bazy to będę mógł je ściągnąć. Parę tytułów się znajdzie.

 

Lista bardzo fajna, jest kilka tytułów, które chciałem w przyszłości zakupić (np. Darksiders Genesis). Ciekawi mnie na przykład Greedfall, czy wersja na PS5 to jest ulepszona czy kompatybilność wsteczna? Pewnie to drugie. :/

Masz jakieś źródło tych informacji? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Ciekawi mnie na przykład Greedfall, czy wersja na PS5 to jest ulepszona czy kompatybilność wsteczna? Pewnie to drugie. :/

obie wersje

1 minutę temu, pawelgr5 napisał:

Masz jakieś źródło tych informacji? 

 

W dniu 20.05.2022 o 17:33, Figuś napisał:

Also, players who have previously purchased the digital version of select games from the original PlayStation and PSP generation will not have to make a separate purchase or sign up to PlayStation Plus to play these titles on PS4 or PS5. When these titles are released for PS4 and PS5, players can head to PlayStation Store and download a version for the consoles at no extra cost if they already own the digital version of the title. Some of the titles will also be available for individual purchase. 

 

z oficjalnego bloga PS

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Masz jakieś źródło tych informacji? 

 

Cytat

When Sony announced the first batch of PS1 and PSP games coming to PS Plus Premium, it also confirmed that subscribers that already own those games on their PlayStation accounts can download them on PS4 and PS5 free of charge.

https://gamerant.com/ps1-psp-purchases-ps-plus-premium-already-own/

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...