Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Figuś napisał:

nie, ale jak kupowałeś na jakimś black frajerze przez pss to już będzie wiedzieć, sam przedłużyłem w zeszłym roku na tej promce i mam tak na koncie

PlayStation Plus: 12-miesięczne członkostwo 33% taniej Wygasa: 04/06/2024

 

i nie nie przekonwertujesz tego co masz na wyższego plusa ale na krótszy okres, tamten przelicznik dotyczy tylko jak będziesz wykorzystywał kod na plusa mając aktywną już

(...)

 

No to jednak rzeczywiście słabo.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Il Brutto napisał:

Btw w przyszlym tygodniu mi sie konczy plus i chce odnowic. Niech ktos poinformowany napisze co teraz zrobic? czy jak przedluze taka zwykla zdrapka to mi sie zamieni pozniej na ten najnizszy i bede musial kupic nowa zdrapke na jakis premium?

Możesz kupić zdrapkę i aktywować ją jak ci się skończy, wtedy będziesz miał dalej zwykłego Plusa, który zamieni się w Essential (czyli to samo co obecnie).

Jeżeli poczekasz i aktywujesz po starcie nowej usługi, wtedy będziesz miał do wyboru 365 dni Essential, 219 dni Extra albo 180 dni Premium.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Dave Czezky napisał:

Brutalna prawda jest taka, ze gdyby nie promki za 4zl, to nikt by gamepassa nie bral.

 

Pierdolenie. Nawet bez promek GPU jest tanszy niż Netflix. I każdemu rozgarniętemu graczowi pozwala zaoszczedzic kupę siana, sprawiając, że gra więcej za mniej.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dave Czezky napisał:

yhm, a jak to jest z poziomem netflixa i gamepassa?

Coraz lepiej, czy coraz gorzej?

Coraz wiecej gier AAA first party?

Ile w tym roku wyszlo? Ile wyjdzie?

 

Szkoda, że jak w zeszłym roku MS wyjaśniał grami tego śmiecia od Nintendo to taki wyszczekany nie byłeś. :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Nie popłacz się proszę. Wiadomo, że Ci super bo z Xboxa się napierdalali, ale taki teksty to możesz sobie słać do prywaciarza który ewidentnie szuka zaczepki. :reggie: Ja tu jestem pogadać o abo z ktego mam zamiar korzystać.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, dee napisał:

Fakty są takie, że streaming i abonamenty powoli ale skutecznie wykańczają kina i sklepiki z grami w pudłach :shieeet:

No chyba nie.

 

Według mnie abonamenty nigdy nie wyprą i nie zdominują klasycznej dystrybucji w branży gier. Zbyt dużo graczy mloci w jedną gre jak cod, fortnite,  fifa itd aby płacić za nie miesiac w miesiąc.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, dee napisał:

Fakty są takie, że streaming i abonamenty powoli ale skutecznie wykańczają kina i sklepiki z grami w pudłach :shieeet:

Zakladajac firme myslalem, ze fizyczne wydania wymra max do 2018, a tu prosze, kazdy kolejny rok lepszy od poprzedniego :headbanger:Dlatego tez sklep nie nazywa sie games costam, tylko perfect blue (bo pod tym szyldem mozna sprzedawac cokolwiek). Pewnie, fajnie by bylo do konca zycia zajmowac sie grami, ale ja moge sprzedawac wszystko co ma marze.

Powiem tak - nie bylo gamepassa, sprzedawala sie jedna gra na xboxa na 30-40 sprzedanych na psa.

Jest gamepass - taka sama statystyka.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, PanKamil napisał:

No chyba nie.

 

Według mnie abonamenty nigdy nie wyprą i nie zdominują klasycznej dystrybucji w branży gier. Zbyt dużo graczy mloci w jedną gre jak cod, fortnite,  fifa itd aby płacić za nie miesiac w miesiąc.

 

Oczywiście, że nie wyprą. Tak jak streaming video nie wyprze kin. To kwestia zmiany układu sił, nowego podziału tortu.

13 minut temu, Dave Czezky napisał:

Zakladajac firme myslalem, ze fizyczne wydania wymra max do 2018, a tu prosze, kazdy kolejny rok lepszy od poprzedniego :headbanger:

No i super. Tylko ile takich sklepików w ostatnich latach zamknięto? To, że masz więcej klientów to raczej kwestia upadku konkurencji, a nie tego, że nagle zacznie sie zwiększac sprzedaż gier pudełkowych.

Odnośnik do komentarza

@dee

No i skoro dobrze sobie radze w branzy, w ktorej nikt sobie nie radzi, to moge sprzedawac wszystko.

Dlatego smiesza mnie te teksty, ze mowie costam, zeby ktos u mnie cos kupil xD

Nie wiem, ty myslisz chyba ze my 10 produktow dziennie sprzedajemy, z czego 8 idzie do forumowiczów.

Jak nośniki zgina, to trudno - odpale biznes samograja i będę się plażowal. Paradoksalnie - bedzie więcej czasu na gierki.

A póki co, prowadzę wypożyczalnie kaset 10 lat po śmierci VHS, wbrew logice i rozsądkowi.

Bo lubię.

Lubię też nieśmiertelnego, więc chce być tym, który zostanie na końcu.

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Dave Czezky napisał:

No i skoro dobrze sobie radze w branzy, w ktorej nikt sobie nie radzi, to moge sprzedawac wszystko.

Mając  zasięgi (+ uniwersalna nazwa), wiedzę i doświadczenie w eCommerce, znając się na externalach, to faktycznie Pan Deve nie zginie w obecnych czasach. Bardzo sprytnie, że uczył się e-sprzedaży na produkcie, który zna idealnie, to napewno ułatwiło wejście.

Niezmiennie dopinguje :hi:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...