Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Czoperrr napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz - jak długo tytuły będą pozostawać w bibliotece?

 

Do tej pory wszystkie gry w PSNow miały podaną datę usunięcia z usługi. Nie sądzę aby coś tutaj miało się zmienić. Najpewniej najszybciej wyleci RDR2.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mugen napisał:

 

Suikodenów też nie ma :mog: Kochane Konami :fsg:

Z czasem będą wpadały kolejne gry bo na razie jest to ułamek tego co jest nadal dostępne na PS3. Wolę żeby to dłużej potrwało ale wszystko śmigało elegancko niż żeby tylko przerzucili dostępną bibliotekę z PS1/PSP bez żadnych ulepszeń. Vagrant Story kupiony na PS3 już czeka na kolejne przejście.

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, ASX said:

 w PS Now wypadały, ale może teraz zmienią politykę

Pewnie zanim kupię PS5 to połowa tych gierek wyleci. Zastanawiam się jeszcze czy jest sens opłacania obu abonamentów, na tą chwilę raczejz Plusa bym zrezygnował (nie opłacałem go w ogóle na PS4) i PS5 używał tylko dla exów kupowanych klasycznie. Te klasyki mam już na fizycznych nośnikach na PSX, PS2 i PS3, ale ogrywam na emulatorach bo tak wygodniej.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, łom napisał:

Z czasem będą wpadały kolejne gry bo na razie jest to ułamek tego co jest nadal dostępne na PS3. Wolę żeby to dłużej potrwało ale wszystko śmigało elegancko niż żeby tylko przerzucili dostępną bibliotekę z PS1/PSP bez żadnych ulepszeń. Vagrant Story kupiony na PS3 już czeka na kolejne przejście.

Z gierkami od Square to moze byc róznie. Będę zdziwiony jak się pokaze cokolwiek co mogą zremasterowac najtanszym kosztem jak CC i wydac z ceną która jest wyższa niż to co będzie po starcie usługi.

Odnośnik do komentarza

Jestem nawet pozytywnie zaskoczony ofertą. Dla kogoś kto nie miał styczności z GPU będzie to ciekawą opcją, a dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z PS4 albo PS5 to już całkiem.  Może nawet skuszę się na 3 miesiące aby sprawdzić jak to działa w porównaniu do GPU i zagrać w Moralesa, Blodborne i coś w co jeszcze nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem wybredny i jak pisałem, że w GP jest dla mnie raptem kilka ciekawych gier (odliczając to w co już grałem) to zieloni byli wielce oburzeni, że klap itp a mówię tak bo nie lubię xboxa :turned:

A teraz tak powiem szczerze, że podobnie jest i tutaj. Jest kilka gier, które bym sprawdził.. i w tym celu gdyby się dało kupić na miesiąc wyższy pakiet raz na jakiś to podobnie jak z GP byłaby to jakaś opcja, ale tak to nie widzę sensu "inwestycji" na pełny rok.

 

W związku z tym...  wiadomo czy jest taka opcja aby mając bazowego Plusa kupić np Extra na miesiąc, po upływie którego wracalibyśmy na poziom Essential?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...