Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, A_Bogush napisał:

Czy już można powiedzieć, że przebili pomysły Microsoftu z 2013 czy czekamy jeszcze na kolejne genialne decyzje?

Jeszcze trochę brakuje do genialnego pomysłu blokowania odsprzedaży gier w pudełkach i łączenia z netem żeby odpalić gierkę na płycie.

A co do pomysłów Sony mam nadzieję że rozpęta się gównoburza i ogarną się z tą konwersją i gierkami PAL 25/50 fps.

Odnośnik do komentarza

I co, Sunny zadzwoni do Euro Rtv Agd i zapyta czy ten kod co kupiłem to był poniżej ceny rynkowej i o ile? Powiedzmy, że rozumiem, ze jak sie ma wykupionego Plusa na jakis okres to może być dla nich problemem zmiana abo na jakimś wycinku tego okresu, no ale przecież na samym początku będzie możliwość przekonwertowania tego co tam nabiliście na którykolwiek z tych planów taryfowych, weźmiecie sobie te 10 czy 15 uciułanych lat zamienicie na połowę tego w najwyższym abo, czy tam odpowiednio mniej jak będą dzwonić po sklepach i pytać o ceny kluczy.

Odnośnik do komentarza

nie, ale jak kupowałeś na jakimś black frajerze przez pss to już będzie wiedzieć, sam przedłużyłem w zeszłym roku na tej promce i mam tak na koncie

PlayStation Plus: 12-miesięczne członkostwo 33% taniej Wygasa: 04/06/2024

 

i nie nie przekonwertujesz tego co masz na wyższego plusa ale na krótszy okres, tamten przelicznik dotyczy tylko jak będziesz wykorzystywał kod na plusa mając aktywną już subskrypcję

 

Odnośnik do komentarza

Mają jeszcze miesiąc na ogarnięcie się, sam mam z tego co pamiętam 33% taniej plusa bo zawsze na Święta był przeceniany. :kaz: 
A tak to ich pie*rdole, w ostateczności poczekam aż się Plus będzie kończył i zdrapki kupię po 80 zł i się weźmie Extra.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, mugen napisał:

I co, Sunny zadzwoni do Euro Rtv Agd i zapyta czy ten kod co kupiłem to był poniżej ceny rynkowej i o ile? Powiedzmy, że rozumiem, ze jak sie ma wykupionego Plusa na jakis okres to może być dla nich problemem zmiana abo na jakimś wycinku tego okresu, no ale przecież na samym początku będzie możliwość przekonwertowania tego co tam nabiliście na którykolwiek z tych planów taryfowych, weźmiecie sobie te 10 czy 15 uciułanych lat zamienicie na połowę tego w najwyższym abo, czy tam odpowiednio mniej jak będą dzwonić po sklepach i pytać o ceny kluczy.

xD

Kupujesz kod > kod sie generuje u sony > wydruk

Kazdy kod jest oznaczony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...