Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Square napisał:

Lepiej chyba wychodzi konwersja z Essential, no ale jak już macie Extra/Premium to odpada wtedy taka opcja.

No ja akurat na próbę kupiłem wiedząc, że mam ważną subskrypcję do końca października, później zadecyduję co dalej. Póki co najbardziej jestem zadowolony z tego strumieniowania, to na serio przyszłość. Jednakże obawiam się, że płyty się skończą a pozostanie jedynie abonamentoza. I każdy będzie płacić za coś co nigdy nie będzie jego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mnie pojebauo, aczkolwiek plus mi się w połowie czerwca skończył i tak się gryzłem jakiego wybrać jak już wprowadzili trzy różne warianty. Wybrałem wersję extra, spora biblioteka gier w które chcialbym mnie przekonała. Widzę też,że do wersji premium można dopłacić te 80 zł i może tak jutro zrobię. Póki co ściągnąłem Returnala i kilka innych tytułów. A to wróży,że w najbliższym czasie nie wydam nic na gierki, chyba,że wyjdzie coś od From Software.

Odnośnik do komentarza

Podobno wyciekł gry na pozostały miesiąc:

Spoiler

- Stray
- Final Fantasy 7 Remake Intergrade + FF7R Episode Intermission
- Assassin's Creed IV Black Flag
- Assassin's Creed Unity
- Assassin's Creed Rogue Remastered
- Assassin's Creed Freedom Cry
- Assassin's Creed The Ezio Collection
- Saints Row IV: Re-Elected

Stray to pewniak oczywiście

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

I jedyny AC jaki mnie interesuje (AC 3) niedostępny. ;/ ciężkie jest życie abonamentowego biedaka :( 

Nie rób tego sobie i odpuść trójkę. Ta gra zabiła we mnie jakiekolwiek pozytywne odczucia s trone open worldów i do dzis zadnego AC nawet nie włączyłem. Mam od brata Origins w pudle to pewnie spróbuję skoro ludzie mówią ze to wręcz nowe rozdanie do serii ale AC3 to kupsztal nie z tej ziemi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...