Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wow to jak będzie za „darmo” w usłudze na PlayStation, to już może niedługo nasze pc, biurka i monitory (zawsze można do tv w salonie podpiąć), będą mogły mielić Ryśkiem. Czekamy.

 

ps mam nadzieję, że biedzie obsługa M+K!

Ja tak to bardzo się cieszę, że więcej graczy będzie mogło się zapoznać!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mitra napisał:

Ciekawe w jaki tierze by było? Ja na razie pasuje i zostaje z essential, choć kilka gierek kusi. Z drugiej strony brak czasu i rzucić hajs by było to tak szkoda, szczególnie że backlog nie jest mały.

Ciężko to będzie „podpiąć” pod remake czy remaster, więc pewno extra.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, balon napisał:

Wow to jak będzie za „darmo” w usłudze na PlayStation, to już może niedługo nasze pc, biurka i monitory (zawsze można do tv w salonie podpiąć), będą mogły mielić Ryśkiem. Czekamy.

 

ps mam nadzieję, że biedzie obsługa M+K!

Ja tak to bardzo się cieszę, że więcej graczy będzie mogło się zapoznać!

Zawsze mnie to śmieszyło, " wow, więcej graczy będzie mogło się zapoznać z grą". Wielcy fani gier na pc, co czekali latami aż sony da swoje gry na peceta. Zwykłe dojenie klasy i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, vip77 napisał:

Zawsze mnie to śmieszyło, " wow, więcej graczy będzie mogło się zapoznać z grą". Wielcy fani gier na pc, co czekali latami aż sony da swoje gry na peceta. Zwykłe dojenie klasy i tyle w temacie.

Raczej z reguły jest tak, że w ogóle na te gry nie czekali, ale jak już się pojawią to może ktoś sprawdzi. Znam wielu pececiarzy, którzy na codzień przechodzili obok nich obojętnie, teraz może nadrobia, może nie.

 

Zdecydowanie gorsi są Ci, co siedzą z konsola Sony od lat, a teraz się jarają, że będą mogli nadrobic exy z abonamentu... 

w co grali wczesniej? :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

Polubiiłem się ze streamingiem gier. Czasami mam hype na grę albo gatunek, który jest wywołany jakimś emocjonalnym triggerem typu utwór muzyczny, filmik czy jakiś artykuł. Problem z tym moim hype jest, że szybko spada. I jak się ściągnie i zainstaluje gra, to mi dawno mija. Ubolewam nad tym, ale fajnie że dzięki streamingowi mogę coś wybrać, odpalić i podtrzymać chęć na grę. Po sprawdzeniu na Bit.Trip Runner 2 (który wymaga jakiejś tam precyzji skoków) stwierdziłem, że chodzi u mnie dobrze. I dzięki temu mogę też sprawdzić szybkensem coś - np. Armageddon Riders, którego przeoczyłem, a okazuje się klonem Carmageddon i jest zrobiony od ludków co wyklepali Hard Truck Apocalypse (którego miło wspominam, mimo że był technologicznym babolem). Generalnie co raz bardziej mi się ten abonament podoba, jeśli to jest początek i ma się rozwijać, to bardzo chętnie go wesprę swoim portfelem ;)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Intotherain napisał:

Nie wiem czy mam sobotnie zwidy ale pobrałem spider mana goty i nie ma switcha na 60 fps natomiast w morelasie jest:wallbash: wie ktoś może jak sprawić by podstawka z extra/premium śmigała w wersji upgrade na ps5?

Trzeba kupić Moralesa w wydaniu Ultimate. On zawiera w sobie Spider-Man Remastered pod PS5, wersja z czwórki nie dostała patcha 60fps.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, łom napisał:

Jakiś billbil-kun (podobno parę razy trafił z info) wrzucił informację że w Plusie na lipiec będzie: 

Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS5/PS4)

The Dark Pictures: Man of Medan (PS4)

Arcadegeddon (PS5/PS4)

Nie wiem czy to potwierdzone ale parę stronek już ma o tym newsa.

Za każdym razem trafiał 

Odnośnik do komentarza

Jeśli wpadnie Crash to ja jestem rozyebany na części pierwsze, byłaby to absolutna megatona. @ASX no Acti i Sony byli w bardzo dobrych relacjach biznesowych, a teraz jeszcze przez końcem fuzji z MS-em niebiescy załatwią sobie do abo klasyczny dla PlayStation tytuł. Bardzo precyzyjna marketingowa zagrywka, chylę czoła, bo tak się walczy o klienta.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, ASX napisał:

To byłoby ironiczne, bo gry Activision nigdy nie trafialy do Game Passa i Spencer musiał kupić całą firmę by w przyszłości móc to zmieniać.

A tutaj wchodzi Sony całe na biało i nie robiąc sobie nic z przyszłego przejęcia Activision wrzuca sobie Crasha 4 do plusa 

Obstawiam że takie deale dużo wczesniej są podpisywane, i równie dobrze mogli mieć podpisanego Crasha przed info o przejęciu acti

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie pytanko , słuchałem dzisiaj pewien polski podcast i ponoć jeżeli raz dodamy grę z PSPLUS EXTRA collection ( chociażby RDR2) to nawet jeśli gra wypadnie w październiku z abonamentu to i tak mamy na stałe do niej dostęp jak do gier z PSPLUS(czyli dostęp dopóki posiadamy abonament). Nie wydaje mi się to możliwe ale zawsze wolę spytać bo w takim przypadku abonament niszczy gamepass gdzie gry są ciągle rotowane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...