Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Rozumiem, ze nie ma nigdzie jawnej daty ważności takiej gry z sonypassa? Żeby po tygodniu nie zniknęła.

Jeżeli jest jakaś data to w szczegółach, np RDR2 jest do września w Extra. Jak takie Stray będzie miało wypaść to na bank będzie info wcześniej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ölschmitz napisał:

sorry za post pod postem

 

https://allegro.pl/oferta/playstation-ps-psn-plus-12-miesiecy-365-dni-4x3m-12317359753

 

to jest ok, czy jest tu jakis haczyk? bo cena wlasciwie 50%.

 

To jest kod dla nowych/powracających więc nie zrobisz tak że wklepiesz kod i dostaniesz extra/premium ale na krótszy okres:

 

Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez producenta, kodu użyć można jedynie po wygaśnięciu aktywnej subskrypcji PS Plus. W przeciwnym razie pojawi się błąd o nieprawidłowym/użytym kodzie.

 

 

Odnośnik do komentarza

O co chodzi, kiedy chce kupić normalną subskrypcję to wyskakuję błąd, że coś poszło nie tak na głównej stronie i w konsoli też nie mogę kupić, zwykłe gry na ps store mogę normalnie kupić kartą wirtualną a z tą subskrypcją cały czas mam wieczne problemy?:[

 

Edit: Dobra już nieaktualne, nie wiem czemu, ale udała się dopiero z poziomu gry opcja wykupu subskrypcji:/

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem zakupiłem subskrypcję do wersji premium za 21 zł. Z ciekawości odpaliłem strumieniowanie w dwóch grach, Motorstorm i Ratcheta. Obie działały świetnie i jestem mega zaskoczony, że nie czułem żadnych opóźnień. Grałem od 00:00 do 01:00 co może miało wpływ, ciężko ocenić, gdyż za dnia nie mam okazji tego sprawdzić. Dzisiaj spróbuję odpalić coś z psx i ps2, zobaczę czy moje oczy to zniosą i nie popsuję sobie wspomnień dziecięcych lat. Wracającą do strumieniowania, z tego co wczoraj zauważyłem są aż 3 różne części Ratcheta. Jako, że grałem tylko w dwie gry tej serii na ps4 i ps5, może ktoś mi podpowie w jakiej kolejności powinienem rozpocząć zabawę?

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Czoperrr napisał:

Dziwna sprawa, w nowym abonamencie na PS4 nie mogę pobrać Days Gone. Mam tylko opcje zakup i streaming. Z innymi grami nie ma problemu i pobierają się normalnie.


Jeśli miałeś już dodane lub kupione, to poszukaj w swojej bibliotece. Z niejedną grą tak mam, że wyszła zapewne jakaś odrębna bliźniacza wersja o innym ID i system nie pozwala mi jej pobrać, a jedynie kupić na nowo (np. Uncharted 4, GTA V PS5, stary Sherlock itp.), ale w bibliotece normalnie mam ikonkę pobierania (nawet jeśli gra w kupionej wersji nawet nie ma już swojej strony produktowej).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...