Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Mam subskrypcje ps plus do 3 lipca 2022. Kupiłem nowy kod, ale nie mogę go wbić. Naciskam wykorzystaj, pod spodem pojawia się info: 365 dni playstation plus essential kilkam wykorzystaj.

 

Ta subskrypcja nie ma daty końcowej. Zamierzasz zrealizować ten kod kuponu w celu uzyskania subskrypcji na 365…. Klikam akceptuje i nic się nie dzieje. Czy ja to będę mógł zrobić dopiero jutro jak wygaśnie stary plus??

 

Odnośnik do komentarza

Środki w portfelu doładowane, czekam na zbliżające się w drugiej połowie lipca recki Stray, zanim przejdę na Extra na te pozostałe 500+ dni. Kotko-cyberpunk nie może chyba zawieść, prawda? :wub:
I teraz pytanko - czy użytkownicy Extra są zadowoleni z oferty, czy wolelibyście przejść na Premium?
I vice versa - wziął ktoś upgrade do Premium, a wyszło, że to w sumie strata kasy?
Jestem ciekaw odczuć - upgrade chyba zawsze można zrobić w kolejności Essential -> Extra -> Premium, ale w dół już nie zejdę aż się okres nie skończy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Red_ napisał:

I teraz pytanko - czy użytkownicy Extra są zadowoleni z oferty, czy wolelibyście przejść na Premium?

Ogólnie jestem zadowolony, masa gier na które szkoda by mi było kasy nawet na wyprzedaży, ale lekki kwas jest że niektóre gry wrzucili do premium jako klasyki jak np. Mafia 2

 

7 minut temu, _Red_ napisał:

upgrade chyba zawsze można zrobić w kolejności Essential -> Extra -> Premium, ale w dół już nie zejdę aż się okres nie skończy.

dokładnie tak jak piszesz, teraz za upgrade z extra do premium mi krzyczą 140,49 za pozostałe 640dni, jak po ogrywam większość możliwe że pójdę w wyższy tier

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Środki w portfelu doładowane, czekam na zbliżające się w drugiej połowie lipca recki Stray, zanim przejdę na Extra na te pozostałe 500+ dni. Kotko-cyberpunk nie może chyba zawieść, prawda? :wub:
I teraz pytanko - czy użytkownicy Extra są zadowoleni z oferty, czy wolelibyście przejść na Premium?
I vice versa - wziął ktoś upgrade do Premium, a wyszło, że to w sumie strata kasy?
Jestem ciekaw odczuć - upgrade chyba zawsze można zrobić w kolejności Essential -> Extra -> Premium, ale w dół już nie zejdę aż się okres nie skończy.

Ja osobiście jestem mega zadowolony mimo, iż fanem abonamentów nie jestem. Ostatnio ogrywam Ratcheta crack in time i muszę przyznać, że strumieniowanie to jakaś magia, nic nie instalujemy, gra po chwili startuje, wszystko się zapisuję bezproblemowo, żadnych zawieszek czy wywaleń do dasha. Dla mnie to złoto. Czuję, że to będzie mój pierwszy calak w tej formie. Zabawne, że to uniwersum poznałem dopiero przy ps4. Dzięki nowym możliwością mogę wrócić do tego co mnie kiedyś ominęło i nadrobić. Najlepsze jest to, że przy strumieniowaniu nie muszę martwić się o miejsce na dysku, odpalam i gram. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnie dwa wieczory grałem w Dark Picture Anthology: Little Hope i niestety forma jest spadkowa. Odsłona jeszcze słabsza niż Man of Medan. Najbardziej przeszkadza samo miejsce akcji, jedna główna droga i co jakiś czas napotykany budynek. Kilka QTE i znowu wracamy na pustą drogę i idziemy przed siebie do kolejnego budynku :sapek:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, _Red_ napisał:

Środki w portfelu doładowane, czekam na zbliżające się w drugiej połowie lipca recki Stray, zanim przejdę na Extra na te pozostałe 500+ dni. Kotko-cyberpunk nie może chyba zawieść, prawda? :wub:
I teraz pytanko - czy użytkownicy Extra są zadowoleni z oferty, czy wolelibyście przejść na Premium?
I vice versa - wziął ktoś upgrade do Premium, a wyszło, że to w sumie strata kasy?
Jestem ciekaw odczuć - upgrade chyba zawsze można zrobić w kolejności Essential -> Extra -> Premium, ale w dół już nie zejdę aż się okres nie skończy.

Dla mnie extra bardzo fajnie, ale ja też mam pewne zaległości, skończyłem Milesa teraz powrót do Returnal, ale z ciekawości sprawdzę grę Kojimy DS czy inne gierki, które mam zaległości. Ostatnio jak sprawdzałem to jakieś 10 gierek mam do ogrania więc opłacało się przechodzić na extra. A może jakaś mniej popularna gierka mi wpadnie w oko jeszcze :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skoro już wyjaśniliśmy w  temacie wcześniej, ze zdrapki PS+ 365 dni nie podbijają pakietu, a jedynie przedłużają aktualny tier, to sprawdzał juz ktoś czy to faktycznie działa?

 

Czyli mam essential, zdrapka daje +365 dni zwykłego plusa. Mam Extra to daje +219 dni Extra itp? Bo to wtedy może byc sensowniejsza opcja na przedłużanie, kupując promocyjny voucher np. 165 zł za PS+365 (o ile nadal takie będą), zamiast dobijania portfela z Eneb/keyshopow i kupowania Extra po 400zl/rok w PS Store.

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, _Red_ napisał:


Nie no gry znalazłem, ale ikonki PS+ nie widzę przy nich - Ty masz?

Nie mam. Zażartowałem tylko z tej nazwy. W gamepassie jedna z nich jest a druga mam na switcha wiec nawet nie szukałem w plusie. Wole żeby kidsy katowały pada od Xboxa:asax:

2 minuty temu, _Red_ napisał:

Skoro już wyjaśniliśmy w  temacie wcześniej, ze zdrapki PS+ 365 dni nie podbijają pakietu, a jedynie przedłużają aktualny tier, to sprawdzał juz ktoś czy to faktycznie działa?

 

Czyli mam essential, zdrapka daje +365 dni zwykłego plusa. Mam Extra to daje +219 dni Extra itp? Bo to wtedy może byc sensowniejsza opcja na przedłużanie, kupując promocyjny voucher np. 165 zł za PS+365 (o ile nadal takie będą), zamiast dobijania portfela z Eneb/keyshopow i kupowania Extra po 400zl/rok w PS Store.

 

Zdrapki podbijają pakiet extra/premium pod warunkiem ze jest on aktywny. Jak nie masz aktywnego extra/premium to zdrapka wbije tylko essentiala. Miałem extra na 5 dni - wbijem zdrapkę kupiona na Olx za 140 pln i przedłużyło extra o 219 dni. 

Edytowane przez LiŚciu
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Red_ napisał:

Skoro już wyjaśniliśmy w  temacie wcześniej, ze zdrapki PS+ 365 dni nie podbijają pakietu, a jedynie przedłużają aktualny tier, to sprawdzał juz ktoś czy to faktycznie działa?

działa @messer88 może potwierdzić

 

imo kupowałbym na zapas w kluczykarniach bo sony wycofało z PL sklepów kody na PS+365 w zamian wprowadzając doładowania o pojebanych wartościach 240, 400, 480pln

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...