Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powiem, pojechali grubo. Do tej pory nie mam Horizona mimo, że uważam, iż jedynka wraz z Days Gone były najlepszymi grami na ps4. Z powodu dużej kupki wstydu nie kupowałem tytułu, wiedząc że będzie leżeć. Teraz nie mam tego problemu, po prostu odpalę to z usługi a jeśli nawet nie ogram, gdyż czas się skończy, to później poprostu kupię swoją wersję. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, karmaster napisał:

Legend of Dragoon z trofikami pewnie (chyba każdy klasyk od Sony ma zestaw). Trzeba będzie przejść jeszcze raz :)

Nie byłbym taki pewny. Ratchet miał trofea, a dwójka i trójka już nie. Szkoda, że nie implementują tego wszędzie, tak czy siak i tak dwójkę przechodzę bo gra fajna.

Odnośnik do komentarza

Ja powoli wykupuje klasyki które za dzieciaka miałem na Verbatimach. Z obecnej wrzuti to pasuje mi brac Harvet Moona, Legend of Dragoon i Wild Arms 2. Jeszcze Syphon FIlter 3 nie kupiony z poprzedniej wrzutki.

 

Ktoś wie czy było oficjalne info które gry można kupować a które te kurwy pazerne z Sony trzymają tylko w abo (jak np Tekken 2)?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shen napisał:

Dopiero doczytałem, że dali  jeszcze Harvest Moon: Back To Nature:banderas: coś pięknego, ale bedzie grane

Mam z tym tytułem miłe wspomnienia. Ciekawe jaki byłby powrót po ograniu 250h w Stardew Valley, które jest znacznie bardziej rozbudowane. Chyba lepiej zostawić ten tytuł we wspomnieniach i poczekać na remake A Wonderful Life, który wyjdzie na Switcha.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Lukas_AT napisał:

Mam z tym tytułem miłe wspomnienia. Ciekawe jaki byłby powrót po ograniu 250h w Stardew Valley, które jest znacznie bardziej rozbudowane. Chyba lepiej zostawić ten tytuł we wspomnieniach i poczekać na remake A Wonderful Life, który wyjdzie na Switcha.

Mnie SV odrzuciło rozbudowaniem, prostota czasem jest dobra :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...