Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, darkos napisał:

Mogę na jeden miesiąc kupić ten najdroższy pakiet, żeby sprawdzić jak działa. I po miesiącu zrezygnować czy będą mi pobierać co miesiąc już 70 zł ?? 

Możesz kupić i od razu zrezygnować z przedłużania. Wtedy wykorzystasz ten miesiąc i jak się skończy po prostu stracisz dostęp do gier. 

 

Bajer opcja bo kilka tytułów z PS3 chciałem ograć a 20 zeta to lepsza opcja niż polować na jakieś pudełka i konsolę, która zastąpi moje martwe PS3. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem na miesiąc najdroższy. Pobrało mi 20 zł, pogrzebałem w liście gier, ściągnąłem Ridge Racers 2 z PSP (bez trofeów? :facepalm:) pograłem trochę. Potem wbiję kilka wyścigów online w WRC Genererations i Assetto Corsa Ultimate. To po to wykupiłem abonament, A dzięki obniżce mam okazję sprawdzić jakie gry są dostępne i widzę lekką biedę z PSOne. Owszem Dwa Syphon Filter robią robotę ale pozostałe gry to jakieś lekkie rozczarowanko. Jednak póki co jestem zadowolony z poziomu dostępnych gier na PS4 :) 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Makar03 napisał:

Dla obecnych subskrybentów premium jest promka na 3 miechy za 150 zł lub 360 zł zamiast 480 na rok, wychodzi 30 zł miesięcznie. W samą porę się wstrzelili, bo akurat jutro kończy mi się abo :turned:

Gdzie te promo na Premium dla obecnych? U mnie tak to wyglada…

 

 

F0042BA2-BE61-407A-B7B3-F70E010F9D67.jpeg

Odnośnik do komentarza

wziąłem sobie tego najdroższego plusa za te dwie dychy, żeby sobie ograć Moralesa i sprawdzić streaming gier z PS3, no i jak klikam pobierz, to mi się wyświetla okienko o PŁATNOŚCI NATYCHMIASTOWEJ i jakichś zamówieniach w przedsprzedaży

 

skubance sprawili, że zacząłem się przez chwilę cykac, że mi ściągnie trzy stówki za grę na 5h - czemu to jest tak chujowo sformułowane?

 

wonderful 101 z kolei od razu pięknie się zaczęło pobierać, nowy horizon też wyświetla komunikat jak pajak

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Ludwes napisał:

wziąłem sobie tego najdroższego plusa za te dwie dychy, żeby sobie ograć Moralesa i sprawdzić streaming gier z PS3, no i jak klikam pobierz, to mi się wyświetla okienko o PŁATNOŚCI NATYCHMIASTOWEJ i jakichś zamówieniach w przedsprzedaży

 

skubance sprawili, że zacząłem się przez chwilę cykac, że mi ściągnie trzy stówki za grę na 5h - czemu to jest tak chujowo sformułowane?

 

wonderful 101 z kolei od razu pięknie się zaczęło pobierać, nowy horizon też wyświetla komunikat jak pajak

 

Raczej to nie to, ale może sprawdź czy na karcie gry nie ma do wyboru 2 pozycji, jednej normalnej sklepowej, a drugiej z PS Plusa. Wczoraj jak dodawałem gry z PS Plus Collection to osobno był wybór wersji z Kolekcji a drugi był z normalnego Plusa.

Odnośnik do komentarza

a nie wiem, być może, choć miałem do wyboru opcje pobrania dzięki abonamentowi, kupno albo strumieniowanie 

 

w każdym razie pobrałem bez problemu, przyszedł rachunek na maila na kwotę 0 zł tak jak się można było spodziewać - po prostu dziwnie to sformułowali, a w necie widziałem też kilka opinii, ze to jakiś bug czy coś takiego 

Odnośnik do komentarza

O co chodzi jak wejdę w informacje jakiejś gry i tam jest licznik z upływem czasu w dniach? To jest informacja przez ile jeszcze dni gra pozostanie w usłudze czy coś innego? Jeżeli tak, to czy można to gdzieś indziej podejrzeć aby uzyskać informacje zbiorczą zamiast klikać w każdą grę osobno? Nie rozumiem dlaczego w przypadku niektórych gier, które kupiłem albo dostałem w ramach abonamentu też jest taki licznik, np. w TLoU remaster widnieje coś ponad 600 dni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...