Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, karmaster napisał:

Wjechały gierki na luty (dla extra/premium) i Legend of Dragoon z trofeami :) 

Aż kupię dodatkowo, żeby kitajce w tym SONY widziały, że jest zainteresowanie i być może jakiś remake lub nowa część wpadnie w przyszłości.:fsg:

Odnośnik do komentarza

hmm odwiedź Turcję? :cool2:

 

zacytuję sam siebie ze strony 78

 

Cytat

działa bez vpn, przed minutą mi przeszło przez zwykłą przeglądarkę, jestem deluxe :good2:

 

tipy są następujące :

- założyć kartę wirtualną cinkciarza i zasilić na 125zł (jak chcecie deluxe)

- założyć konto tureckie PSN (może być z google turkey address generatora, ważny jest prawdziwy kod pocztowy i kraj Turcja)

- nie potrzeba przewalutowywać, mi zeszło łącznie 124,69zł

- adres na PSN bez polskich liter i bez myślnika w kodzie pocztowym już przy samym zakupie, prawdziwe dane (te same co na cinkciarzu) oprócz kraju Turkey ;) miałem też założone hasło dwuetapowe jeśli to ma jakieś znaczenie

 

i już, można się cieszyć najlepszą usługą abonamentową za jakieś grosze. za taką cenę to nobrainer :cebula:

 

ja gdy patrzę na wartość takiej operacji :] 

 

Duck Laugh GIFs | Tenor

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

U mnie nie działa ten myk z cinkciarzem - karta jest, ale jest błąd zakupu z konsoli i przez przeglądarkę. Dobra, doceniam chęci. Kupię normalnie na ten miesiąc. :lapka:

Ja też z tureckiego kupuję ale normalnie przez stronę pastore, tylko, że tureckie z tłumaczeniem na angielski i idzie cacy.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

A Returnal kiedy?

Jak zrobię z 336h w Tchie…

 

Spoiler

Pamiętam jak mailem tylko pegasusa i jeden cart 168in1 tam to chyba z 500h zrobiłem :)

 

13 minut temu, Cedric napisał:

Tchia! Moja najbardziej oczekiwana gierka pierwszego kwartału. :banderas:

No moja może nie naj, ale w czołówce (jednak Hogwart i Zelda deko wyżej :) ). Bardzo miło z ich strony. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...