Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem tylko poinformować, że lista chętnych została zamknięta, bo mam z grubsza zaplanowane kameralne losowanko, ale warunkiem jest limit pięciu zawodników xd 

A znając życie, to zaraz jakaś zabłąkana dusza się odnajdzie, dołączy i mi zburzy koncepcję.

Więc zamykam, losowanie najpewniej standardowo jutro.

Udział biorą:

Rozi, mozi, ogqozo (już widzę jak to czytam), MichAelis (to już moja mama ustaliła jak się czyta) i marbel.

 

Jeśli się gdzieś pomyliłem, to czas na poprawki są teraz.

 

random-60.jpg.b5ee12748873e9f065d76d9d4cc7e065.jpg

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

No dobra, może przesadziłem, że "większość".

Poprzednie losowanie to średnia oglądania 5:51, a trwało 14 minut, więc chyba nie tak źle.

Przepraszam Panów, którzy oglądają całe losowania.

Robiłem wczoraj dwa próbne losowania i zamykałem się poniżej lub w okolicach 15 minut (czasem zdarzył się jakiś remis, ale dwa już nie).

A dzisiaj były aż trzy remisy. 3 x 2 minuty na rundę + po kilkadziesiąt sekund loadingów i scenek = około 7 minut za długo i wyszło jak wyszło.

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem cale xD Caly czas sie zastanawialem jak w to sie gra w 5 ludzi i czy ogarniasz gdzie sie schowac. I czy bomba blokuje ci droge?

 

Uwazam, ze zwyciezyla odpowiednia osoba.

 

Spoiler

Odkurzacze beda schodzily jak poje.bane bo ludzie dostana malpiego rozumu widzac ten krawat.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ok, krawat Dalvin Klein (DK) poszedł wreszcie w świat, mieliśmy lekki poślizg z wysyłką (poszła w piątek po południu), a ja nie lubię zaczynać nowego giwałeja nie mając zamkniętego poprzedniego, ale zaryzykuję. Dla porządku - MichAelis jako nagrodę bonusową wybrał sobie breloczek Sushi Striker i gadżet wypada z listy.

 

Podobno grunt się pod nogami forum pali (choć póki co lekko tli), więc piszę to pełen nerwowych ruchów niczym pająk na rozgrzanej patelni. Ale nie ma usprawiedliwień, memy muszą płynąć, więc do rzeczy.

 

Oddam za mema #11

 

Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to najbardziej łakomy kąsek w historii tematu, ale nie zawsze jest Boże Narodzenie, więc chude giwałeje też musimy wspólnie przetrwać. Ale przynajmniej wybór memów powinien być zacny.

 

Co tym razem? Przedstawiam kandydata.

 

Setki, a może nawet TYSIĄCE nagród Gry Roku, w tym ta najbardziej prestiżowa - FORUMKOWE GOTY 2020. To powinno wystarczyć za rekomendację, ale dopiszę coś jeszcze dla hecy. 

Temat dedykowany grze wciąż płonie wystarczająco intensywnym ogniem, biorąc pod uwagę czas od premiery.

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie zagrał w to arcydzieło gamingu i nie czuje wstydu, by się do tego przyznać?

A może ktoś, kto chciałby zagrać, ale woli nie wspierać swoimi pieniędzmi tej scenariuszowej katastrofy (według niektórych źródeł), więc czeka, aż ktoś mu ją da za darmo, bo według niego właśnie tyle jest warta?

A może ktoś chciałby własny egzemplarz gry, by móc na niego nasrać i tym samy wyrazić swoje odczucia?

 

We wszystkich tych sytuacjach pędzę w sukurs, bo już kupiłem (choć nie maiłem takiej intencji) tę grę za kogoś i teraz pytanie brzmi - za kogo?

O tym rozstrzygnie tradycyjne losowanie, zakładając, że będą chętni.

 

Zawsze można też wygrać grę, sprzedać, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyć na patronowanie PSX Extreme. To też COŚ.

 

Tak, nie będzie żadnego fabularnego twista - tym razem do oddania mam The Last of Us: Part II w wydaniu klasycznym, czyli pudełkowym.
Gra jest nowa, wciąż w oryginalnej folii. Polska dystrybucja, polski język na okładce, która jest - UWAGA! - dwustronna! WOW, imponujące!
Gra tak potężna, że nie zmieściła się na jednej płycie, więc musieli dorzucić drugą, ponoć aby upchać na niej pisarskie dokonania i ego Neila Druckmanna.

No powiedz synek, kto Ci tyle doł? No kto?
No Naughty Dog daje, a ja przekazuję Tobie. Schylisz się i zaryzykujesz, że Abby nie skorzysta ze sposobności i Cię nie wyrucha?

Tylko dla odważnych, którzy chwytają byka za rogi!

 

Real foto (+filtry i dekoracje)

1615655025173.thumb.jpg.5affe55c48adba5e286fd042c50fbdea.jpg

 

Klasycznie lecę z zasadami co do aktualnego giwałeja:

  • Co najistotniejsze znajduje się w pierwszym poście tematu, więc tam odsyłam n00bów, aby nie było nieporozumień.
  • Aby wziąć udział w losowaniu gry należy w tym temacie wkleić ulubionego mema (moze być .jpg .gif .krótki filmik na YT) związanego z TLoU2. Uwaga: uprasza się o unikanie spoilerów i wrzucanie takowego mema w ewentualny spoiler. Mem bez zamieszczenia adnotacji, że nie bierze się udziału będzie traktowany jako chęć partycypacji w losowaniu.
  • Dla przejrzystości każdemu dopuszczonemu do losowania memowi/uczestnikowi dam reakcję "Dzięki" w ramach potwierdzenia. Plusy dla tych, którzy dają mema, ale nie chcą brać udziału. Czasem może się to opóźnić (limit reakcji)
  • Losowanie nagrody odbędzie się według planu gdzieś w okolicach przyszłego weekendu. Tradycyjnie.
  • Wysyłka w tygodniu następującym po wyłonieniu zwycięzcy.

 

Obecnie zbanowani użytkownicy (w nawiasie ilość giwałejów do przeczekania). MichAelis z racji, ze wygrał już drugi raz (100% ratio) dostał według zasad +2 givałeje do przeczekania).

Dante (1)

Pupcio (4)

MichAelis (5)

 

Lista nagród bonusowych:

Spoiler

 

To przedmioty o mniejszej, a czasem znikomej wartości, dla których nie warto z różnych powodów (przede wszystkim małego zainteresowania i niewielkiej liczby chętnych) organizować osobnych losowań. Albo miejsce dla rzeczy niekoniecznie związanych ściśle z gierkami (choć wypada, aby chociaż pośrednio nawiązywały).

Założenie jest takie, że laureat głównego losowania może sobie z tej listy dobrać jedną nagrodę dodatkową. Może, ale nie musi, więc jeśli nic z listy go nie interesuje, to żaden problem. Listę będę uzupełniał na bieżąco, bo czasem wpadają mi w ręce jakieś mniej istotne pierdoły czy gierki o symbolicznej wartości.

Zapraszam też chętnych użytkowników, bo to jest miejsce dla tych wszystkich, którym nie chce się organizować osobnego giwałeja, a szukają nowego domu dla zbędnych gadżetów/gierek z kosza. Oczywiście kwestia zorganizowania wysyłki leży po ich stronie i niczego nie zamierzam narzucać (chodzi przede wszystkim o sposób/termin wysyłki i kto płaci). 

 

  • Artbook Frostpunk. Nowy, wciąż w folii (lekko naddartej, ale sam artbook nie jest zadraśnięty). Format 19x14cm.
  • Wspaniały kalendarz ścienny 2021 prosto z Jedynego Magazynu Tylko O Konsolach PSX Extereme. Format w zwisie 40x30cm.
  • Gra PS4 Pro Evolution Soccer 2019. Polska okładka, ogólny stan bardzo dobry, ale pudełko ma połamany trzpień. Wspaniałomyślnie dorzucam więc kopertę na płytę, by zbytnio nie latała w środku.
  • Trzy arty i OST do Anno 1800. Wszystko w gustownej, kartonowej kopercie. 
  • Gra na PS3 Batman: Arkham City. Wydanie GOTY z najbardziej oszpeconą okładką w historii branży. Stan płyty bdb, pudełka i papierów (ang) również. 
  • Gra na PS3 L.A. Noire. Complete Edition. Stan płyty dobry (pojedyncze mikroryski, ale wszystko hula, bo sam w nią swego czasu grałem), papiery stan bdb (jest solidna instrukcja w formie książeczki, angielska), pudełko stan raczej mierny (ślady kleju i rysy, ale nie jest w żaden sposób pęknięte).
  • Gra na PS3 Vanquish. Stan płyty bdb, papiery bdb (książeczka-instrukcja po angielsku), pudełko stan dobry (lekko pomarszczone z tyłu).

 

 

Jeszcze ogłoszenia duszpasterskie:

  • Potrzebni wolontariusze chętni do przeprowadzenia losowania w moim imieniu. Można tego dokonać zupełnie anonimowo i postawić na prostotę. Możemy wrócić do źródeł i wysłużyć się zwykłymi karteczkami w słoiku. Ja już ten patent wykorzystałem, więc nie chcę się powtarzać, ale może ktoś inny?
  • Wciąż szukam inspiracji gierkowych, które umożliwiają przeprowadzenie losowania jak (bomberman, deluxe ski jumping itp.), więc walić śmiało jak są pomysły.
  • Przypominam o unikaniu spoilerów w zamieszczanych memach oraz by po losowaniu nie zdradzać/wołać w postach zwycięzcy.
  • Przypominam również, że zwycięzca winien się do mnie zgłosić po losowaniu, albo też zamieścić wpis w temacie, abym wiedział, że on wie. Wynika to z tego, ze nie chcemy nikomu odbierać emocji z samodzielnego śledzenia losowania.
  • Z różnych przyczyn jestem zmuszony wprowadzić deadline w kwestii zgłoszeń. Wyznaczam go na przyszły piątek ok. 20:00. Wynika to z kilku spraw. Przede wszystkim jeszcze nie wiem jak przeprowadzę losowanie i wolę wiedzieć odrobinę wcześniej z iloma uczestnikami mam do czynienia. Wiecie: przygotowania, planowanie, testy, szykowanie ewentualnych akcesoriów pomocniczych. To nie jest definitywne, bo możliwe jest dopuszczenie chętnego po deadlinie (znów: zalezy od rodzaju losowania i jego "elastyczności"), ale zastrzegam sobie prawo do odrzucenia kandydatury, jeśli będzie ona kolidować z moimi już gotowymi planami.

 

No, to chyba póki co wszystko z mojej strony.

Z fartem.

  • Plusik 6
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...