Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Kmiot napisał:

No nie wiem stary, bierzesz udział w jakimś sensie "akcji charytatywnej", by nagrodę przeznaczyć na inną akcję charytatywną. To już dla mnie jakaś kombinacja.

 

Założeniem tej zabawy jest, że zwycięzca bierze nagrodę dla siebie (co jest zaznaczone w "regulaminie"), a jeśli jest to gierka, to w celu własnoręcznego ogrania, albo do pudełkowej kolekcji. Wielu to rozumie i często pojawiają się memy z adnotacją "nie biorę udziału, bo grę już mam", albo "gierkę przeszedłem, więc rezygnuję z udziału, niech ktoś inny też ma szansę zagrać". Zdaję sobie sprawę, że naiwnością z mojej strony byłoby liczyć, że wszyscy podchodzą do tego tak uczciwie. Wielu po ograniu tytułu pewnie pchnie gierkę dalej, no ale może przynajmniej jej skosztują i im się spodoba. Inni sprzedadzą od razu, ale moze chociaż nie zrobią tego bezczelnie na Pchlim Targu.

 

O pewnych rzeczach piszemy tu otwarcie. Było Stardew Valley na Switcha, Pupcio przyszedł i stwierdził, że konsoli nie ma (może będzie miał), ale grę uwielbia i chciałby ją mieć "w kolekcji", a ja to szanuję i dla mnie jest to dobry powód. Ty przyszedłeś, rzuciłeś memem bez żadnego komentarza, ani słowem o tym, że "gry nie chcę dla siebie, ale chcę ją przeznaczyć na szczytny cel" gdzie wszyscy byśmy wiedzieli z kim tańczymy. 

 

Więc jestem trochę skonfundowany, bo albo się bawimy, a potem cieszymy fantem, albo traktujemy to jako źródło zysku. A jak już ktoś chce mnie wydoić, to niech robi to tak, abym o tym nie wiedział i chociaż udaje, że się bawi z nami.


@Kmiot wszystko to proste i logiczne.
Tyle tylko, że to moja kopia kupiona na premierę została wczoraj przekazana na licytację. Napisałem Ci to w Zakupach Growych. Poszłaby na licytację niezależnie od zaników zabawy tutaj, niezależnie od tego czy biorę udział czy nie.
W związku z tym wrzuciłem mema z czystym sumienie i bez uczucia łamania regulaminu. Nigdy nie zagrałem w Hadesa i nie mam go w koleksji.
 

Odnośnik do komentarza

  

W dniu 2.04.2021 o 16:07, giger_andrus napisał:

Coś dla oka, coś dla ucha, coś użytecznego.

Najwyraźniej w poście w Zakupach growych zapomniałeś dopisać: "coś na aukcję charytatywną".

 

No nie przekonałeś mnie. Może nie czujesz potrzeby mnie przekonywać do niczego. 

Twoja postawa - o ile piszesz prawdę - jest bardzo chwalebna i szanuję. Wciąż mam jednak nierozwiane wątpliwości i miałbym je nadal, gdyby Ciebie wylosowano. Chyba nie tylko ja je mam i mogłoby się zrobić niemiło, więc najlepiej będzie uciąć temat już w tym miejscu i do niego nie wracać, by nie robić większej afery, niż to warte.

A wystarczyło wspomnieć o kwestii wcześniej. Bo widząc Twojego posta w Zakupach mój wniosek mógł być tylko jeden, sam musisz to przyznać.

Myślę, że nie zaszkodziłby również jakiś link weryfikacyjny, bo udostępnianie i rozprzestrzenianie licytacji charytatywnych może im się tylko przysłużyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jasne, że się zgadzam z tym co piszesz. Post w Zakupach był niefortunny i tyle. Wrzuciłem wszystko co kupiłem w jakimś okresie czasu, tak jak zawsze to robię. Mogłem coś dopisać ale nie dopisałem. 
Tak jak napisałem wcześniej, to ma być zabawa i nie chcę tego psuć. Nie czuję też potrzeby dalej wałkować tego tematu, wolę obserwować giveaway z boku z kupić sobie Hadesa ponownie. 
 

Przy okazji świąt, zdrowia i pogodu ducha dla wszystkich !

Odnośnik do komentarza

Dzięki Mordki, wszelkie życzenia świąteczne i zdrowia przekażę przy okazji.

 

2 godziny temu, balon napisał:

ps w jakim jaju byłem?

Powiem Ci, że nie wiem. Jajka powstawały na raty, część była gotowa już w czwartek, część w piątek, a część wczoraj, jednak musiały wyschnąć w środku i kartki do nich wrzucałem dopiero dzisiaj rano. Potem niektóre jajka zamieniałem na te nowsze, z których byłem bardziej dumny, aby skład był jak najbardziej imponujący, więc wydłubywałem większe dziurki w tych starszych i gorszych jajkach, by tamte losy wrzucić do ładniejszych jajek. Koniec końców sam się w tym pogubiłem i nawet najświeższego zawodnika - Moldara - już nie wiem gdzie wrzuciłem (w któreś z czwórki: Pikachu, Sonic, Tetris i Fallout Guy, bo one powstały najpóźniej).

 

Mama nie pozwoliła na więcej stłuczonych jajek (wspomina nawet coś o chowaniu ich na przyszły rok xd), więc przynajmniej na jakiś czas pozostanie tajemnicą kto w jakim jajku został zaklęty. One nie były projektowane z myślą o długotrwałym zwisie, więc co jakiś czas któreś może się odkleić od wstążki i zawsze coś tam się wyjaśni.

 

Przy okazji - jedno z jajek to swoisty hint co do tematyki następnego giwałeja.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Kmiot napisał:

Z losowaniem PS4 dla Mejma jest ten problem, że jeśli on nie wygra, to będzie rozczarowanie.

A jeśli on wygra, to i tak wszyscy powiedzą, że ustawione.

 

 

To zrób giveway PS4 tylko dla Mejma. :cool::lapka: 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

Z losowaniem PS4 dla Mejma jest ten problem, że jeśli on nie wygra, to będzie rozczarowanie.

A jeśli on wygra, to i tak wszyscy powiedzą, że ustawione.

 

 

Ewentualnie można zrobić tak, że jak Mejm nie wygra to ktoś potem przekaże konsolę charytatywnie:kaz: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...