Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko zacytują fragment rozmowy z PM:


 

Cytat

 

Kmiot: Ja się nie znam na DB i tych grach. W maksymalnie około 15 minut się wyrobią z obijaniem sobie ryjów?

oFi: myślę, że do 20min góra.

 

 

:oFiface:

 

Nie no, obejrzałem całe oczywiście, bo muszę dawać dobry przykład i było tam wszystko, z czym kojarzy mi się DB: dziwne postacie, koszmar epileptyków, góra pękająca pod naporem ciała przeciwnika bezwładnie lecącego po piorunującym ciosie, ciosy skutkujące grzybami atomowymi. Ale zauważyłem też, że to bardzo niehonorowa walka, bo wiele ciosów leciało w plecy. 

 

Rzecz jasna wynik turnieju jest jak najbardziej legitny i obowiązujący, a zwycięzca niepodważalny, więc proszę go o kontakt na PM w celu podania adresu wysyłki i wybrania nagrody bonusowej (opcjonalne).

 

No i organizatorowi @oFi należą się z mojej strony oficjalne podziękowania. Za fatygę, pomysł, inicjatywę, realizację oraz zdjęcie ze mnie na chwilę tego jarzma organizacji losowania. Uwierzcie lub nie, ale nie potrafię tego traktować pobłażliwie i kwestia często zaprząta mi myśli (np. przed snem). Zresztą mam wrażenie, że oFiemu stresik też towarzyszył xd

Pewnie, że mogło wyjść krócej, ale diabli tam. Poza tym tip top, chociaż ni chuja nie kumam tych postaci, ich "klas" i zależności.

No i ta trzecia runda finału :obama:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Square napisał:

Na razie tylko sam początek obejrzałem, ale gratuluję pomysłu, najlepszy DB zaraz po FighterZ.

Z tym czasem to widzę konkretnie wyszło, i w sumie szkoda, że nie pokusiłeś się o turniej zamiast duel.

Jest w tej grze forma turnieju, ale nie można ustawić samych CPU jako zawodników (albo ja nie potrafie tego zrobić :dunno:)

 

Stresik oczywiście był, takiej gali forumkowej jeszcze nie prowadziłem :obama: 

Odnośnik do komentarza

  

15 minut temu, Ukukuki napisał:

24h i nagroda idzie do drugiego miejsca. Po problemie panie @Kmiot.

 

 

Wolałbym się do tego nie posuwać, tym bardziej bez wcześniejszego ostrzeżenia i ZAPISU W REGULAMINIE.

 

Edit. Patrzcie, patrzcie, kogo to morze na brzeg wyrzuciło.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...