Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie było tradycyjnego, klasycznego losowanka, więc mały sneak peek tego nadchodzącego.

Istnieje szansa, że nie będzie trwało 45 minut.

 

IMG_20210401_203523.thumb.jpg.a929ff634b9e32e337282bb5beeba884.jpg

 

Ogólnie lista wciąż otwarta, bo ilość miejsc nieograniczona. Wyniki jakoś w weekend.

 

Aha, do nagród bonusowych wrzucam nowe PSX Extreme #284, bo mam trzy egzemplarze. Ktoś może sobie wziąć do lektury na sraniu. :dafuq:

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jasne Mordeczko, postaram się gdzieś Cię wcisnąć.

 

Zakładając, że nie jesteś jednym z tych, którzy mają już pudełkowego Hadesa, ale łakomią się na drugiego, zamiast podzielić się tym dobrem z innymi.

Nie wiem, może jestem trochę dziwny, ale trochę mnie to zniechęca.

Drama czy przesadzam?

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Kmiot Twoja akcja jest fajna i daje ludziom frajdę. Z drugiej strony jestem w miarę poważnym człowiekiem i nie zamierzam Ci tego psuć jakimiś kombinacjami. Napisałem w drugim temacie co się dzieje z Hadesem. To Twoja piaskownica i jak się masz z tym czuć dziwnie to możesz mnie pominąć. No hard feelings. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, giger_andrus napisał:

@Kmiot Twoja akcja jest fajna i daje ludziom frajdę. Z drugiej strony jestem w miarę poważnym człowiekiem i nie zamierzam Ci tego psuć jakimiś kombinacjami. Napisałem w drugim temacie co się dzieje z Hadesem. To Twoja piaskownica i jak się masz z tym czuć dziwnie to możesz mnie pominąć. No hard feelings. 

No nie wiem stary, bierzesz udział w jakimś sensie "akcji charytatywnej", by nagrodę przeznaczyć na inną akcję charytatywną. To już dla mnie jakaś kombinacja.

 

Założeniem tej zabawy jest, że zwycięzca bierze nagrodę dla siebie (co jest zaznaczone w "regulaminie"), a jeśli jest to gierka, to w celu własnoręcznego ogrania, albo do pudełkowej kolekcji. Wielu to rozumie i często pojawiają się memy z adnotacją "nie biorę udziału, bo grę już mam", albo "gierkę przeszedłem, więc rezygnuję z udziału, niech ktoś inny też ma szansę zagrać". Zdaję sobie sprawę, że naiwnością z mojej strony byłoby liczyć, że wszyscy podchodzą do tego tak uczciwie. Wielu po ograniu tytułu pewnie pchnie gierkę dalej, no ale może przynajmniej jej skosztują i im się spodoba. Inni sprzedadzą od razu, ale moze chociaż nie zrobią tego bezczelnie na Pchlim Targu.

 

O pewnych rzeczach piszemy tu otwarcie. Było Stardew Valley na Switcha, Pupcio przyszedł i stwierdził, że konsoli nie ma (może będzie miał), ale grę uwielbia i chciałby ją mieć "w kolekcji", a ja to szanuję i dla mnie jest to dobry powód. Ty przyszedłeś, rzuciłeś memem bez żadnego komentarza, ani słowem o tym, że "gry nie chcę dla siebie, ale chcę ją przeznaczyć na szczytny cel" gdzie wszyscy byśmy wiedzieli z kim tańczymy. 

 

Więc jestem trochę skonfundowany, bo albo się bawimy, a potem cieszymy fantem, albo traktujemy to jako źródło zysku. A jak już ktoś chce mnie wydoić, to niech robi to tak, abym o tym nie wiedział i chociaż udaje, że się bawi z nami.

  • Plusik 6
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, mozi napisał:

No nie do końca bo XM i Bzduras ograli Dmc5 a mimo tego brali udział. Jaki też jest sens brania udziału jak się nie ma konsoli jak Pupcio? Zagra za 10 lat? Zabiera szanse ogrnaia tym co mają switcha. Tak tylko mówię... Bez urazy 

Nie brałem udziału w losowaniu DMC5. Ba, z tego co pamiętam wygrał wtedy Dante i dostał ode mnie w bonusie kubek z Avengersów obok gierki od Kmiota.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, mozi napisał:

No nie do końca bo XM i Bzduras ograli Dmc5 a mimo tego brali udział.

Już kolega XM. wyjaśnił - zarówno on, jak i Bzduras nie brali udziału w losowaniu DMC5. W pierwszym poście są wszystkie losowania, gdyby ktoś szukał potwierdzenia.

 

35 minut temu, mozi napisał:

Jaki też jest sens brania udziału jak się nie ma konsoli jak Pupcio? Zagra za 10 lat?

Nawet jeśli zagra za 10 lat, a do tego czasu będzie trzymał grę na półce, to dla mnie wystarczający powód, by takiego zawodnika dopuścić do losowania. Różne są motywacje, nie wszystkie muszę rozumieć i podzielać, ale póki nie chodzi o zysk finansowy płynący ze sprzedaży nagrody, to mogę spróbować zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

Już kolega XM. wyjaśnił - zarówno on, jak i Bzduras nie brali udziału w losowaniu DMC5. W pierwszym poście są wszystkie losowania, gdyby ktoś szukał potwierdzenia.

 

Nawet jeśli zagra za 10 lat, a do tego czasu będzie trzymał grę na półce, to dla mnie wystarczający powód, by takiego zawodnika dopuścić do losowania. Różne są motywacje, nie wszystkie muszę rozumieć i podzielać, ale póki nie chodzi o zysk finansowy płynący ze sprzedaży nagrody, to mogę spróbować zrozumieć.

A to przepraszam panowie. :hi:

Ok rozumiem co do pupcia to masz rację. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...