Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, balon napisał:

Kmito funduje, organizuje, wymyśla i jeszcze się tłumaczy. User na którego nie zasługujemy!

Zamiast "się tłumaczy" preferuję określenie "wyjaśnia" ;] 

Generalnie chciałem tylko wytłumaczyć na jakiej zasadzie przydzielałem miejsca w teamach (kolory) i dlaczego Rozi był czerwony, second biały, kanabis niebieski, a nie na odwrót. Reszta decyzji zapadała w procesie samej gry, a tej już nie projektowałem. 

Oczywiście mogłem przeprowadzać 15 minutowe zawody aż do zadowalającego mnie wyniku (może by mi to zajęło godzinę, może pięć) i dopiero je opublikować. To już kwestia w którą każdy samodzielnie może, ale nie musi uwierzyć. Koszt udziału jest żaden, więc można tylko zyskać. Również użytkownicy chętni na zorganizowanie losowania są stale mile widziani. 

 

28 minut temu, Figuś napisał:

Widać po spiętych pośladach. że gówniak nieśmiało pozuje do zdjecia

Też myślę, że stary ma lepsze, bardziej apetyczne proporcje.

Odnośnik do komentarza

Dobra, korzystając z okazji, że będzie pewnie kilka dni przestoju w temacie to szybka ankieta.

 

Pierwsze pytanie to jakie nagrody leżą w kręgu Waszych zainteresowań? Gry w pudełku? Na tę chwilę byłyby to głównie gry PS4 oraz czasem Switch (Xbox rzadko). A moze lepiej skupiać się na gadżetach, akcesoriach i innych skarpetkach okołogrowych? A moze forma jak do tej pory - czyli w miarę urozmaicona?

 

Druga kwestia zacznie być coraz bardziej istotna z czasem, bo dotyczy okresu karencji w związku ze zwycięstwem pierwszym i kolejnymi. Zastanawiam się, czy nie wydłużyć banów wraz z ewentualnym drugim, trzecim, czwartym zwycięstwem danego użytkownika. Na przykład +2 losowania? Bo z czasem zaczną się pojawiać podwójni (już są) i potrójni zwycięzcy, gdy inni w tym czasie nie wygrali jeszcze ani razu, więc chciałbym zwiększyć ich szanse i nieco odciąć tych, którzy już skorzystali i narzekać nie mogą.

Proszę wziąć pod uwagę, że oddany głos może zadziałać na Waszą niekorzyść.

 

Ankieta u góry tematu.

Edytowane przez Kmiot
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Czy było głosowanie na użytkownika forum 2020, bo kolega @Kmiot sam się prosi! Rozdaje ciężarówkę giftów przy okazji urozmaicając życie forum i jeszcze pyta co chcemy dostać!

Ja na banie od 3 tygodni, ale do tematu zaglądam regularnie dla biernych (do czasu...) emocji. Gadżety, gry fajna sprawa, dla mnie bez większej różnicy - przy banie mam mniej funu, bo liczy się uczestnictwo, a co losowanie to inna zabawa przecież. Może jakieś punkty ujemne dla zbanowanych, albo nagroda pocieszenia i wówczas pierwszy bez wygranej dostaje główną? Choć ostatnio bym nie brał i tak udziału, bo Switcha nie mam. Wolę zielone zabawki od niebieskich, ale jak to mówią darowanemu... 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Hej, z tej strony użytkownik pawciokratos i przybyłem tu żeby pochwalić się moją wygraną w najnowszej edycji "oddam za mema" jak widzicie gra stardew valley trafiła w ręce doświadczonego farmera więc chyba lepiej żebym ja mial to pudełko niż jakiś słiczowiec albo co gorsza ofi! :obama:

20210224_100725.thumb.jpg.d5089e44fd1df4be97ceb636a61600c5.jpg

 

Już rozumiem czemu nfagi zbierają gierki w pudełkach, uff czuć ten konsolowy pieprz

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Hej, z tej strony użytkownik pawciokratos i przybyłem tu żeby pochwalić się moją wygraną w najnowszej edycji "oddam za mema" jak widzicie gra stardew valley trafiła w ręce doświadczonego farmera więc chyba lepiej żebym ja mial to pudełko niż jakiś słiczowiec albo co gorsza ofi! :obama:

20210224_100725.thumb.jpg.d5089e44fd1df4be97ceb636a61600c5.jpg

 

Już rozumiem czemu nfagi zbierają gierki w pudełkach, uff czuć ten konsolowy pieprz

 

Ciesz się dzidzia, nie mój target :dog:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kmiot napisał:

ym razem coś dla prawdziwych dżentelmenów. Dla ludzi stylowych i pragnących się prezentować atrakcyjnie w każdych okolicznościach.

Często bywasz ma bankietach? Co niedzielę w kościele? A może jesteś regularnym gościem na mniej lub bardziej wykwintnych weselach? Wigilia u rodziców? Sylwester na zadupiu? W takim razie mam coś specjalnie dla Ciebie.

Pasujący absolutnie do wszystkiego i do niczego czerwony krawat.

Tak się zastanawiam czy do notariusza by się nadał?

 

 


Ps czy na fotce jest jang :wujaszek:?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...