Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Pupcio napisał:

Wnoszę wniosek o dożywotniego bana dla użytkownika oFi.

Nie mogę, bo jest szansa, że pomoże mi w organizacji przyszłych losowań.

A jego mem... no cóż, jednym wytłumaczeniem jest fakt, że pochodzi z 2017 roku, a niech pierwszy rzuci minusem ten, kto jest dumny z całej swojej przeszłej działalności w internecie i absolutnie niczego się nie wstydzi. Generalnie ode mnie plus za odwagę.

A może to jakieś wołanie o pomoc.

 

Oczywiście przypominam, że każdy dopuszczony użytkownik w ramach potwierdzenia otrzymuje ode mnie reakcję "Dzięki" pod postem z memem. Wątpliwe kandydatury będę poruszał publicznie. Użytkownicy memujący, ale nie biorący udziału dostają plusa, czy coś tam innego.

 

Elo.

 

PS stanowisko organizatora losowania nadal wolne. Jak nie będzie chętnych, to sam coś na szybko wykombinuję.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie animacje śmierci dla każdego rodzaju przeciwnika z F1.

 

 

Najbardziej lubiłem broń maszynową i miotacz ognia. 

 

W ogóle te lata 90 w giereczkowie to były fajne czasy, brak cenzury itp. W F1 to dzieci można było rozsmarować na ścianie przy dźwiękach pisku xd Do tego gnoje specjalizowały się zawsze w kradzieży kieszonkowej.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

55z8u8.jpg.37b00965156cc53ae046df1ba9e98964.jpg

 

Kurwa, te chińskie bajki to są ponad moją percepcję. Bomby atomowe, komety, skaczą po tej arenie jak małpy, szczelajom z wszystkiego i wszystkim, a z cyklu Naruto kojarzę tylko Naruto (i to zaledwie wizualnie). Z chińszczyzny to zdecydowanie Tsubasa jest nadczłowiekiem.

Zaskoczyło mnie w finale, że po pierwszym K.O. walka nie wracała do punktu wyjścia (obaj na pełnym HP), więc w sumie wyszło na to, że wojownicy po prostu mieli jeden pasek z podwójną ilością HP. No, ale widocznie to jakieś chińskie zasady.

 

Oczywiście z mojej strony lecą w kierunku Bzdurasa oficjalne podziękowania za inicjatywę, trud i poświęcony czas. To dla mnie zawsze oddech. Technicznie nie wyszło idealnie, ale wiadomo - wprawa przychodzi z czasem i powtórzeniami, więc zachęcam i gdybyś kiedyś coś, to jesteśmy na łączach ;]

Wyniki jak najbardziej zatwierdzone przez komisję, zwycięzca znany, ode mnie gratulacje, czekam na PM z adresem nadania i ewentualną nagrodą bonusową.

A teraz serduszka na czacie (albo pod jego postem) dla Bzdurasa.

  • Plusik 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Powiem tak. Gratki dla fundatora @Kmiot, losowanie trochę skołowane bo 2 razy myślałem, że przegrałem ale ta dawka emocji, że jednak się przeszło dalej do kolejnego etapu to miód. Walka finałowa to w sumie po paskach energii nie ogarniałem kto jest kim. Ale nie ważne. Gratki dla drugiego miejsca. Teraz pewnie ban na 5 losowań ale co tam. Fallout wjeżdża na pełnej. Dziękuję i gratuluję wszystkim zawodnikom! A losowanie tak czy inaczej pełne emocji. Dawać tego wincyj!

 

@Bzduras <3 ksooooooo, nandajoooooooo!

Edytowane przez mitra
  • Plusik 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Kmiot napisał:

Kurwa, te chińskie bajki to są ponad moją percepcję. Bomby atomowe, komety, skaczą po tej arenie jak małpy, szczelajom z wszystkiego i wszystkim, a z cyklu Naruto kojarzę tylko Naruto (i to zaledwie wizualnie). Z chińszczyzny to zdecydowanie Tsubasa jest nadczłowiekiem.

A widzisz, a jak ktoś czytał/oglądał całość to każdy ruch ma sens i jest odwzorowaniem czegoś z chińskiego komiksu/bajki. Ile ludu tylu koneserów rzucania w siebie planetami i takie tam.

19 godzin temu, Kmiot napisał:

Zaskoczyło mnie w finale, że po pierwszym K.O. walka nie wracała do punktu wyjścia (obaj na pełnym HP), więc w sumie wyszło na to, że wojownicy po prostu mieli jeden pasek z podwójną ilością HP. No, ale widocznie to jakieś chińskie zasady.

Tak jest w gierce, nie da się tego zmienić. Jazda z koksem, nie żadne wymoczkowe płakanie "psze pani, bo ja chcem cały pasek" - masz tyle ile masz Franuś, a teraz zamknij mordę i wal kolegę po ryju.

1 godzinę temu, mitra napisał:

Walka finałowa to w sumie po paskach energii nie ogarniałem kto jest kim.

Spokojnie, pilnowałem i przy wyborze postaci specjalnie powtarzałem na głos, kto po lewej, kto po prawej. To, że przez czar nocy piątkowej myślałem, że w pojedynku Plugawy-Dud.ek strzeliłem byka mogę usprawiedliwić. Otóż odpowiedzialny za to był nie kto inny, jak szpieg procent ;)

 

Cieszę się, że koniec końców wszystko się spięło i udało się zrobić to akurat w tej giereczce. No i nie powiem, w finale to chłopaki się posłuchali i naprawdę dali show :notbad:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

A widzisz, a jak ktoś czytał/oglądał całość to każdy ruch ma sens i jest odwzorowaniem czegoś z chińskiego komiksu/bajki. Ile ludu tylu koneserów rzucania w siebie planetami i takie tam.

Tak jest w gierce, nie da się tego zmienić. Jazda z koksem, nie żadne wymoczkowe płakanie "psze pani, bo ja chcem cały pasek" - masz tyle ile masz Franuś, a teraz zamknij mordę i wal kolegę po ryju.

Spokojnie, pilnowałem i przy wyborze postaci specjalnie powtarzałem na głos, kto po lewej, kto po prawej. To, że przez czar nocy piątkowej myślałem, że w pojedynku Plugawy-Dud.ek strzeliłem byka mogę usprawiedliwić. Otóż odpowiedzialny za to był nie kto inny, jak szpieg procent ;)

 

Cieszę się, że koniec końców wszystko się spięło i udało się zrobić to akurat w tej giereczce. No i nie powiem, w finale to chłopaki się posłuchali i naprawdę dali show :notbad:

Ok dali show i to MEGA! A to że nie ogarniałem to też moja wina bo jednak %%% podczas oglądania to nie jest dobry wybór. Ale wygrana już tak ;)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...