Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Mejm napisał:

12 jajek "to sprawdzmy jeszcze dwa czy sie nie powtarzaja" xDD

I tak bym chciał sprawdzić (jak przy losowaniu lampki Xbox), bo chociaż jakaś namiastka weryfikacji zawsze podnosi moja wiarygodność (o którą wciąż muszę walczyć).

 

Dobra, dobra, dawać namiary na PM. Choć są trzy warunki:

Pierwszy jest taki, że chyba nie dam Wam bonusowych nagród, CHYBA ŻE komuś na czymś bardzo zależy, to pisać śmiało, bo mam dobre serce. WisnieR wziął w bonusie PE#284, ale został jeszcze jeden egzemplarz do oddania.

Drugi jest taki, że zabrakło mi jednego druczku na paczkę, więc trzecie miejsce albo poczeka dłużej na wysyłkę (bo nie wiem czy będę miał czas siadać na poczcie i wypisywać druczek), albo pójdzie poleconym. Decyzję zostawiam laureatowi.

No i trzeci warunek jest taki, że wiąże się to z banami na kolejne losowania (Bzduras na trzy, creatin FRANK na pięć, bo to już druga jego wygrana).

 

btw. w nocy spadło jajko w wyszczuplające, mało proste pasy i był tam Balon.

 

 

Edytowane przez Kmiot
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, balon napisał:

Kreatynowy Frank jakie żniwa! Mistrz Giveawaya!

Nie gadaj bo masz moją lampkę :shotgun: Przez Ciebie musiałem kupić córce to

 

IMG_20210405_202731.jpg

A tak poważnie to bardzo się cieszę z drugiego zwycięstwa (co prawda w świątecznej dogrywce, że tak powiem). Pierwszą wygraną czyli książkę cyberpunk 2077 po przeczytaniu oddam w dalszy obieg givaweja (czekam na nextgen patch i przed samym graniem chce przeczytać aby na świeżo wejść w ten świat). 

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Paczuszka doszła. No i co ja mogę powiedzieć? Z ciekawości wszedłem na allegro a tam najniższa cena 189 gdzie na eshop gierka jest po 100. Szalony człowiek. @Kmiot masz jakieś grube wtyki i zniżki na gierki? Miały być fanty w okolicach 40-50zł a tu takie rarytasy w ilości sztuk trzy. Przecież to prawie 600zł poszło na tego giwałeja :notbad: Dzięki wielkie Panie bogaczu:wub:

IMG_20210408_143118.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...