Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2021 o 15:53, zdrowywariat napisał:

Lista zedytowana, kilka postów wcześniej. Zasady się trochę zmieniły, Huntdown nie jest już obowiązkowy. Za dużo komplikacji by było z tymi co już mają, gdyby chcieli się podzielić. Oczywiście grę polecam całym serduszkiem.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marbel007 napisał:

A nie miałeś wziąć Huntdown jak sobie życzył organizator?? 

 

Zasady się trochę zmieniły, nie trzeba, a poza tym Huntdowna można wziąć przecież w promce, będzie więcej gier :).

 

Ja jeszcze polecę Kaze and the Wild Masks, trochę kopiuje od innych, szczególnie z Donkey Konga, w zasadzie wygląda jak gra od dawnego Rare, ale jest świetne, drugi po Huntdownie hidden gem dla mnie. Gra mogłaby być dłuższa, jak za 30e, więc lepiej poczekać na promkę, ale warto sprawdzić w przyszłości, a na razie polecam rzucić okiem na trailer, recki. Pozdrawiam.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, zdrowywariat napisał:

 

Zasady się trochę zmieniły, nie trzeba, a poza tym Huntdowna można wziąć przecież w promce, będzie więcej gier :).

 

Ja jeszcze polecę Kaze and the Wild Masks, trochę kopiuje od innych, szczególnie z Donkey Konga, w zasadzie wygląda jak gra od dawnego Rare, ale jest świetne, drugi po Huntdownie hidden gem dla mnie. Gra mogłaby być dłuższa, jak za 30e, więc lepiej poczekać na promkę, ale warto sprawdzić w przyszłości, a na razie polecam rzucić okiem na trailer, recki. Pozdrawiam.

Z szacunku do Ciebie wziąłbym tę grę mimo, że nie wiem nawet co to, skoro ta gierka zainspirowała Cię do giveawaya :) No ale luz. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki @Kmiot i @creatinfreak fanty dotarły całe i zdrowe 

 

 

 

Tak jak pisałem po losowaniu, książka ląduje w bonusach do kolejnych giveałejów. Możesz wpisać na listę Kmiot. 

 

Fajny ten faceplate od chińczyka, nie jest idealny ale efekt jest bardzo spoko. Sony mogłoby ogarnąć dupę i w końcu wprowadzić to do oficjalnej sprzedaży tak samo jak i panele do konsoli

IMG_20211206_183006.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Square napisał:

Żeby nie było, że wziął kasę i uciekł to wrzucam pierwszy zakup sponsorowany przez @zdrowywariat. Sprawdzi się dzisiaj czy w ogóle podejdzie.

 

Hades.jpg

 

Co jeszcze wpadnie i czy w ogóle to się okaże, bo dalej mam sporo rzeczy do nadrobienia, a na horyzoncie duże tytuły się malują.

 

Mam nadzieję, że się spodoba, ja będę robił drugie podejście, bo często mam tak, że dopiero za drugim, czy nawet trzecim, wkręcę się na amen (HK). Widzę, że ludziom gra się bardzo podoba, więc na pewno każdy powinien sprawdzić. Miłego grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...