Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

3. Snake_Plissken

4. mitra

7. ProstyHeker

9. Kosmos

13. marbel007

15. oFi

16. Rudiok

17. Pupcio

21. Square

22. creatinfreak

23. Kmiot

33. MBeniek

36. Bzduras

47. Dante

50. easye

 

Pozwolę sobie co jakiś czas zedytować listę, żeby było wiadomo, kto jaką liczbę wybrał, i żeby było łatwo wybrać wolną dla siebie. Nie będę też wywoływał do tematu @ przed nickami, może dopiero na sam koniec, żeby przypomnieć o losowaniu. W razie pomyłki, albo pominięcia kogoś, choć będę się starał zwracać na to szczególną uwagę, to proszę o zwrócenie mi uwagi, bo nikt nie jest nieomylny. Padają tu dobre wybory, co do indie developerów, od których można brać w ciemno day1, a przecież wszyscy nad czymś dłubią, więc czeka nas jeszcze tyle dobra.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Z wiadomej racji, nie biorę udziału w Kmiotowym giwełeju. Książki polecam szczególnie 222 bo jest naprawdę super wydana. Dziękuję @Kmiotowi za organizację konkursu oraz @kosoowi za zgodę na przeznaczenie drugiej przesyłki na nagrody. Jest o co walczyć i do boju.

 

Odnośnie konkursu od @zdrowywariat to tu wezmę udział i będę miejskim patriotą i wrzucam 

Superhot_Logo.thumb.png.c397fa0eb9ac10f963931e0108f6f439.png

a szczęśliwy numerek 04

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Również wezmę udział, ale tylko w losowaniu @zdrowywariat - książkę Itchy, Tasty już posiadam i nie chcę zabierać innym szansy na jej przeczytanie tylko po to, by zyskać drugą pozycję z listy.

 

Nie mam ulubionego developera indie, ale bardzo mocno zaplusowało u mnie Dual Effect, odpowiedzialne za trgoroczne Tormented Souls. Mały zespół z Chile wszedł na rynek horrorów i pozamiatał resztą dużych wydawców jak szmatą, praktycznie bez marketingu i ogromnego budżetu. No przyznam, że kibicuję im obecnie jak nikomu innemu w branży.

 

download.png

 

A moja szczęśliwa liczba to 36.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Resident Evil i mem, to pierwsze co przychodzi mi do głowy, to Jill Sandwitch.  Oba tytuły chętnie poczytam, więc super okazja. 

 

DqvJX4hUcAENjEr.jpg

 

@zdrowywariat 22  47  i nie wiem czy się liczy, ale stworzył indyka przy którym spędziłem najwięcej czasu. 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

3. Snake_Plissken

4. mitra

7. ProstyHeker

9. Kosmos

13. marbel007

15. oFi

16. Rudiok

17. Pupcio

21. Square

22. creatinfreak

23. Kmiot

33. MBeniek

36. Bzduras

47. Dante

50. easye

 

Lista zedytowana, wczoraj na chwilę zajrzałem, ale nie miałem za bardzo czasu na odpisywanie, jeśli kogoś pominąłem to proszę mnie zrugać. Oczywiście może być ulubiony developer na podstawie tylko jednego indyka. Sam bym zagłosował na Subset Games, gdybym brał udział, a tylko w jedną ich grę grałem, w której spędziłem 700h (ITB). Jednak ufam im bezgranicznie i wierzę, że przy FTL będzie podobnie, które planuję kiedyś ograć. I wierzę, że ich kolejna gra również będzie piękna w swej prostocie, a głęboka na dziesiątki, czy nawet setki godzin.

 

Kto pierwszy ten lepszy, więc liczba zarezerwowana nie może już paść przy kolejnym wyborze, bo mogłoby być ciężko, gdyby z 5 osób wygrało :).

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2021 o 07:10, Rudiok napisał:

Fiu fiu, ale zwroty akcji w temacie :obama:

 

Jedziemy z koksem. Dev? Za zrobienie jednej z najlepszych gierek ever oczywiście się należy. 

Matt-makes-games-logo.png.fe92727403f1ff4ab8b32a66db933467.png

+ numero 16

 

 

 

Teraz się nazywają Extremely OK Games Ltd., nawet to logo już się wyświetla w Celeste, po którymś ostatnim update. Tak, Celeste jest cudowne, przeszedłem 14 razy, a jeszcze wrócę. I z niecierpliwością czekam na ich kolejną grę. Sorki, że Cię pominąłem, ale zaraz się poprawiłem, a widziałem, że byłeś, więc nie wiem, czy widziałeś się na liście? Wczoraj późno wróciłem z imprezy i dziś jestem jeszcze niedospany. Miłego dnia.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Jeszcze kilka słów, odnośnie nagrody. Zwycięzca otrzyma Huntdown + dowolną grę do 25e, jeśli cena kilka euro przekroczy to nie ma problemu, ważne żeby zwycięzca dostał to na co poluje. Może być też Huntdown + 2 gry w cenie 25/30e. Ważne, żeby gra/gry była/były od małego studia, trzeba wspierać ich za perełki, które nam dostarczają. Jedynie mam obawy co do przekazania nagrody, czy będzie się dało kupić dany kod na grę na wybraną platformę i przesłać? Czy lepszą opcją będzie zamówić na adres zwycięzcy zdrapkę na 50e, albo dwie, jedną w cenie Huntdowna (20e), jeśli będzie miał być dla kogoś, a drugą za 30e. Kolejną opcją może być PayPal, czyli zwycięzca sam sobie kupuje gry, a ja robię przelew. Chodzi mi o to, żeby zwycięzca otrzymał gry jak najszybciej, czyli najlepiej jeszcze w piątek zaraz po losowaniu. Żeby wszystko przebiegło szybko, sprawnie, bezproblemowo. No nie znam się na kupowaniu kodów, czy też zdrapek, czy będzie działała w PL (zł) kupiona za granicą (euro)? Posiadam tylko Switcha, na którego gry kupuję prosto z konsoli. Tak że w tej kwestii będę prosił zwycięzcę o kooperację, z góry dziękuję.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Biorę udział tylko w losowaniu zdrowego!

Wybieram nr 7.

 

Nie będę oryginalny, ale jeśli chodzi o indie, to Eric Barone ztj ConcernedApe. Mam prawie 100h w stardew valley, moja farma nadal jest do dupy i dalej chcę grać. No wciąga to jak cholera.

 

I jeszcze jedno, jak mógłbym zapomnieć! Jay Tholen (Tendershoot?), który stworzył Hypnospace Outlaw, mój absolutny numer 1 w roku 2020 na switcha, bo na nim ograłem. Ta gra jest świetnym doświadczeniem, w dodatku leży też w Game Pass. Gorąco polecam, bo mnie wciągnęła mocno. Tylko dla boomerów lubiących internet z lat 90/00.

 

IBU6i2IG_400x400.jpg

0011233312_10.jpg

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza

Publikuję nową listę, żeby się nie pogubić:

 

3. Snake_Plissken

4. mitra

7. ProstyHeker

9. Kosmos

13. marbel007

15. oFi

16. Rudiok

17. Pupcio

21. Square

22. creatinfreak

23. Kmiot

24. balon

33. MBeniek

36. Bzduras

44. Dud.ek

47. Dante

50. easye

 

Mam nadzieję, że wszyscy są i żadnej liczby, czy nicka, nie przekręciłem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ins napisał:

No to wezmę udział w losowaniu książeczek :)

 

l6msO1U.jpg

 

Nie jestem jakimś wielkim fanem indie gierek więc odpuszczam losowanie zdrowego. Niech wygra osoba, która faktycznie doceni giereczki.

 

Nie wiesz co tracisz, może dlatego, że nie posiadasz najlepszej konsoli do ogrywania "giereczek", czyli Switchunia. Też żyłem w błędzie kopę czasu, aż do 3 marca 2017 roku. Gry 2D na przestrzeni lat bardzo ewoluowały, dziś są nie tyle co bardziej strawne, a smaczne. Nie frustrują, tak jak potrafiły kiedyś, dzięki responsywnemu sterowaniu, dzięki dobrze rozmieszczonym checkpointom i dzięki krótkim - poniżej sekundy - loadingom (Celeste). Wiele gier zyskało także po dodaniu dasha, dzięki któremu są bardziej dynamiczne. Do tego wiele z nich ma niepowtarzalny styl graficzny (Cuphead), ale najlepsze i tak jest to, że muzyka nie ustaje po zgonie, dzięki czemu w tych trudniejszych mogę wreszcie przesłuchać każdy kawałek z zajebistego OST do samego końca. Pozdro.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...