Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że post po poście, ale wpadłem na pomysł, że też chcę coś małego dorzucić od siebie w tym temacie, bo wierzę, że dobro wraca, a poza tym chciałbym wesprzeć Easy Trigger Games za stworzenie Huntdown, jednego z najlepszych indyków, który powinien być bardziej rozsławiony, gdyż w mojej opinii stoi obok takich tuzów, jak HK, czy Hades. Innymi słowy chcę dołożyć cegiełkę do kontynuacji, która wierzę, że powstaje, oferuję zatem skromnie kod do pobrania gry na dowolną platformę: Switch/PS4/XboxOne/PC, mam nadzieję, że znajdą się chętni i są jeszcze tu na forum ludzie, którzy nie grali w tego sztosa, pozdro.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Sorki, że post po poście, ale wpadłem na pomysł, że też chcę coś małego dorzucić od siebie w tym temacie, bo wierzę, że dobro wraca, a poza tym chciałbym wesprzeć Easy Trigger Games za stworzenie Huntdown, jednego z najlepszych indyków, który powinien być bardziej rozsławiony, gdyż w mojej opinii stoi obok takich tuzów, jak HK, czy Hades. Innymi słowy chcę dołożyć cegiełkę do kontynuacji, która wierzę, że powstaje, oferuję zatem skromnie kod do pobrania gry na dowolną platformę: Switch/PS4/XboxOne/PC, mam nadzieję, że znajdą się chętni i są jeszcze tu na forum ludzie, którzy nie grali w tego sztosa, pozdro.

Ooo, nie wiem czy i na ile dobro rzeczywiście wraca, ale zawsze warto próbować. Huntdown kupiłem fizycznie na Switcha i choć jeszcze nie grałem, to oczywiście polecam z całego serca. @zdrowywariat mam to rozumieć, że zgadzasz się wrzucić Twoją ofertę na Listę Bonusową, by zwycięzca przyszłych losowań mógł ewentualnie się do Ciebie w tej sprawie zgłosić?

 

W ogóle postaram się jeszcze dzisiaj dodać nowy giwałej, trochę spontaniczny, bo pomysł na niego pojawił się dopiero w czwartek. Więc nie będzie na bogato, ale za to trochę INACZEJ (choć bez rewolucji, więc bez obaw).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

Ooo, nie wiem czy i na ile dobro rzeczywiście wraca, ale zawsze warto próbować. Huntdown kupiłem fizycznie na Switcha i choć jeszcze nie grałem, to oczywiście polecam z całego serca. @zdrowywariat mam to rozumieć, że zgadzasz się wrzucić Twoją ofertę na Listę Bonusową, by zwycięzca przyszłych losowań mógł ewentualnie się do Ciebie w tej sprawie zgłosić?

 

W ogóle postaram się jeszcze dzisiaj dodać nowy giwałej, trochę spontaniczny, bo pomysł na niego pojawił się dopiero w czwartek. Więc nie będzie na bogato, ale za to trochę INACZEJ (choć bez rewolucji, więc bez obaw).

 

Tak. Dorzucę jeszcze jednego indora, a co tam :). Czyli Huntdown plus wybrany indor przez zwycięzcę do 25e, bo chyba w tej cenie już każdy z tych najlepszych kupi.

 

Huntdown + cokolwiek. Z tym, że mam nadzieję, że ktoś mnie wyręczy z losowaniem :P. 

 

 

Dopiszę jeszcze 3 punkty:

1. Dobrze by było jakby udział w konkursie wzięli ludzie, którzy nie grali w Huntdown.

2. Albo znają kogoś, brata, kuzyna, przyjaciela, kto nie grał, i w tym wypadku zechcą się podzielić nagrodą. Czyli zgarną jedną wybraną grę dla siebie, a drugą ofiarują komuś.

3. Co do wybranej gry najlepiej jak będzie to jakiś indor, bo trzeba wspierać "garażowych" geniuszy, albo coś od małego studia, choć nie wiem, czy to małe studia, chodzi mi o małą wielką perełkę, coś w stylu Cuphead, Ori1 & 2 itp..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Huntdown + cokolwiek. Z tym, że mam nadzieję, że ktoś mnie wyręczy z losowaniem :P. 

 

No i nie zrozumieliśmy się :)

Jak najbardziej zapraszam do zorganizowania własnego giwałeja, ale działa to tak, że startując go zobowiązujesz się do samodzielnego przeprowadzenia losowania. Czyli działa to na zasadzie: oddam <to i to>, chętni muszą zrobić <to i to; np. zamieścić mema w wybranej tematyce>, losowanie odbędzie się <wtedy i wtedy>. Zasady są całkowicie Twoje, sposób losowania również (może być najprostszy randomizer z neta), ale jeśli będziesz liczył, że ktoś to weźmie na siebie... to możesz się nie doczekać. Choć oczywiście możesz wysunąć taką propozycję.

 

Osobiście nie organizuję losowań nagród zewnętrznych, bo już chwilami z własnymi nie ogarniam. Przyjmuję natomiast oferty na Listę Bonusową, czyli listę nagród, spośród których wygrany mojego losowania może dobrać sobie miły bonusik (szczegóły w pierwszym poście tematu). Zaleta? Spada z Ciebie obowiązek i trud organizowania losowania. Wady? Nie będzie spektakularnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kmiot napisał:

No i nie zrozumieliśmy się :)

Jak najbardziej zapraszam do zorganizowania własnego giwałeja, ale działa to tak, że startując go zobowiązujesz się do samodzielnego przeprowadzenia losowania. Czyli działa to na zasadzie: oddam <to i to>, chętni muszą zrobić <to i to; np. zamieścić mema w wybranej tematyce>, losowanie odbędzie się <wtedy i wtedy>. Zasady są całkowicie Twoje, sposób losowania również (może być najprostszy randomizer z neta), ale jeśli będziesz liczył, że ktoś to weźmie na siebie... to możesz się nie doczekać. Choć oczywiście możesz wysunąć taką propozycję.

 

Osobiście nie organizuję losowań nagród zewnętrznych, bo już chwilami z własnymi nie ogarniam. Przyjmuję natomiast oferty na Listę Bonusową, czyli listę nagród, spośród których wygrany mojego losowania może dobrać sobie miły bonusik (szczegóły w pierwszym poście tematu). Zaleta? Spada z Ciebie obowiązek i trud organizowania losowania. Wady? Nie będzie spektakularnie.

 

Ok. Nie doczytałem dokładnie regulaminu. To zorganizuję jakieś proste losowanie. Musi być nagrywane? Widziałem filmy i gratuluję wyobraźni, mi zaś zależy, żeby ktoś cieszył się grą, więc nie będę twórczy, jeśli chodzi o losowanie, proszę o wybaczenie.

 

Losowanie w sumie może być 6 grudnia, albo niech będzie 5, bo to jest niedziela. Chętni niech po prostu zamieszczą logo z najlepszym ich zdaniem developerem indie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zdrowywariat napisał:

To zorganizuję jakieś proste losowanie. Musi być nagrywane? Widziałem filmy i gratuluję wyobraźni, mi zaś zależy, żeby ktoś cieszył się grą, więc nie będę twórczy, jeśli chodzi o losowanie, proszę o wybaczenie.

Absolutnie nie musi być nagrywane. Możesz po prostu wejść w temat i obwieścić "wygrał ten i ten, elo". Oddajesz grę za darmo, nie wymagasz w zamian niczego. Możesz ją dać komukolwiek i nie musisz nikomu się z tego tłumaczyć. A i tak każdy powinien to docenić. 

 

Ja mam swój cykl "Oddam za mema" i trzyma nad nim pieczę, ale Ty możesz działać na własną rękę i jak tylko sobie wyobrazisz. 

A moze się znajdzie ktoś chętny na przeprowadzenie losowania, kto wie? Możesz na to liczyć, ale również być przygotowany, by ewentualnie zrobić to osobiście.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kmiot napisał:

Absolutnie nie musi być nagrywane. Możesz po prostu wejść w temat i obwieścić "wygrał ten i ten, elo". Oddajesz grę za darmo, nie wymagasz w zamian niczego. Możesz ją dać komukolwiek i nie musisz nikomu się z tego tłumaczyć. A i tak każdy powinien to docenić. 

 

Ja mam swój cykl "Oddam za mema" i trzyma nad nim pieczę, ale Ty możesz działać na własną rękę i jak tylko sobie wyobrazisz. 

A moze się znajdzie ktoś chętny na przeprowadzenie losowania, kto wie? Możesz na to liczyć, ale również być przygotowany, by ewentualnie zrobić to osobiście.

 

Dzięki za pomoc, więc podsumuję:

1. Losowanie odbędzie się 5 grudnia w niedzielę.

2. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy wrzucić logo najlepszego czyimś zdaniem developera indie.

3. Jeśli ktoś przy okazji swojego nagrywanego losowania jest gotów wykonać drugie to też będzie miło, bo będzie nagrywane.

4. Choć uczciwość jest dla mnie bardzo ważna, więc bez obaw, nagrodę na pewno otrzyma wylosowany zwycięzca.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, easye napisał:

W losowaniu mogą wziąć udział wszyscy, czy obowiązuje lista banów Kmiota?

No jak na moje, to bany obowiązują tylko w moim autorskim cyklu "Oddam za mema", więc teoretycznie jak najbardziej nie ma listy zbanowanych. Należy promować inicjatywę (tę, oraz każdą kolejną).

Ale tak jak mówię, - giwałej Wariata, jego zasady.

Odnośnik do komentarza

W ramach przypomnienia zacytuję samego siebie sprzed blisko roku:

  

W dniu 6.12.2020 o 00:19, Kmiot napisał:

Oczywiście nie roszczę sobie prawa do samodzielnego utrzymywania tego tematu przy życiu i jeśli ktoś ma coś do oddania, to zapraszam do udziału. Zasady nie są odgórnie ustalone i można to zorganizować na własnych prawach. Jednak ja biorę odpowiedzialność wyłącznie za te zorganizowane przeze mnie.

 

Odnośnik do komentarza

Udział może brać każdy kto chce, tylko pamiętajmy o uczciwości:

1. Zgarniasz Huntdowna + dowolną grę (indyka do 25e), ale jeśli tą pierwszą już posiadasz to dajesz w prezencie komuś innemu, może być nawet ktoś z tego forum, w ten sposób wygrywasz podwójnie i jeszcze ktoś jest zadowolony.

2. Jeśli nie posiadasz Huntdowna to w razie wygrania będzie to twój dzień, bo otrzymasz perełkę, której przez niewiedzę jeszcze nie kupiłeś, a do tego coś ze swojej łiszlisty.

 

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No kurwa, sam wezmę udział, bo chętnie poczuję ten dreszczyk emocji, a że przy okazji można wygrać jakiegoś indyczka, to jak najbardziej. Huntdown już mam, więc w razie wygranej oddaję komukolwiek.

 

Najlepszy indie developer?

Developed_By_Image.gif.1cf72b4fa858eaed7fe9e2127e550f44.gif

 

Gość w pojedynkę ogarnia takie rzeczy, że padam do stóp. A teraz klepie nową grę. :banderas:

 

Edit: po zaleceniu organizatora podaję liczbę: 23

 

 

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

Mała zmiana, bo znalazłem pomysł na uczciwe losowanie. Losowanie odbędzie się w piątek 3 grudnia, a więc gry będą na weekend. Udział można zgłosić do 12 w nocy 2 grudnia czasu PL. Proszę przy logo podać jeszcze liczbę od 1 do 50, kto pierwszy ten lepszy, zarezerwowana znaczy zarezerwowana. Użytkowników, którzy już podali loga proszę o edycję. Losowanie euromilion odbędzie się w piątek 3 grudnia:

 

1. Wygrywa ten, którego liczba wypadnie.

2. I którego liczba wypadnie pierwsza, jeśli wypadną liczby od kilku użytkowników.

3. Jeśli nie wypadnie niczyja liczba to kolejne losowanie odbędzie się we wtorek, a później znowu w piątek itd..

4. Chętnych może być maks 50, po piędziesiątym koniec zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zdrowywariat napisał:

Mała zmiana, bo znalazłem pomysł na uczciwe losowanie. Losowanie odbędzie się w piątek 3 grudnia, a więc gry będą na weekend. Udział można zgłosić do 12 w nocy 2 grudnia czasu PL. Proszę przy logo podać jeszcze liczbę od 1 do 50, kto pierwszy ten lepszy, zarezerwowana znaczy zarezerwowana. Użytkowników, którzy już podali loga proszę o edycję. Losowanie euromilion odbędzie się w piątek 3 grudnia:

 

1. Wygrywa ten, którego liczba wypadnie.

2. I którego liczba wypadnie pierwsza, jeśli wypadną liczby od kilku użytkowników.

3. Jeśli nie wypadnie niczyja liczba to kolejne losowanie odbędzie się we wtorek, a później znowu w piątek itd..

4. Chętnych może być maks 50, po piędziesiątym koniec zgłoszeń.

Larian Studios Announces New Office With Larian Barcelona

 

50

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...