Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, aby uniknąć takich sytuacji ja od razu zaznaczyłem, że biorą udział tylko aktywni użytkownicy, którzy tworzą content forum, a nie każdy z brzegu.

Prawie 30 edycji działo bez większych zarzutów. Pierwsza edycja "spoza" i już kogoś kusi.

 

Ale to jakiś trolling dla śmiechu. Nie można być aż tak bezczelnym.

 

Albo zdrowy założył alter, wygra i sobie kupi jakiegoś indyczka. :philosoraptor:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kmiot napisał:

Cóż, aby uniknąć takich sytuacji ja od razu zaznaczyłem, że biorą udział tylko aktywni użytkownicy, którzy tworzą content forum, a nie każdy z brzegu.

Prawie 30 edycji działo bez większych zarzutów. Pierwsza edycja "spoza" i już kogoś kusi.

 

Ale to jakiś trolling dla śmiechu. Nie można być aż tak bezczelnym.

 

Albo zdrowy założył alter, wygra i sobie kupi jakiegoś indyczka. :philosoraptor:

 

Wierzę w Karmę ;), właśnie pisałem posta, ale znowu bateria mi siadła, mam rozwalone wejście w telefonie. Także mała wzmianka do regulaminu, udział mogą brać tylko użytkownicy, którzy mają konto przynajmniej od października tego roku, uczciwi, nowi użytkownicy muszą mi wybaczyć, ale muszę zrobić wszystko, żeby losowanie było jak najbardziej uczciwe, stąd też wygrywa ten, którego liczba pierwsza wypadnie w euromilion 3 grudnia. Jeśli naprawdę ktoś próbował oszukać to powiem tak, ktoś czuwa u góry i:

 

1. Nie wygrasz.

2. Albo wygrasz, ale według świętej maksymy: "chciwy dwa razy traci" - wygrasz i w przyszłości stracisz razy 4.

 

Jutro zrobię edit listy, bo dziś nie mam za bardzo czasu.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mała zmiana, odnośnie nagrody:

 

1. Wygrywa ten, którego liczba wypadnie pierwsza w losowaniu euromilion 3 grudnia. Nagrodą jest zdrapka o wartości 40-50e. Nie podaję dokładnej kwoty, bo nie wiem jakie zdrapki są dostępne na daną platformę Switcha/PS?/Xboxa/Steam.

 

2. I wygrywa ten, którego liczba wypadnie druga w losowaniu euromilion 3 grudnia. Nagroda ta sama. Oczywiście, jeśli w pierwszym losowaniu wypadnie tylko jedna liczba, to wtedy w następnym wygrywa pierwsza, a zwycięzca poprzedniego losowania nie bierze już udziału. Itd.. Chyba wiadomo o co chodzi.

 

Nie zbiednieję, ale dzięki temu będę miał pewność, że jeśli wśród nas jest oszust, to nawet, gdy jego liczba wypadnie - wygra też ktoś uczciwy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Aha, jeszcze jedno, Huntdowna bardzo polecam, to nie jest mus, dlatego każdy, a przedewszystkim Kmiot, który od początku podszedł uczciwie do sprawy, bo napisał, że posiada Huntdowna, i że się nim podzieli, zgarnia całą pulę i robi z nią co chce.

 

Nie mam już emotek, jutro podziękuję reszcie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Lista zedytowana, z gry wypada El Adaś, jeśli akurat rzeczywiście jesteś nowym użytkownikiem, a nie drugą szansą kogoś z listy, to przykro mi, ale z wiadomych względów musiałem zmienić zasady. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc i wsparcie. Mogłem w sumie na początku na to wpaść, ale z góry założyłem, że wszyscy są tu uczciwi, może niektórzy poebani :), ale uczciwi:

 

1. Aleks

3. Snake_Plissken

4. mitra

7. ProstyHeker

8. GearsUp

9. Kosmos

11. Luqat

12. Figuś

13. marbel007

15. oFi

16. Rudiok

17. Pupcio

21. Square

22. creatinfreak

23. Kmiot

24. balon

26. Moldar

33. MBeniek

36. Bzduras

37. eloszki

44. Dud.ek

47. Dante

50. easye

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przez chwilę tu nie zaglądałem i widzę, że towarzystwo się rozkręciło. Jako, że mam Huntdowna i z przyjemnością go ukończyłem (chociaż tylko raz, ale myślę, że jeszcze dwa przejścia pozostałymi postaciami kiedyś wpadną), to w przypadku wygranej oddam grę innemu chętnemu, a jakiegoś innego indyka chętnie skosztuję, chociaż sporo już mam, ale myślę, że coś się znajdzie :problem:

A liczba jego to 11, a studio/a jego to

 

images.png.16e02ac36752617af946f42a94b6a176.png

 

Za wspaniałe Limbo oraz Inside, no i za jak najszybsze ukończenie prac nad nowym tytułem, którego bardzo wyczekuję. Mam też nadzieję na dobrą grę od jednego z założycieli Playdead, który teraz zawiązał swoje nowe studio

mbpqwvfzhbq7ehph7pj7.png.5161fcf2fcd01c8f1e9cb3acfdd936a3.png

i w przyszłym roku ma ukazać się ich pierwszy i intrygujący tytuł Sommerville.

 

Drugie studio indie w moim serduszku, to

220px-Supergiant_games_logo.png.7504d543643dc7e2a18406dddb96e7e2.png

za wspaniałego Transistora, świetnego Hadesa i nieogranego jeszcze Bastiona. Jest jeszcze co prawda Pyre, ale chyba będzie nam nie po drodze.

Odnośnik do komentarza

Lista zedytowana, kilka postów wcześniej. Zasady się trochę zmieniły, Huntdown nie jest już obowiązkowy. Za dużo komplikacji by było z tymi co już mają, gdyby chcieli się podzielić. Oczywiście grę polecam całym serduszkiem.

 

Jeszcze tylko muszę rozważyć w jaki sposób przekazać nagrody, opcji jest kilka, na razie rozważam dwie:

 

1. Mogę wysłać zakupiony kod w prywatnej wiadomości, ale będzie w euro, więc ta opcja nie wszystkim może odpowiadać, bo żeby go wykorzystać trzeba posiadać konto na inny kraj, niż PL.

2. Mogę zamówić na adres zwycięzcy kod z PL w złotówkach, ale kiedy będzie to już będzie zależeć od kuriera.

 

Na tą chwilę o tym nie myślę, chyba jakoś się dogadam ze zwycięzcami.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...