Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Mogę zamówić na adres zwycięzcy kod z PL w złotówkach, ale kiedy będzie to już będzie zależeć od kuriera.

https://perfectblue.pl/produkt/kod-doladowujacy-nintendo-eshop-70-zl-wysylka-na-email-automat-24h/ - dwa w jednym: kod na polskie nowe złote kupiony w sklepie u e-kolegi z forume @Dave Czezky. Nie da się źle wyjść na tym rozwiązaniu.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Bzduras napisał:

https://perfectblue.pl/produkt/kod-doladowujacy-nintendo-eshop-70-zl-wysylka-na-email-automat-24h/ - dwa w jednym: kod na polskie nowe złote kupiony w sklepie u e-kolegi z forume @Dave Czezky. Nie da się źle wyjść na tym rozwiązaniu.

 

Dziękuję. Jeszcze tylko nie wiadomo na jaką platformę zwycięzcy będą chcieli kody doładowujące, ale myślę, że Dave Czezky wszystkie ma, wtedy będzie bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ins napisał:

Okazało się, że obaj jesteśmy z Łodzi więc dziś nastąpił odbiór osobisty fantów :)

 

T9uBALM.jpg

 

Wracam do domu po spotkaniu, otwieram furtkę, a tu podjeżdża poczta polska z paczuszką, a w środku bonusik:

 

oGAn2bk.jpg

 

Idealnie zgrane w czasie :)

 

@mitra @Kmiot @Figuś @koso

Dziękuję serdecznie wszystkim panom :)

 

GxwD8VO.jpg

 

  @mitra Zacna torba ;)

Najważniejsze, że nagrody się podobają i cieszą. Bo o to w tym chodzi.

 

Autopromocja nie hańbi:  co do torby to właśnie tym się obecnie zajmuję, więc jakby ktoś chciał zamówić w ramach promocji swojej działalności to zapraszam do kontaktu, różne różności potrafimy zdziałać ;)

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dud.ek napisał:

Odnośnie tego losowania zdrowegowariata to nie wiem czy padła odpowiedź ale gdzieś bedzie można zobaczyć to losowanie? Jakiś link czy coś tam?

 

Osobiście nigdy nie oglądam losowania, tylko sprawdzam wyniki w google, albo na stacji benzynowej, ale chyba można obejrzeć tu:

 

https://www.google.com/amp/s/www.lottotube.tv/amp/results/euromillions-results

 

Losowanie będzie o godzinie 8.45.

 

Lucky starsy nie biorą udziału, wiadomo dlaczego. Wygrywa ten, którego liczba wypadnie pierwsza i ten, którego wypadnie druga, albo pierwsza w następnym losowaniu, gdy w pierwszym wypadnie tylko jedna. Mam nadzieję, że już pojutrze pierwsze losowanie rozstrzygnie dwóch zwycięzców. Może się zdarzyć, że żadna liczba z 24 wybranych nie wypadnie, albo jedna. Wtedy będzie trzeba poczekać do następnego losowania, które odbędzie się we wtorek.

 

Przypominam jeszcze, że chęć udziału można zgłosić do 12 w nocy w czwartek, więc zapraszam ostatnich niezdecydowanych.

 

Nagrodą jest kod o wartości 40/50e na wybraną platformę (około 200zł, wszystko zależy od tego jakie kody doładowujące można kupić), żeby wydać na gry od małych studiów, trzeba wspierać "garażowych artystów", oczywiście to pozostaje w woli zwycięzców, wierzę w uczciwość. Przy okazji polecam przyszłym zwycięzcom, kto nie grał, żeby wypróbowali Huntdowna, ale to nie jest mus.

 

Zasady troszkę się zmieniały na przestrzeni tych kilku dni, z różnych względów, ale myślę, że ostatecznie zmieniły się na lepsze.

 

Zwycięzców proszę o podanie na jaką platformę ma być kod, im szybciej tym lepiej. Postaram się zakupić kody jak najszybciej, ale nie wszystko ode mnie zależy, więc być może na kody będzie trzeba zaczekać do soboty.

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Przypomnę jeszcze o losowaniu, jakby ktoś zapomniał:

 

1. @Aleks

3. @Snake_Plissken

4. @mitra

7. @ProstyHeker

8. @GearsUp

9. @Kosmos

11. @Luqat

12. @Figuś

13. @marbel007

15. @oFi

16. @Rudiok

17. @Pupcio

21. @Square

22. @creatinfreak

23. @Kmiot

24. @balon

26. @Moldar

33. @MBeniek

36. @Bzduras

37. @eloszki

44. @Dud.ek

47. @Dante

50. @easye

 

Lista zamknięta. Proszę oprócz tego na jaką platformę ma być kod podać w jakiej walucie ma być, w zł, czy w euro, bo może ktoś mieszka za granicą. Proszę też o cierpliwość, bo wybieram się dziś na urodziny, a zaraz przed losowaniem gram w piłkę, jak w każdy wtorek i piątek, więc czasu ma dziś bardzo mało. Oczywiście chcę to załatwić jak najszybciej, ale może się opóźnić do jutra południa. Życzę powodzenia w losowaniu.

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Kmiot napisał:

@zdrowywariatnie napinaj się tak, to tylko zabawa. Jak będzie poślizg, to będzie, załatwisz to jak będziesz mógł.

Raczej nie spodziewam się, by ktokolwiek Cię w jakikolwiek sposób poganiał "dzie jest moje doładowanie, wyskakuj z hajsu". Poczeka się tyle, ile trzeba.

 

Masz rację, dzięki. Jestem przewrażliwiony na punkcie swoich zasad, które są dla mnie święte, pomimo schizofrenii w innych tematach, a uczciwość jest dla mnie bardzo ważna, bo to fundament wszystkich innych wartości. Polecam się rozwijać duchowo, w dzisiejszym świecie jest to wyzwanie, ale zajebiste. Zatem kody będą jak będą, w miarę szybko, ale może nie na czas xD.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...