Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba też się skuszę jak będę mieć niedosyt po Dead Space, które już jutro ląduje w GPU :szekle:

Czy w tych pozostałych dodatkach jest coś za co naprawdę warto zapłacić? Skusiłbym się może na cyfrową wersję deluxe gdyby te dodatki wszystkie już tam były, a pudełko sprzedał, ale tam ich nie ma. Od samego początku jestem sceptyczny aby płacić za dodatkowe skórki, poziom trudności czy nowe animacje śmierci ale gdyby to miało odmienić moje życie na lepsze, to może może ;) Ten pakiet zamieszek daje jakieś benefity do trybu single?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, czarek250885 napisał:

Mnie zastanawia ten season pass, który kosztuję więcej niż te wszystkie dodtaki, więc nasuwa się pytanie, czy coś jeszcze mają zamiar wypuścić? Inaczej jego kupno mija się z celem.

 

Marketing abyś kupił dodatki osobno albo wersję cyfrową deluxe ;) nie widzę innej możliwości. To studio chyba już się rozpada więc nic nowego nie będą robić.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, pawelgr5 napisał:

A duzo w tym dodatku walki? Ten element cholernie mi nie siadl mimo ze nie sprawia problemów. Niemniej jednak sam klimat i historia wciągające.

Więcej niż w podstawce niestety, do tego dosłownie pierwsza sekunda DLC to walka, przez co, jak wróciłem na samo DLC po 2-3 miesiącach od razu dostałem wkurwa xD. DLC to takie 6/10, no ale to konkluzja historii, więc mimo wszystko warto, jak ograsz podstawkę wejść w DLC od razu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, smoo napisał:

Nie bez obrażeń, tylko bez zgonu. Da się zrobić jak każdą tego typu trofkę - kopiując save co jakiś czas.

Rzeczywiście masz rację. 

2 razy przeszedłem grę, plus 3 do połowy przez ten błąd z trofeum, gdyż musiałem ulepszyć wszystko na maxa. Jednakże nie czułem przejedzenia, brakowało mi czegoś takiego w klimatach scifi. Czuję że pozostanę tu na dłużej i postaram się zrobić resztę wyzwań. Może nawet odświeżę DS. Koniec końców mam nadzieję, że pokuszą się o kolejną część z tego uniwersum.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, czarek250885 napisał:

Mnie zastanawia ten season pass, który kosztuję więcej niż te wszystkie dodtaki, więc nasuwa się pytanie, czy coś jeszcze mają zamiar wypuścić? Inaczej jego kupno mija się z celem.


Niedawno była konkretna obniżka na Season Pass, kiedy kosztował jakoś w okolicach ceny jedengo dodatku, więc było warto - trzeba poczekać.
Ja kupiłem, ale jakoś nie mam ochoty wracać, mimo całej mojej sympatii do tego tytułu.

Odnośnik do komentarza

I tak bylo w sumie łatwo. Skonczone. Dodatku raczej nie chce skoro to wyciete bezczelnie zakonczenie a jedt tam jeszcze wiecej walki ktora jest dla mnie sporym minusem produkcji. Swietny klimat, bardzo ładna grafika. 

 

Kiedys kupie GOTY i zobacze reszte ale potrzebuje ze 3-4 lata przerwy od twgo gibania sie na boki i nudnej kontry pałką.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, pawelgr5 napisał:

Kiedys kupie GOTY i zobacze reszte ale potrzebuje ze 3-4 lata przerwy od twgo gibania sie na boki i nudnej kontry pałką.

 

Proponuję czasem samemu wyjść z inicjatywą i uderzyć na przeciwnika. Jak działasz tylko reaktywnie i czekasz aż wróg zaatakuje, to szybko robi się nudno.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Elitesse napisał:

 

Proponuję czasem samemu wyjść z inicjatywą i uderzyć na przeciwnika. Jak działasz tylko reaktywnie i czekasz aż wróg zaatakuje, to szybko robi się nudno.

Tak robilem kiedy moglem. Walka jest po prostu nudna. Wole system z Dead Space. Calisto to nie jest zla gra ale niestety meele, na ktore jest nacisk jest po prostu nudne, niewazne kto ma inicjatywe.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

Najgorsze jest, że podczas tych walk "z bossami", którzy mają Cię na hita, dorzucają jeszcze inne przeszkadzajki.
No ale bez nich byłoby za łatwo, bo z tym systemem walki to banał i wtedy ubijałbyś ich bez zadrapania :dunno:

Na najtrudniejszym poziomie to się zgadza, ale jak ktoś gra sobie na niższych to mało co go zaskoczy, no chyba że rzuci sobie butlę pod nogi. W sumie dla mnie dwa momenty były ciężkie, poruszająca się platforma wiertnicza i dojście do pewnej kobiety. Tam już miałem mocno wyczerpane zapasy. A tluczenie tych twardzieli to była długa zabawa (oczywiście mowimy o najwyższym poziomie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...