Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, messer88 napisał:

 czy na wyższych poziomach przyjmują jeszcze więcej damage?

 

Przegapiłem niestety 2 logi, mogę te brakujące dozbierać na NG+ czy całość trzeba wtedy znowu zebrać? 


1. Nie, ale jest mniej zasobów co sprawia że całe ammo kitrasz na dwugłowych

2. Możesz dozbierać w ng+

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DLC oceniam na 6/10. 

 

Dużo tanich zagrywek z przeciwnikami, całe hordy atakujące od 1 sekundy, gdzie człowiek zapomniał sterowania - gdzie klimat? 

 

Zakończenia nawet nie komentuje...

 

Podstawka to była u mnie taka gra na naciągane, ale jednak 8/10, bardzo mi podeszła, ale tutaj nie mogę tego ocenić inaczej niż więcej tego samego, ale nieco gorzej. Przede wszystkich to było króciutkie i miało zakończyć historię i dopiąć wątki, a tutaj wyszła kupka.  

 

Na plus final boss DLC i lokacja na końcu, całkiem przyzwoita :). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DLC jest na 2,5 godziny spokojnego grania. Jednak za to co się dostaje trochę by mnie dupa piekła jakbym zapłacił pełną kwotę jaką wołają na polskim psstorze. 

Na plus - młot, boss i jeden przeciwnik, czyli wszystko czego nie było w podstawce. 

Na minus - sztuczne przeciąganie rozgrywki falami wrogów, krążeniem tymi samymi korytarzami (jest to wyjaśnione ale nadal to krążenie po tych samych korytarzach), znowu szyby wentylacyjne i przeciskania się które zabierają kilka minut grania, znalezione audiologi nic nie wnoszą nowego do lore pomimo, że 

Spoiler

Mahler przepuszcza przez rdzen Jacoba cały plan i przebieg tego jak ta cała amba się zaczęła. Przecież mogły być np jakieś retrospekcje z wybuchu epidemii w pierwszej kolonii, więcej o stowarzyszeniu do którego należał naczelnik. 

Podstawka 7/10

DLC 5/10

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, messer88 napisał:

W sumie, więcej tego co w podstawce. Najbardziej mi się młotek spodobał, tylko no właśnie za dużo się nim nie nagramy. Boss na końcu również fajny. Z 3 godzinki pograłem. 

 

 

Młot bardzo fajny, ale kurde na 30 minut grania, czemu nie dali go od początku DLC to zagadka.

 

13 godzin temu, smoo napisał:

Co jest nie tak w zakończeniu? Moim zdaniem jest bardzo dobre biorąc pod uwagę to wszystko. Pomijając tę scenkę po creditsach, pasuje tam jak świni siodło.

No generalnie ja mam wrażenie, że zakończenie zostało dodane po słabej sprzedaży, to biorąc pod uwagę nie wyszło niby tragicznie, w koncu to body horror, ale kontynuacji raczej definitywnie w moim odczuciu nie zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

Jak znowu się skupią na graficzce a nie rozgrywce to lepiej niech nawet nie ruszają z kontynuacją. Jeśli koszt samej produkcji wynosił 160mln $ do tego pewnie ponad 50 na marketing to musieli by sprzedać z 4 mln egzemplarzy (już po odliczeniu dealów np. z AMD) żeby wyjść na zero i patrząc na jakość tej gierki były to zmarnowane pieniądze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Młot bardzo fajny, ale kurde na 30 minut grania, czemu nie dali go od początku DLC to zagadka.

 

No generalnie ja mam wrażenie, że zakończenie zostało dodane po słabej sprzedaży, to biorąc pod uwagę nie wyszło niby tragicznie, w koncu to body horror, ale kontynuacji raczej definitywnie w moim odczuciu nie zobaczymy. 

 

Jest takie przypuszczenie, że zakończenie zmienili w oparciu o generalne zamieszanie wokół gry, ale moim zdaniem dobrze to zrobili. Historia Jacoba i Callisto została zakończona, natomiast samo uniwersum może być kontynuowane pod innym tytułem (co ma sens bo Callisto to przecież tylko miejsce akcji tej konkretnej gry). Nie jest też na 100% pewne, że Jacob nie powróci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, Banan91PL napisał:

Pograłem godzinę w demo w ramach ps premium i gra mnie zachęciła ale jak czytam ze później jest co raz gorzej to robi mi się co raz przykrej

Nie jest coraz gorzej tylko praktycznie tak samo, więc szybko wkrada się monotonia bo gameplay niczym nie zaskakuje. Typowa gra na raz. Jak się podobało to zawsze możesz kupić pudełko po taniości i sprzedać za 2 tygodnie z małą stratą.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...