Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo na platformie. Chodzi głównie o brak zdrowia. Wszystko przez to że magazynki i bateria rękawicy (na full zrobiona) wyczerpuje się w złym momencie. Zanim to uzupełnię wyskakuje jakiś kutasiarz i zabiera mi resztkę zdrowia. A z wrogów wyskakuje tylko ammo albo kredyty

Po wczorajszym jestem bliski wypieprzenia tego z dysku, bo serio zaczyna mnie to irytować. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Nie na moje siły. Wypieprzyłem to właśnie, bo nawet metodą co radzicie to nie szło. Większość prób blokowała wroga na barierkach i nie wylatywali. A jak ich było już 3 na platformie, to zanim jednego przeniosłem to tamci zdążyli mnie zaatakować i dupa zbita. Nie mam nerwów i czasu dłużej się z tym użerać, tym bardziej że całą jazdę trzeba powtarzać nawet jak zginiesz. 

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, PiotrekP napisał:

I tak nie miałem w planach tego ogrywać, bo obejrzałem przejście na yt przy premierze

Po co to sobie zrobiłeś? Przecież oglądanie walkthrough gierek w które się nie grało to tylko psucie zabawy.

A odnośnie tego momentu to jeśli nic nie zmienili to dopóki robisz uniki jesteś nietykalny bo przeciwnicy czekają zawsze na swoją kolej z atakiem więc przy odrobinie cierpliwości możesz wszystkich spałować. Ja rzadko używałem gripa do wyrzucania poza level czy we wszelkie wirniki bo wtedy nie zostają zwłoki do lootowania (w przeciwieństwie do kolców).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Tak robilem kiedy moglem. Walka jest po prostu nudna. Wole system z Dead Space. Calisto to nie jest zla gra ale niestety meele, na ktore jest nacisk jest po prostu nudne, niewazne kto ma inicjatywe.

 

Hmm, to nie wiem. Mi się tak dobrze grało ale nie grałem w nowego DS więc pewnie jak dziś zagram, to też zmienię zdanie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja również nie miałem problemu z tym etapem, były przerwy do uzupełnienia baterii i wszystkich za burtę. Czasami dla kogoś dany etap może być łatwy dla innego niekoniecznie ale trzeba próbować. Gierka w pewnym etapie zaczęła mnie męczyć w sumie nie wiem dlaczego ale udało się ukończyć. Dwugłowy niby miał być Uber ciężki a łatwiej mi na nim było robić uniki niż na zwykłych przeciwnikach. Jedynie przy pierwszym spotkaniu miałem problem później już szło nawet jak przeszkadzajki wychodziły to nadspodziewanie łatwo się ich pozbyć. Nie wiem może dlatego że grałem na normalu.

Odnośnik do komentarza

Podstawka ograna teraz gram w dlc- jak dałbym pełną cenę za grę to czułbym że trochę za dużo dałem za grę ale jak dałem za płytkę 59 zł w foli czuję się usatysfakcjonowany. Gram na very easy więc lecę przez grę jak przecinak , niemniej podoba mi się fajna korytarzowka można odpocząć trochę od open worldow.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Skończone

Ogólnie niewykorzystany potencjał, mocno ubogi klon Dead Space nastawiony na walkę pałą, która też wypada średnio. Do tego upośledzony ekwipunek i korzystanie z niego, prosty w walce ostatni boss i chamsko ucięte zakończenie. PSApp pokazuje 10 godzin przeciętnej gierki. Ale wiecznie spocona morda Jacoba robi wrażenie. Rozczarowanie ubiegłego roku.

18b7782df5e80-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza
No te modele postaci to taki poziom jakiego czlowiek by chcial w obecnej generacji w kazdej grze. Okazalo sie ze niestety na razie chyba tylko tutaj taki poziom na konsolach 
Alan Wake 2 dla mnie przebił Callisto w tym względzie :)
Odnośnik do komentarza

Ja niedawno zacząłem i dość dobrze się bawię, ale wcurwia mnie póki co tylko jedna rzecz, a mianowicie po jaką cholerę twórcy wprowadzili funkcję ręcznego zapisu skoro po zgonie i tak zaczynamy od sztywnego developerskiego checkpointa? Pojąć tego kompletnie nie mogę:dunno: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, PiotrekP napisał:

Przy kupowaniu ammo do strzelby przed ostatnim bossem myślałem że kurwicy dostanę. Trzeba kupować po 4 sztuki i oglądać za każdym razem tą animację drukowania. Świetny patent.

To fakt, nie wiem czy ktoś tam nie czuł że to poroniony pomysł. Zamiast dać opcje zrób kilka i po kłopocie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...