Skocz do zawartości

PSX Extreme 281 + Kalendarz Gracza 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że obecność Moniki w zgrentgenie, jej duże zdjęcie w nim i mniejsze w spisie treści jest tylko po to żeby zachęcić męską część społeczności do przeczytania artykułu i żeby w podsumowaniu obozów był remis? Bo jej obecność tam jest marginalna i jest przytoczona tylko jedna jej wypowiedź mało wnosząca do tematu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mitra napisał:

Rozumiem, że obecność Moniki w zgrentgenie, jej duże zdjęcie w nim i mniejsze w spisie treści jest tylko po to żeby zachęcić męską część społeczności do przeczytania artykułu i żeby w podsumowaniu obozów był remis? Bo jej obecność tam jest marginalna i jest przytoczona tylko jedna jej wypowiedź mało wnosząca do tematu.

 

tak, wrzucili ja tylko po to, zeby czasem playstation 5 nie wygralo zgrentgena

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mitra napisał:

Rozumiem, że obecność Moniki w zgrentgenie, jej duże zdjęcie w nim i mniejsze w spisie treści jest tylko po to żeby zachęcić męską część społeczności do przeczytania artykułu i żeby w podsumowaniu obozów był remis? Bo jej obecność tam jest marginalna i jest przytoczona tylko jedna jej wypowiedź mało wnosząca do tematu.

Monika dała ciała :) Miała być bardziej aktywna w tym Zgrentgenie ale jakieś sprawy zawodowe ją porwały. Ale jak już się namęczyła i strzeliła selphie to nie miałem sumienia wygonić jej z artykułu :) A w kwestii remisu - to wyszło akurat naprawdę przypadkowo zwłaszcza, że brać miała udział jeszcze jedna osoba, więc byłoby nieparzyście. 

Odnośnik do komentarza

Niewiele jeszcze przeczytałem, ale numer wygląda naprawdę dobrze. Interesująca publicystyka w tym miesiącu.

Kalendarz wisi już w biurze na lodówce i korzystając z okazji, męczę ludzi tematami okołogrowymi.

 

Spoiler

Wesołego dnia polskiej wódki! :nosacz2:

 

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mitra napisał:

Rozumiem, że obecność Moniki w zgrentgenie, jej duże zdjęcie w nim i mniejsze w spisie treści jest tylko po to żeby zachęcić męską część społeczności do przeczytania artykułu i żeby w podsumowaniu obozów był remis? Bo jej obecność tam jest marginalna i jest przytoczona tylko jedna jej wypowiedź mało wnosząca do tematu.

 

ja to w ogóle nie pamiętam czy ona podczas całej "kariery" w pe napisała coś więcej poza tym, że xbox, gearsy i kolodjuty 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Roger napisał:

Monika dała ciała :) Miała być bardziej aktywna w tym Zgrentgenie ale jakieś sprawy zawodowe ją porwały. Ale jak już się namęczyła i strzeliła selphie to nie miałem sumienia wygonić jej z artykułu :) A w kwestii remisu - to wyszło akurat naprawdę przypadkowo zwłaszcza, że brać miała udział jeszcze jedna osoba, więc byłoby nieparzyście. 

Ano chyba że tak. W takim razie przepraszam :)

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko zauważyć, że tak jak zawsze zamówione pismo przychodzi szybko (czasem nawet przed "premierą" kioskową - nie mam prenumeraty), tak dziś mamy 13ty, a zaraz de facto 14ty, a w skrzynce pusto i głucho. Przelew wykonany 30.12. Rozumiem, że przerwa noworoczna i święta po drodze, ale nawet jeśli liczyć, że 30-31 odpada (nie wiem kiedy nadane, o ile w ogóle), potem 1-3 wolne, nawet 4-5 niech będzie na rozruch itp, potem wiadomo święto 6go, to dalej mamy 7-8, 11-13, bo weekend odpada. Więc nawet przy bardzo dobrej woli w liczeniu, nawet jeśli pismo poszło w drogę po całym tym okresie, to powinno już dojść. Także nie wiem czy nie idę na rekord z tym numerem :philosoraptor:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Luqat napisał:

No to dzisiaj też nie będzie. Listonoszka już była, a szmatławca ani widu. @Perez jesteś w stanie sprawdzić czy w ogóle ktoś to nadał? :frog:

 

Nie mam jak niestety :(. Ja od czasu zmiany wydawcy zupełnie nie mam do czynienia z prenumeratami, sklepem itp., już tylko ta część stricte redakcyjna została. Spróbuj odezwać się na standardowego maila prenumerata@psxextreme.pl, a jak nie będzie odpowiedzi, to daj znać.

Odnośnik do komentarza

Dobry ten numer, sporo treściwego czytania. Dopiero jestem po pierwszym przekartkowaniu i wyrywkowym zapoznaniu się z kilkoma artykułami (szkoda, że to już ostatni felieton Kroogera - lubiłem jego teksty o branży od środka - takich tematów powinno być więcej!), ale zauważyłem, że brakło Myszaqa. Spóźnił tekst czy już odpuścił pisanie? ;)

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, LeifErikson napisał:

Dobry ten numer, sporo treściwego czytania. Dopiero jestem po pierwszym przekartkowaniu i wyrywkowym zapoznaniu się z kilkoma artykułami (szkoda, że to już ostatni felieton Kroogera - lubiłem jego teksty o branży od środka - takich tematów powinno być więcej!), ale zauważyłem, że brakło Myszaqa. Spóźnił tekst czy już odpuścił pisanie? ;)

Spóźnił tekst i to oporowo, więc nie dało rady wcisnąć. 

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie macie :frog:

 

W dniu 14.01.2021 o 14:53, Perez napisał:

 

Nie mam jak niestety :(. Ja od czasu zmiany wydawcy zupełnie nie mam do czynienia z prenumeratami, sklepem itp., już tylko ta część stricte redakcyjna została. Spróbuj odezwać się na standardowego maila prenumerata@psxextreme.pl, a jak nie będzie odpowiedzi, to daj znać.

 

Daję znać, bo nie odpisują :dunno:

Mam nadzieję, że macie jakiś kontakt z nimi i możecie przekazać informacje, skoro nikt od nich tu nie zagląda, a na pewno nie odpowiada. Trochę olewanie swojej klienteli wychodzi, tym bardziej, że niejedna osoba narzeka, na to czy tamto. Rozumiem, że nie mają z tego kokosów, ale chyba wiedzieli na co się piszą i powinno im zależeć na tych, ja których zarabiają :philosoraptor:

Do tej pory byłem zadowolony z wysyłki, ale teraz to przeginka, zaraz będą 3 tygodnie i nowy numer pewnie szybciej wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Roger napisał:

Spóźnił tekst i to oporowo, więc nie dało rady wcisnąć. 

 

Cały Myszaq. :D

 

A tak z ciekawości - co robicie w takiej sytuacji? Masz zawsze pod ręką przygotowany jakiś jeden-dwa teksty rezerwowe na określoną ilość znaków, żeby w takim przypadku szybko go podmienić? Czy może Romek jakoś inaczej składa inne strony, dodaje więcej grafik, żeby rozciągnąć jakiś inny materiał? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Luqat napisał:

Fajnie macie :frog:

 

 

Daję znać, bo nie odpisują :dunno:

Mam nadzieję, że macie jakiś kontakt z nimi i możecie przekazać informacje, skoro nikt od nich tu nie zagląda, a na pewno nie odpowiada. Trochę olewanie swojej klienteli wychodzi, tym bardziej, że niejedna osoba narzeka, na to czy tamto. Rozumiem, że nie mają z tego kokosów, ale chyba wiedzieli na co się piszą i powinno im zależeć na tych, ja których zarabiają :philosoraptor:

Do tej pory byłem zadowolony z wysyłki, ale teraz to przeginka, zaraz będą 3 tygodnie i nowy numer pewnie szybciej wyjdzie.

 

Podrzuć plis na PW swoje dane, żebym wiedział o kogo dopytać :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...