Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, Rozi said:

Dziękuję pieknie, ale mam jakiś problem. Za każdy razem jak wpisuje dane karty i daję forward to wraca mi do tego:

obraz.png.2ee3cbbb63c8c639d458683a23baa0a9.png

Próbowałem 3 razy, dwoma różnymi kartami :( W ustawieniach płatności też mam przypisane te karty a nie mogę ich wybrać muszę za każdym razem wpisywać dane i wracam do tego punktu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Dziękuję pieknie, ale mam jakiś problem. Za każdy razem jak wpisuje dane karty i daję forward to wraca mi do tego:

obraz.png.2ee3cbbb63c8c639d458683a23baa0a9.png

Próbowałem 3 razy, dwoma różnymi kartami :( W ustawieniach płatności też mam przypisane te karty a nie mogę ich wybrać muszę za każdym razem wpisywać dane i wracam do tego punktu.

Też to miałem i sobie nie poradziłem. Czy na telefonie czy laptopie. Może to kwestia nowego win11. Nie wiem. Poddałem się i poleciałem na zakupy do Brazylii. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, chwilę pograne i kurde no niby grafa top, ale nawet w 30 fps widać doczytywanie elementów znowu.

Miliard poziomów trudności, gdzie ostatnie 3 to jakaś abstrakcja i zastanawiam się czy w ogóle da się tu jakoś wygrać.

Znowu nasrane wyscigów po całej mapie. Nie wiadomo co i po co w ogóle je robić.

Wersja premium znowu daje tyle gratisów, że granie traci sens w kwestii ekonomii. Losowania, nagrody za wszystko. Nie wygrałem żadnego wyścigu i mam prawie milion cr i 30 aut...

Bez zarzutu jedynie dźwięk. Atmosik jest tip top.

Menu to kolejny raz kopiuj wklej. Ładowanie nie ma startu do gier na ps5, a miało być już nowo generacyjnie.

Przed wyścigiem znowu trzeba wybierać zawsze furę, a nawet jak się bierze aktualnie używaną to i tak robi ekran z jej pokazem i wtedy dopiero wyścig.

Nie wiem, ja czuję się jak bym grał w dlc do horizon 4 i zdecydowanie mi to nie pasuje.

  • Plusik 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Znowu nasrane wyscigów po całej mapie. Nie wiadomo co i po co w ogóle je robić.

Wersja premium znowu daje tyle gratisów, że granie traci sens w kwestii ekonomii. Losowania, nagrody za wszystko. Nie wygrałem żadnego wyścigu i mam prawie milion cr i 30 aut...

Nie wiem, ja czuję się jak bym grał w dlc do horizon 4 i zdecydowanie mi to nie pasuje.

Miał być lepszy tryb story? Nie ma?

 

Z tym premium zawsze tak było, dlatego później jeździło się 30 autami na krzyż.

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, PiPoLiNiO napisał:



Znowu nasrane wyscigów po całej mapie. Nie wiadomo co i po co w ogóle je robić.
 

 

No jak to po co? 

Wyścigi w grze wyscigowej są po to żeby się ścigać. 

Ja w 4ce mapę wyczyscilem praktycznie z każdego wyscigu i było mi mało. 

 

Co do technikaliów, to mocno mnie martwią te donosy o masakrycznym pop upie (filmików nie oglądam by nie psuć sobie zabawy). Niby jest lepiej w 30 klatkach, no ale 30 klatek w racerach to straszne pedalisko i ani myślę tego sprawdzać. 

Odnośnik do komentarza

Przywykłem już do 30, szkoda, że nie mam już samsunga, ich upłynniacze by pomogły, w 60fps bardziej razi mi jednak ten popup. Jakby dali chociaż 40fps jak w raczecie. No nic, póki co trzeba się cieszyć tym co jest, może co w trakcie wypuszczą jaki update. Dolby vision też brakuje.

Odnośnik do komentarza
 
No jak to po co? 
Wyścigi w grze wyscigowej są po to żeby się ścigać. 
Ja w 4ce mapę wyczyscilem praktycznie z każdego wyscigu i było mi mało. 
 
Co do technikaliów, to mocno mnie martwią te donosy o masakrycznym pop upie (filmików nie oglądam by nie psuć sobie zabawy). Niby jest lepiej w 30 klatkach, no ale 30 klatek w racerach to straszne pedalisko i ani myślę tego sprawdzać. 
To niech to zrobią jakoś sensownie, jak w 1,2 i od biedy 3. A nie wysryw miliona wyścigów po 30 minutach i elo.
Odnośnik do komentarza

Pierwsza eksploracja w trakcie burzy do dżungli > Forza Horizon 4 :banderas:

 

Prawdziwa piaskownica, sam sobie ustalasz przygodę. A tutaj jest podobny system co w Trójce, czyli budowa festiwalu. Tutaj jest wszystko lepsze, niż w Czwórce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...