Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem jeszcze trochę i odnoszę wrażenie, że bardziej jest to DLC do czwórki, niż nowa odsłona. No kurde... zero efektu WOW jak to było przy pierwszym odpaleniu FH4 (to był też mój pierwszy kontakt z serią). Za cholere nie ma tu strzała w pysk jaki powinni nam zaserwować na nowej generacji. W czwórkę potrafiłem grać od rana do nocy jak za gówniaka, a tu po godzinie już ziewam, bo to wszystko już było... 

 

Dobra, nie marudzę już, bo może się jeszcze rozkręci :p

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, ASX said:

to co mają powiedzieć ludzie jak ja którzy są z serią od pierwszej odsłony? ;D

Że choć gra trzyma oczywiście fenomenalnie wysoki poziom, to krajobrazy jednak mocno kojarzą się z FH3, samochody na razie są prawie te same co w FH4, a w kwestii muzyki bywało lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Czy wam też niektóre wyścigi które wygraliście nie mają oznaczenia "Completed" mimo że dostaliście za nie wyróżnienie?

 

Zauważyłem też że ogólnie serwery strasznie siadają i duchy innych graczy znikają co chwilę. 

 

Moim zdaniem problemem też jest ruch uliczny który zdaje się że czasami na XSX prawie że w ogóle nie występuję by potem co chwila pokazywać jedno i to samo auto np Forda Rapotra. Widziałem filmiki innych graczy z YT gdzie tych aut na drodze było znacznie więcej (chociaż były z PC). Też to zauważyliście? Nie wiem czy przestawić tryb na quality i sprawdzić czy tam też jest taki problem.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

 

Jak dla mnie to one już są nie do zdobycia, bo wczoraj wieczorem spróbowałem po zobaczeniu Twojego posta i dupa.

Chyba, że są jakieś konkretne trasy, gdzie wpada to na lajcie.

Zamiast próbować w kategorii Road Racing wejdź w Street Racing, przed chwilą zrobiłem wszystkie za pierwszym razem na trasie Costa Rocosa, wystarczylo przejechac bez crasha

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

Jak dla mnie to one już są nie do zdobycia, bo wczoraj wieczorem spróbowałem po zobaczeniu Twojego posta i dupa.

Chyba, że są jakieś konkretne trasy, gdzie wpada to na lajcie.

Spróbuj na jakiejś krótkiej trasie (nie sprint), najlepiej rajdowa lub przełajowa (mniejsza konkurencja i wybór samochodu nie ma aż tak dużego znaczenia), przejedź kilka kółek i pobijaj swoje czasy.
Ja zrobiłem wszystko wczoraj w 30 minut w wyścigach przełajowych, trasa gdzieś 5 od końca, długości 2,2 km, w kształcie ósemki.
D - Ford F450
C - GMC Jimmy
B - Ford Bronco
A - Ford Bronco
S1 - Jeep Trailcat
S2 - Jeep Trailcat

Wszystko wpadło po kilku okrążeniach, w kilku znalazłem się nawet w 1%.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Michał102 napisał:

Pogralem jeszcze trochę i odnoszę wrażenie, że bardziej jest to DLC do czwórki, niż nowa odsłona. No kurde... zero efektu WOW jak to było przy pierwszym odpaleniu FH4 (to był też mój pierwszy kontakt z serią). Za cholere nie ma tu strzała w pysk jaki powinni nam zaserwować na nowej generacji. W czwórkę potrafiłem grać od rana do nocy jak za gówniaka, a tu po godzinie już ziewam, bo to wszystko już było... 

 

Dobra, nie marudzę już, bo może się jeszcze rozkręci :p


 

Mam to samo. Grałem we wszystkie Forzy. Hype miałem przez ten temat. Odpaliłem, opening słaby, początek z motorami jak w 4, zrobiłem jakis wyścig, pokazówka i wyłączyłem konsole. Pogram, ale Michałek nie drygnął. 
Nie ze gra jest słaba czy coś, nie ma feelingu/chemii między nami :kaz:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, 20inchDT napisał:

Kurde nie mogę wbic do top 5% klasą d, bo moje samochody ruszają się jak mucha w smole ;/ kupilem mazde mx5 i golfa, probowalem tuning od innych osob i autotuning, ale po starcie widzę drivatara rivala, ktory leci jak rakieta ;/

Przy każdym kolejnym okrążeniu? Bo to brzmi jakbyś zaczynał ze startu zatrzymanego. A tam można kręcić kółka bez przerwy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...