Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ASX napisał:

Po pograniu chwilę w trybie 60 FPS, stwierdzam że forumowa drama z pop upem jest mocno przesadzona

No nie wiem, ale na youtube się to mocno rzuca w oczy, a co dopiero odpalając na własnym TV. Jak to ogarną to przeskoczę na 60 fps. Na ten moment jest to największy i bardzo poważny minus gry. Zważywszy na fakt, że mamy 2021 rok i tak mocną konsolę.

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Ryo-San said:

Mam problem z tymi zadaniami z playlisty dotyczącymi fotoradarów i strefy pomiarowej. Czytałem Wasze posty, brałem dokładnie te same furki o których pisaliście i cały czas ten sam komunikat że niewłaściwy samochód do trybu.

 

Ale też jak wchodzę na mapę to widzę że mam to zaliczone. Zapewne musiałem to zrobić kiedyś, przypadkiem bo wcześniej w ogóle się tym nie interesowałem. No ale skoro mam to zaliczone to czemu mi tego nie odfajkowało na playliście festiwalowej? O co tu biega? To jakiś bug czy robię coś źle?

 

A robiles S2?

 

Swoja droga jesli ktos niespecjalnie "czuje" samochody, a szczegolnie te szybkie. Gdy jeden ruch i zaczynasz latac po calym ekranie, niech sprobuje tych ustawien. Sesto w X w koncu sie da prowadzic leciutko.

 

image.thumb.png.a7347fd49fe24d9ad76c4d584301b543.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Michał102 napisał:

Pop up sam w sobie nie jest jakiś straszny, ale zmiana jakości drzew już baaaardzo rzuca się w oczy. To tak, jakby karton z gran turismo nagle zmienił się w piękny i szczegółowy model 3D

 Dokładnie tak, mi też nie chodzi o pop up tylko o tą chamską podmianę wyglądu drzew, krzaków tuż przed naszym nosem. 

Odnośnik do komentarza

Dobra po restarcie konsoli odfajkowały się te rzeczy z automatu więc coś się chyba przyblokowało. 

Btw wiecie może czy do challenge'a (w FH4 była za to trofka. Chyba najrzadsza z wszystkich) - "wygraj eliminatora nie zbierając żadnego zrzutu" - liczą się furki które zabierzemy pokonanym graczom? W sensie czy są one traktowane jako zrzut? 

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, ASX napisał:

Po pograniu chwilę w trybie 60 FPS, stwierdzam że forumowa drama z pop upem jest mocno przesadzona


Też tak stwierdziłem, jak przez parę godzin po odpaleniu wpatrywałem się uparcie w pobocze i nic drastycznego nie zauważyłem :dunno:
No chyba, że to poniżej - tu się zgadzam, ale przestałem na to zwracać uwagę.
 

18 minut temu, modjo napisał:

 nie chodzi o pop up tylko o tą chamską podmianę wyglądu drzew, krzaków tuż przed naszym nosem


Wracając do soundtracku...
Ostatnio wpadł mi w ucho ten kawałek i nie dość, że hiszpańskojęzyczny to jeszcze w video furki i dupeczki - no idealnie by się śmigało w FH5 przy takiej nucie :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Dla mnie też soundtrack jest mega. Fakt, mogliby dodać kilka meksykańskich kawałków dla klimatu, ale i tak jest git.

Też nie rozumiem narzekania na soundtrack. Wiadomo, że to kwestia gustu, ale według mnie jest o wiele lepszy niż w FH4. Niedawno odświeżyłem sobie kawałki z FH2, które ciągle są świetne, dużo mniej komercyjne i idą bardziej w alternatywne, niż  utwory w późniejszych częściach. 

Faktycznie mogli dorzucić stację latino i bardziej trzymać się ram. Chyba tylko Hospital i Classic są w 100% tym czym były kiedyś. Pulse i Bass jest praktycznie jedną stacją. Block i XS też mają kilka bardziej klubowych kawałków w playliście, które strednio tam pasują. 

Odnośnik do komentarza

Narzekałem ostatnio na zbyt proste challenge w tych opowieściach (te z źóltymi ikonkami). Większość wpadała w zasadzie za pierwszym podejściem na 3 gwiazdki. Dużo łatwiejsze niż w FH4. Aż tu nagle przyszedł challenge kaskaderski Koenigsegg Jesko vs Veyron. Po mokrej nawierzchni i szutrze. I serio nie mam już na to pomysłu. Próbuje chyba z 50 raz i elo. Tym samochodem nie da jeździć na zwykłym idealnym asfalcie po zanim złapie przyczepność to mija ruski rok a na szutrze to jest jakaś masakra. Coś czuję że spędze przy tym wyzwaniu "trochę" czasu.  

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...