Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Michał102 napisał:

Jednak ciekawość wzięła górę i sprawdziłem ten tryb 30 fps. Łoranyboskie jaki to jest kek :laugh:

Może pop up mniejszy, ale gałki oczne aż krwawią od tego szarpania i braku ostrości gdy poruszamy kamerą. Jadąc prosto jeszcze idzie to przeboleć, ale w zakrętach jest już masakra. 

Podziwiam tych, którym to nie przeszkadza w tego typu grze. 

No dokładnie, donatelo to niezły zawodnik który męczy się w tym trybie, płynność to jedno ale ten blur który powoduje rozmywanie obrazu, co z tego że gra ma na poboczu dwa kamienie więcej i natywne 4K jak specjalnie tego nie widać.

Odnośnik do komentarza

Ponowie moje pytanie z wcześniej, czy ktoś może sprawdzał replaya i też ma problem z dźwiękiem silnika auta (jakby auto cały czas mieliło max obroty na jedynce)?

 

Przy okazji, jak ta gra wygląda :obama:

https://ibb.co/rsF66gp

https://ibb.co/WzDmBp8

https://ibb.co/tYQmYrQ

https://ibb.co/qgWZY6G

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że po odpaleniu Horizon Solo aut na drodze jest od zajebania i w końcu gra trochę "żyje". Póki co serwery nie wyrabiają i drivatary graczy cały czas lagują.

 

Ta trasa w górę wulkanu z serpentynami to jedna z moich ulubionych tras ever w Forach :banderas: wbiłem tam wszystkie wyróżnienia za bycie w top 5% w rywalach.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Czoperrr napisał:

Goliat :obama:

 

Szło dobrze, ale w końcowym etapie wyścigu zacząłem trącić panowanie nad samochodem i spadłem z 1 na 12 pozycje, okazało się, że zużycie opon ustawiłem na symulacje.

No pierwszy wyścig gdzie powtarzać musiałem kilka razy. Imo najszybsza fura to podstawa do 1 miejsca inaczej można obniżać poziom trudności,

Odnośnik do komentarza

AI znowu oszukuje, wiec ja poki co, nie srubuje poziomu trudnosci. Ale mam zawsze beke, gdy przed zakretem musze zwolnic a AI przelatuje obok na pelnej kurwie. Wiec nie, nie bede sie stresowal za duzo jeszcze.

 

Wczoraj pogralem troszke online i nie jestem pewien, ale czy w FH4 nie dalo sie czasem podjechac pod lokacje, wybrac PvP i po chwili laczylo nas z innymi graczami? Teraz nie widzialem tej opcji aktywnej. Jedyny sposob, to byl przez zakladke online, gdzie nam wybieralo kilka tras, rodzaj samochodow itd. Imo troche slabo. Nigdy nie wiem, co za auto bedzie potrzebne, jakie trasy itd. Z plusow, to automatyczne ghostowanie potencjalnych kolizji, albo kary za walenie po bandach, barierkach itd.

 

Serwery tez by juz powoli mogli zaczac ogarniac, bo te komunikaty zaczynaja byc frustrujace. Albo sytuacje gdy sobie jade a gra nagle...

 

image_2021-11-10_071033.png

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, El Loco Chocko napisał:

czy w FH4 nie dalo sie czasem podjechac pod lokacje, wybrac PvP i po chwili laczylo nas z innymi graczami?

To samo chciałem napisac. Miałem ochotę poscigac sie z innymi ludzmi, ale opcja jest zablokowana i jest tylko solo i rivals. Jestem pewien, ze w fh4 mozna bylo to wybrac i grac z randomami, a tu według tekstu pod kafelkiem trzeba połączyc sie najpierw z ludzmi :/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Co do poziomu trudności to na jakim gracie?

Pro czyli przedostatni i widok tylko ze środka. Chociaz giereczka będzie calakowana więc trzeba będzie zmęczyć 6 wyścigów na niezwyciężonym czyli ostatnim poziomie. Ogólnie to poziom trudności jest bez dwóch zdań wyższy niż w FH4 do tego IMO trochę zyebali z driveatarami. W FH4 też grałem na tym samym poziomie trudności i fajne było to że nawet na takim poziomie driveavatary czasami popełniały błędy. Ktoś tam wypadł z trasy, ktoś przywalił w drzewo, kogoś obróciło o 180 stopni etc. Nawet jadąc w środku stawki zawsze była szansa na błędy przeciwników a co za tym idzie na wygraną. Tutaj driveavatary jeżdżą jak po sznurku, jak automaty - bezbłędnie. Nawet najmniejszy nasz błąd i można robić restart. 

 

A co do PvP to w FH4 normalnie się dało odpalić ten tryb grając samemu nie wiem czemu w tej części trzeba być z kimś w konwoju żeby zagrać PvP. Nonsens i liczę na to że to zmienią

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No PvP na razie tak średnio wypada. Chyba jedyna opcja żeby się po prostu pościgać bez jeżdżenia po mapie to ten open wybierany z menu, ale wtedy to muszą być losowe mistrzostwa na pięć wyścigów, gdzie czasem dołącza się w trakcie, a połowa ludzi wychodzi przed końcem. Do tego loadingi zajmują wieczność. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Mustang said:

No PvP na razie tak średnio wypada. Chyba jedyna opcja żeby się po prostu pościgać bez jeżdżenia po mapie to ten open wybierany z menu, ale wtedy to muszą być losowe mistrzostwa na pięć wyścigów, gdzie czasem dołącza się w trakcie, a połowa ludzi wychodzi przed końcem. Do tego loadingi zajmują wieczność. 

Dokladnie moje odczucia. Chyba raz czy dwa, dolaczylo mnie na samym poczatku. A tak to 2-3 wyscig i po co wtedy grac?

Odnośnik do komentarza

Co do poziomu trudności i zachowań przeciwnika. Mieliście tak, że jedziecie zderzak w zderzak i si spycha Was z drogi? Ja kilka razy. W konsekwencji w bramkę nie trafiłem, na drzewie skończyłem...

 

 

H5 będzie mieć dwie pory roku? Sucha, deszczowa? W jednej z historii jest przedsmak trochę silniejszego opadu :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...