Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

48 minutes ago, wojtas011 said:

Jak kogoś interesuje to tutaj jest lista starych dodanych kawałków.

https://forza.fandom.com/wiki/Horizon_Mixtape

 

Całkiem spoko, trochę mi brakuje z ulubionych, ale wiadomo licencje. Szkoda, że historia Horizon to raptem 5 zadań, pewnie pęknie w 20 minut. Liczyłem po cichu na oddzielną historię dla każdej części :frog:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Mogliby jakiś remake albo remaster piątki wypuścić w końcu, ile to już lat od premiery?

gra wciąż wygląda dobrze i działa we wstecznej, moim zdaniem nie po co wypuszczać na siłę jakiś remake'ów czy remasterów.

 

Jedyne czego bym sobie życzył to żeby gra wrócila do cyfrowej sprzedaży, choć to pewnie niemożliwe

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

gra wciąż wygląda dobrze i działa we wstecznej, moim zdaniem nie po co wypuszczać na siłę jakiś remake'ów czy remasterów.

 

Jedyne czego bym sobie życzył to żeby gra wrócila do cyfrowej sprzedaży, choć to pewnie niemożliwe

Przecież piątka jest w cyfrze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do każdej odsłony mam jakiś tam sentyment (no jeszcze 1 do ogrania przede mną, bo grałem zaledwie kilka godzin, ale wiem, że miała najlepsze cutscenki i klimat festiwalu), więc to była fajna, nostalgiczna podróż do przeszłości, głownie za sprawą prowadzenia "okładkowych" samochodów i muzyki ze starszych części. Trasy też nawiązują jakoś do miejscówek z danej odsłony. No i spoko są komentarze Scotta podsumowujące zmiany z wprowadzane w kolejnych edycjach, najlepsza była wspominka, że w Horizon Europa zrezygnowali z ograniczeń tras w postaci barierek.

 

Ale tak patrząc na wszystkie edycje to pomimo, że 5 ma najlepszy model jazdy i grafikę to jakoś nie czuję tak tej magii festiwalu jak przy poprzednich częściach.

Odnośnik do komentarza

Te midnight battle to powinno być od początku w Forzie, jest to jakakolwiek motywacja do wygrywania wyścigów nie z playlisty horizon, 4 wygrane to walka z bossem o jego samochód tak jak to było w jedynce o ile dobrze pamiętam.

 

Horizon Mixtape super stacja.

Ja tam wole godzinę nowego darmowego contentu niż np tryb nowej gry+ jako rocznicowy update do gry.

Odnośnik do komentarza

nowe radio na wielki plus, walki z bossami spoko. mogli jednak bardziej się postarać bo ponowne jeżdżenie już ukończonych wyścigów by odblokować walkę o jakiegoś złoma którego i tak już można było parę razy wygrać to słabo. fajnie jakby dodali jakieś auta Forza Edition z poprzednich części albo prowadzili nowe. wtedy człowiek z większą ochotą by to jeździł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...