Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pany, mam taki dziwny problem. Mam w garażu Porsche Taycan S (nie wiem skąd się wziął, jakiś prezent lub wygranacw losowaniu), normalnie nim sobie od czasu do czasu grałem. Teraz odpalam grę, wybieram ten samochód z mojej garażowej listy i wyskakuje mi komunikat, że muszę wykupić pakiet dodatków w którym ten samochód jest. WTF ja się pytam? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2022 o 10:34, Michał102 napisał:

Pany, mam taki dziwny problem. Mam w garażu Porsche Taycan S (nie wiem skąd się wziął, jakiś prezent lub wygranacw losowaniu), normalnie nim sobie od czasu do czasu grałem. Teraz odpalam grę, wybieram ten samochód z mojej garażowej listy i wyskakuje mi komunikat, że muszę wykupić pakiet dodatków w którym ten samochód jest. WTF ja się pytam? 

 

jest jeden, podstawowy Taycan jak i dodatkowy z paczki Pakiet Powitalny. może to właśnie ten? może ktoś ci go wysłał ale nie masz tego pakietu ściągniętego i się gryzie. spróbuj przeinstalować ten zestaw. 

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do grania i te hot wheelsy spoko, ale czy ten chujowy celownik musi być? Da się to wyłączyć? Jeszcze nie jestem aż taki zniedołężniały, żebym nie wiedział gdzie góra, a dół, celownik jak jakiś tam dla upośledzonych.

 

Edit - dobra, już znalazłem, o wiele lepiej już się gra bez tego celownika.

Odnośnik do komentarza

Naszła mnie panowie taka refleksja.

 

Na liczniku mam obecnie 30h31min (realnie trzeba liczyć, że mniej więcej połowę, bo na XSX rozpocząłem grę ponownie) i zastanawiałem się skąd bierze się u mnie pewne znużenie. No bo w końcu te podobne lokalizacje, jazda w kółko i od znacznika do znacznika zbierać punkciki. No i zostałem poproszony o wybranie nowego miejsca na festiwal - po wykonaniu zadania wprowadzającego (to naprawdę przyjemne "urozmaicacze") na mapie pojawiły się ikonki wyścigów jak te które wykonywałem wcześniej, ale w innych kolorach.

 

I co? I nagle wyścigi po zamkniętych torach zmieniły się z jazdy na pałę kto pierwszy do mety w ciekawe labirynty w kompletnie innych okolicznościach przyrody niż to co widziałem do tej pory! A przecież zostały mi jeszcze dwie duże kategorie do oblokowania - street racing (faktycznie nie widziałem tu jeszcze dużych miast) i stunty.

 

Wniosek: to świetna piaskownica, bo Meksyk zaprojektowany jest wybornie, ale niejasna ścieżka kariery i nieodpowiednia kolejność jej odblokowywania (np. kończenie każdego z czterech szczebli festiwalu zamiast oblokowania pozostałych) sprawić może, że czyjeś doświadczenie może być diametralnie różne od innych osób. To nie jest RPG w otwartym świecie gdzie za rączkę prowadzi cię wątek główny, więc możesz się w międzyczasie pogubić w kontrolowany sposób, bo wiesz co dalej. Horizon 5 wrzuca na głęboką wodę wolności i dla graczy przyzwyczajonych do pewnych występujących w mainstreamie rozwiązań może wydawać się być pozbawioną ciągu przyczynowo-skutkowego serią luźnych wyścigów. 

 

Także tego no, ma to dla was jakiś sens?

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem o krok od odblokowania wszystkich tych festiwali i nawet nie patrzę na to. Odbieram tę grę jako absolutny free roam bez ładu i składu, gdzie robię sobie wyścigi, na które napotkam na drodze. Właśnie mi wyskoczyło, że masz z 50 dróg odkrytych z 500 :) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bzduras napisał:

Jest też chyba tak, że im więcej stuntów robisz tym więcej ramp do skakania pojawia się w świecie i niektóre tabliczki bez tego są awykonalne do skoszenia.

Tutaj nie ma żadnej rampy, trzeba się wybić z wzniesienia po prostu.

Do offroadowych tabliczek polecam Hoonigana Ford RS200.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...