Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyneczka zawsze w serduszku. Chciałbym, żeby kolejna część nawiązywała strukturą do pierwszej części właśnie. Niech zostaną sezony i inne sieciowe elementy, ale niech singiel będzie soczysty, przemyślany i długi. Nie musi też być tysiąca aut, ale niech każde będzie użyteczne. No i dużo dobrej muzy. Takie moje skromne wymagania :szopenhauer:

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, ASX said:

taką Forze sobie sobie wymarzyłem. Lubię nowe części, ale jedynka miała najfajniejszą strukturę i najlepszy wakacyjny klimat.

 

No jedynka była tak świezutka w swoim czasie, że szok. I faktycznie miała najlepszą strukturę progresu i nie miała tych cholernych losowań, które zaburzają jakikolwiek sens progresu. Mam nadzieję, że ten update to faktycznie będzie godne 10lecia, a nie 4 auta pomalowane w logo jedynki, 5 kawałków na krzyż i lekko przebudowane wyścigi uliczne. Chociaż to będzie Horizon Story, więc pewnie coś do zaliczenia w 20 minut :( 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Luqat napisał:

Jedyneczka zawsze w serduszku. Chciałbym, żeby kolejna część nawiązywała strukturą do pierwszej części właśnie.

 

Ludzie o to proszą od dwójki, ale Ci po prostu olewają tę prośbę. Skisłem jak skończyłem "kampanię" w FH 5.

Odnośnik do komentarza

Zdaje sobie sprawę jak wygląda sytuacja, po prostu wyrażam swoje preferencje. Pewnie i tak pójdą swoją drogą, ale zawsze można mieć nadzieję, ewentualnie pograć w odświeżoną jedynkę na koxie :reggie:

No i poza tym, cały czas się dobrze bawię w piątce, więc nie narzekam, ale jednak gdybym miał wybór albo jakiś wpływ na to, to wybrałbym styl jedynki:dunno:

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Figaro said:

 

Ludzie o to proszą od dwójki, ale Ci po prostu olewają tę prośbę. Skisłem jak skończyłem "kampanię" w FH 5.

 

Niestety tabelki nie kłamią, każda kolejna część to stały wzrost liczby graczy. Forza w strukturze jedynki umiejscowiona w Japonii to będzie nigdy niespełnione marzenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Mam akurat 2 wolne dni, a serwery od wczoraj nie działają i nie można robić listy. Coraz ku** lepiej.

QR?  Ogóle lecą w chuja. Od kilku tygodniu miałem problemy z zaliczeniem  cotygodniowych Forzathonów, bo po wybraniu odpowiedniego samochodu, gra jakby to nie widziała i nie zaliczała rozdziału. 

Pomagają wielokrotne resety a najczęściej przejście do trybu solo+ reset gry.  Niby pierdoła ale zawsze mi szkoda Forza Points. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak lecisz 3 paki przez las to i tak nie zauważysz, niestety bez porzucenia past genów to jeszcze poczekamy. Wczoraj w ramach sezonowych grałem Juggernauta trailblazera po dluugiej przerwie i znowu uświadomił mi on, jak pusta jest ta mapa generalnie. Lecisz te 3 minuty na przełaj przez mapę i poza polami i drzewami praktycznie nic ciekawego nie spotykasz. Układ dróg jest dużo lepszy niż w 4 jeśli chodzi o fun z jazdy, ale sama sceneria to mega krok wstecz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2022 o 14:02, Michał102 napisał:

Musieliby zrobić drzewka i krzaki jak w Gran Turismo, czyli kartony. Wszystko co jest ładniejsze potrzebuje podmianki na bardziej szczegółowy model, a że konsole są słabe, to nie liczyłbym, że coś w tym aspekcie poprawią. 

Albo po prostu obnizyc rozdzialke i pozostawic reszte ustawien z trybu jakosci.

PG ewidentnie poszli na latwizne i w trybie 60fps dali preset z one X.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...