Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bartg napisał:

 

Potwierdzam syn lat 5,5 jara się ;) 

 

Mój też 5,5 i również przebiera nogami. Myślał, że to już dzisiaj i jak tylko wróciłem z pracy, to od razu chciał odpalać. Kiedy go uświadomiłem, że musi poczekać do jutra, to się zasmucił :dunno:

1 godzinę temu, second napisał:

Pograłem w FH5 kilkadziesiąt godzin, wykupiłem season passa i zapowiedzianego dodatku chyba nawet nie odpalę. Hot Wheels to kompletnie nie moja działka. Ale jakbym miał 5 lat to pewnie jarałbym się nieźle. ;)

 

Ja mam dużo więcej i się jaram razem z młodym. Nie wiem co ma wiek do tego. Jak gra czy dodatek jest fajny, to nie wiem ocb. Chodzi przecież głównie o trasy, a nie kilka autek. Równie dobrze można by to powiedzieć o Wipeoucie np. :gayos:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Luqat napisał:

Ja mam dużo więcej i się jaram razem z młodym. Nie wiem co ma wiek do tego. Jak gra czy dodatek jest fajny, to nie wiem ocb. Chodzi przecież głównie o trasy, a nie kilka autek. Równie dobrze można by to powiedzieć o Wipeoucie np. :gayos:

Zależy kto czego oczekuje od gry i jakiego settingu szuka. Ja wsiąkłem w FH ze względu na feeling- jazda supersamochodami w fpp po sielankowych sceneriach, przy dającym radochę modelu jazdy i ogólnym uczuciu przywołującym wiele dobrych chwil spędzonych z Test Drive Unlimited- no tym mnie kupili. Jednocześnie nie dziwi mnie, że ktoś kto oczekuje czystego, arcadowego funu i nie przeszkadzają mu resoraki, będzie zapewne zachwycony. Ja wtedy pewnie włączę inną grę, bo nie tego oczekuję od Forzy. :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo jest fajnie, jak ktoś lubił HW w trójce to tu jest więcej, ładniej, bardziej zróżnicowanie. Widać, że to jest dodatek, który powstał by dać ludziom poszaleć, skoro nawet gruzy z C klasy po przejechaniu przez turbiny dostają chwilowego boosta do 300km/h. W pierwszym wyścigu to i 500km/h jebło :obama:

Odnośnik do komentarza

Również podoba mi się taki progres i mógłby być w podstawce, może w 6 coś takiego będzie? Aut Hot Wheels też jest widzę więcej niż tych z DLC Lego, ale nie jestem pewnie czy ich już nie było wcześniej. Bardzo dużo frajdy dają fragmenty trasy ze spływającą wodą.

 

Szkoda, że nie da się spaść do Meksyku, który widać pod mapą Hot Wheels. Niestety gra szybko wrzuca samochód z powrotem na tor. A w sumie przy SSDkach może by się udało coś takiego, można by ukryć ładowanie jak spadamy pośród chmur.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...