Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pierwsze DLC to można o kant chuja robić. HOT WHEELSY, które teraz wjechały do Game Passa są dużo lepsze.  Auta wyglądają jak zabawki, jest ich dużo i jest klimat. W Forze trzy auta na krzyż i jedyna atrakcją jest smok ziejący ogniem. 

Gdyby to były czasy FH2 lub FH3 to bym miał jakieś oczekiwania i życzyłbym sobie fajną mapę nastawianą na rally i offroad. 

Coś kompletnie odmiennego od Meksyku z podstawki. 

Dziś mamy 2023 i nie liczę na nic, bo wiem, że zaserwują nam gówno pokroju Lego albo Minecrafta. 

 

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, KamilM said:

Wiem, że nie ten temat, ale rzeczywiście Lego takie (pipi) jak piszecie? Bo ogrywam 4 i właśnie się przymierzam do kupna tego zestawu Ultimate z dodatkiem Lego i Fortune Island.

 

Mapka dość mała, zenujaco malo samochodów z Lego, ale mój syn byl zachwycony :) Najfajniejsze miejsce mapy z punktu widzenia starszego gracza to tor wyscigowy. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, devilbot napisał:

Będzie to nowa mapa?

Będzie osobny tryb. Bazujący trochę na obecnej mapie ale z nowymi drogami, festiwalem itd. W skrócie w sumie nowa mapa. Helikopterem będzie można wracać do Meksyku. Jak w każdym dlc, osobna miejscówka.

 

Mi tam do dlc pasuje. Jak już musieli się powtórzyć to dobrze że rajdy z jedynki. Poza tym co kurna nowego mają wymyślić do gry wyścigowej? Wipeout w kosmosie?

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Colin napisał:

Będzie osobny tryb. Bazujący trochę na obecnej mapie ale z nowymi drogami, festiwalem itd. W skrócie w sumie nowa mapa. Helikopterem będzie można wracać do Meksyku. Jak w każdym dlc, osobna miejscówka.

 

Mi tam do dlc pasuje. Jak już musieli się powtórzyć to dobrze że rajdy z jedynki. Poza tym co kurna nowego mają wymyślić do gry wyścigowej? Wipeout w kosmosie?

Rally ok, ale ta "nowa" mapa wygląda jak Mexyk :reggie:

Jakie to są lenie jebane. Tyle czekania a oni wrzucają Focusa z drugiego Colina i strzałki. 

Mogli by się już wysilić i zrobić Storm Island 2 albo Blizzard Mouintain 2 jak im brakuje pomysłów. Ale po co? przecież frajer zapłacił już dawno temu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...