Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Forumki, czy ktoś próbował ogrywać Godrizona 5 na DualSensie? No przysięgam, że sprawdziłem już wszystkie możliwe ustawienia, ale gra nie wykrywa w ogóle DSa. :/ Nawet na kablu próbowałem, ale kończy się to tak, że dźwięk przechodzi ze słuchawek do jacka w padzie i mam ciszę. Aha, dalej nie działa jbc. :rotfl:

 

Słodki Jezu, MS musi mieć chyba jakąś sekretną strategię namawiania do kupna konsoli, bo co raz są jakieś problemy z Xbox for PC. :dynia: 

Odnośnik do komentarza

@Paolo de Vesir Nie wiem jak to jest na Dual Sensie ale na DualShocku 4 z odpalonym DS4 Windows trzeba było kombinować, a dokładnie:

a) odpalić grę z podłączonym padem i aktywnym DS4Windows (tak żeby PC myślał że pad od Xa jest podłączony)

b) zminimalizować FH

c) w opcjach DS4Windows zaznaczyć w zakładce 'settings' "Hide DS4 Controller"

d) po powrocie do gry wszystko powinno działać.

I tak przy każdym odpaleniu FH xd Pewnie są jakieś inne sposoby ale nie chciało mi się wszystkiego sprawdzać i FH to jedyna gra która robiła takie kłopoty.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

jedź Jesko 500 km/h, nie zdążysz zauważyć :x nadal jest mnóstwo małych błędów z którymi nic nie robią, choć zawsze mogli pogorszyć.

do tego crossplay na multi to dla mnie porażka. nie idzie tego wyłączyć mimo ustawień systemu. jak jeździmy online z kumplem i są jacyś problematyczni kierowcy to zawsze pc gracze. 

Odnośnik do komentarza

czasy w rywalach czy wyniki w pokazówkach to kant dupy rozbić. są tak pobugowane i tak zaśmiecone że głowa mała. na multi to samo. gość startuje jakby miał odrzutowiec, każdy zakręt na pełnym gazie, prawa fizyki i możliwości auta totalnie zagięte... wchodzisz w profil a tam PC.

na konsoli co najwyżej zlagowani że skaczą po mapie albo zasrani rammerzy. jak ktoś ma nierealne dla klasy i auta osiągi to zawsze PC, ZAWSZE jego mać. w wyścigach Open to raz na 2-3 mistrzostwa to standard. 

Odnośnik do komentarza

te za open to wpadną jak tylko grę odpalę, sporo tego z kumplem jeździliśmy. na A klasie niezła zabawa nawet. za drift club też powinno wszystko wpaść. reszta oklepana i bez zaskoczenia. wygraj wszystko, 3 gwiazdki wszędzie. nic odkrywczego. będzie granko wieczorem ^^ 

 

E: 5 osiągnięć od razu wpadło :cool2: do tego rozbiłem piniatę podczas finału drift club (na ziemi musi leżeć, jest kilka na nawrocie w mieście obok podświetlonej fontanny). "podstawka" z głowy, teraz tylko HW.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Tak samo jak zbudowane jest osiągnięcie za fotkę przy Gran Telescopio :facepalm:

Dawno robiłem, nie pamiętam żebym miał z tym problem. Jedynie trzeba było dobrze wykadrować żeby teleskop był w pełni widoczny. Nawet sporo schematów w Lab jest pod to osiągnięcie, odpowiednia pogoda itd.

 

E: aktualizacja niby popsuła ale do zrobienia jak ktoś ma parcie

https://www.trueachievements.com/a344801/dust-in-the-lens-achievement

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...