Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, MYSZa7 napisał:

jaką piosenkę?

 

Porter Robinson - Language

 

W każdym sezonie jest piosenka do odblokowania, dość dziwny zabieg jeżeli nie będzie się dało ich potem zdobyć. W sumie mogliby zrobić podobnie jak jest w Halo, że można by było wrócić do tych rocznicowych playlist.

 

Miło, że przygotowali osobne ekrany tytułowe nawiązujące do każdej części.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, A_Bogush napisał:

 

Porter Robinson - Language

 

W każdym sezonie jest piosenka do odblokowania, dość dziwny zabieg jeżeli nie będzie się dało ich potem zdobyć. W sumie mogliby zrobić podobnie jak jest w Halo, że można by było wrócić do tych rocznicowych playlist.

 

Miło, że przygotowali osobne ekrany tytułowe nawiązujące do każdej części.

Kurwa mać

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem w końcu dzisiaj FH5 i nasunęły mi się dwa wnioski. Ta seria nigdy nie będzie na mnie robiła już takiego wrażenia pod względem grafiki bo tych wszystkich kosmicznych detali po prostu nie widać nawet na 65" TV jak się jeździ 200 km/h. Drugi wniosek, że w końcu (grając w 30 fps) nie ma rzucającego się w oczy rysowania obiektów i to jest dla mnie największy plus. Jak jest w 60 fps nawet nie sprawdzam, bo do czasu jak seria nie przejdzie na 60 fps only, to będzie to tryb robiony na doczepkę z cięciami. Muszą podjąć decyzję jak z Halo.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, 20inchDT napisał:

Następna będzie pewnie 30 only :smutas: Może 40fps stanie się bardziej popularne i w tym jest jakaś nadzieja.

 

Ja myślę, że zrobią przejście wyłącznie na 60 FPS. Dlatego, że w grafikę jako taką już nie ma co pchać zasobów bo nikt różnicy już nie zauważy, to wygląda fajnie tylko na statycznych screenach, w ruchu wszystko się zlewa. Będą optymalizowali silnik i to co teraz jest w 30 FPS za te 3 lata będzie po prostu w 60 FPS.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, SnoD napisał:

Dlatego, że w grafikę jako taką już nie ma co pchać zasobów bo nikt różnicy już nie zauważy, to wygląda fajnie tylko na statycznych screenach, w ruchu wszystko się zlewa.

 

Jak grasz w 30 fps to pewnie z motion blurem i on Ci wszystko zlewa w jednolitą papkę w czasie jazdy. Wystarczy wyłączyć motion blura i nic się nie zlewa, wszystko jest idealnie ostre w tej grze. Gram na PC w 120 fps i mimo, że poczucie pędu zrywa tupecik to widać dokładnie każdą kępkę trawy na poboczu włącznie ze źdzbłami ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, A_Bogush napisał:

Ja w 60 FPS i tak gram z włączonym motion blurem (tym słabszym), dziwnie to wygląda bez, ale przy 120 FPS to pewnie już jest lepiej. Ale z drugiej strony przecież nawet w żyćku mamy włączone rozmycie. 

 

Hehe, jak to wczoraj pisałem o tym samym pomyślałem, jak to jest w realu i dziś jak jechałem zwróciłem na to uwagę. Co prawda nie 200+kmh, ale 160 i pobocze rozmywa się tylko jak spojrzysz przez boczną szybę, patrząc przez przednią na pobocze przed autem wszystko dokładnie widać, trawę, kwiatki, kamyczki itd. Więc w Forzie jest to poprawnie oddane, bo tam jak jedziesz to patrzysz przed auto, a nie w bok ;)

Odnośnik do komentarza

Najwyższy możliwy (zapomniałem już jak to się tam zwało). 

No chyba, że jest jakiś wyścig terenowy tymi kurwami jebanymi typu buggi, to żeby mnie krew nie zalała i żebym padem nie zabił twlewizora, to ustawiam jakieś izi. 

 

Ten co w tej grze wymyślił model jazdy do tych aut, to powinien zawisnąć za jajca. 

Odnośnik do komentarza

Ja sobie na ponadprzeciętnym ciskałem na luzaku na konsoli a na xcloudzie to kurwa idzie jak krew z dupy. Nie wiem czy to jakiś lag czy zapomniałem jak się w to gra. W tej chmurze to najlepiej mi się jezdzi klasą C i B bo tak wszystko nie zapierdala i chyba łącze lepiej wyrabia przez to.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bigby napisał:

 

no i spoko, szykuje się fajna pierwsza połowa roku.

 

Ale dostrzegam jeden potencjalny minus tej informacji, jeśli drugi dodatek do Forzy Horizon 5 na początku przyszłego roku, to chyba nici z Forzy Motorposrt na początku roku i gra wyjdzie bliżej połowy roku.

Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, ASX said:

no i spoko, szykuje się fajna pierwsza połowa roku.

 

Ale dostrzegam jeden potencjalny minus tej informacji, jeśli drugi dodatek do Forzy Horizon 5 na początku przyszłego roku, to chyba nici z Forzy Motorposrt na początku roku i gra wyjdzie bliżej połowy roku.

 

A to raczej na pewno, mamy listopad i w temacie Motorsporta cisza od wielu miesięcy, więc na premierę przed wakacjami bym nie liczył.

 

Post image

r/forza - Series Reward : SF90 / A110

 

:kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...