Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Hubert249 napisał:

Rally ok, ale ta "nowa" mapa wygląda jak Mexyk :reggie:

Jakie to są lenie jebane. Tyle czekania a oni wrzucają Focusa z drugiego Colina i strzałki. 

Mogli by się już wysilić i zrobić Storm Island 2 albo Blizzard Mouintain 2 jak im brakuje pomysłów. Ale po co? przecież frajer zapłacił już dawno temu. 

 

bo to jest cały czas Meksyk :facepalm:  rajd barbórki mieli dodać?

oglądałem godzinnego strima z pokazu. prócz pierdzielenia było też dużo zawartości na ekranie. nie twierdzę że to będzie wybitny dodatek ale będzie sporo do roboty i to co zobaczyłem na chwilę obecną mnie satysfakcjonuje. zobaczymy za miesiąc co finalnie dostaniemy ale jeśli jedyne co zobaczyłeś to focus i strzałki to o czym tu rozmawiać bro bro :dunno:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja też nie będę narzekał, bo jakby dali LEGO, to dopiero byłby buldópy. Tak jak Colin pisze, ciężko coś oryginalnego wymyślić w dodatku. No, ale jeśli prawdą okaże się, że nie będzie na Xone - tylko niby z jakiego powodu miałoby nie być? - to wuj im w ucho. Ja akurat nie kupiłem wersji deluxe czy jak jej tam, ani nawet podstawki, ale HW legitnie sobie dokupiłem, a teraz co? Nie będę mógł sobie dodatku sprawić? Bo co? No i co mają zrobić Ci, którzy jednak zapłacili za wersję z DLC? Będą dostawać zwrot kasy czy jaki wuj? :mog:

Odnośnik do komentarza

Wiecie dlaczego ludzie narzekają? Bo na przykład Meksyk miał już w chuj piachu i dżungli, a nowa mapa wygląda dokładnie tak samo. Czemu nie mogli zrobić miasta dużego z szerokimi ulicami? Są jebanymi leniami, i tyle. Jeszcze te strzałki z minimapą i oznaczoną trasą, parodia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Colin napisał:

Będzie osobny tryb. Bazujący trochę na obecnej mapie ale z nowymi drogami, festiwalem itd. W skrócie w sumie nowa mapa. Helikopterem będzie można wracać do Meksyku. Jak w każdym dlc, osobna miejscówka.

 

Mi tam do dlc pasuje. Jak już musieli się powtórzyć to dobrze że rajdy z jedynki. Poza tym co kurna nowego mają wymyślić do gry wyścigowej? Wipeout w kosmosie?

Może chociaż nowe środki transportu, motory albo quady? Albo jak pisze Rozi, pójście w bardziej miejskie klimaty. No ludzie, z każdą kolejną częścią oni dają DLC w takich szutrowych klimatach, ile można?

 

Ta seria stoi w miejscu i jak w następnej części nie będzie Azji to :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MYSZa7 napisał:

Może chociaż nowe środki transportu, motory albo quady? Albo jak pisze Rozi, pójście w bardziej miejskie klimaty. No ludzie, każdą kolejną część oni dają w DLC w takich szutrowych klimatach, ile można?

 

motory i quady też bardzo chętnie ale to raczej będzie zaimplementowane w następnej części. trzeba będzie trochę fizykę napisać na nowo więc by się nie paprali z tym dla dodatku.

studio ma problemy jakie ma. covid, odejścia co bardziej doświadczonych pracowników, poza tym to mimo wszystko TYLKO dodatek więc też nie będą w to ładować nie wiadomo ile zasobów. szkoda że taką czkawkę dostali ale jest jak jest. duże miasto? bądźmy jednak realistami. to nie jest nakład pracy warty dlc. 

grunt że nie lego znowu, chociaż jakby dali COBI to może może.

 

i tu też wraca temat wypalenia i zbyt bezpiecznego podejścia do tematów. dokładnie to co spowodowało odejście znaczących ludzi, którzy założyli własne studio. poza tym jako że nadal są na garnuszku M$ a nie na wolnym rynku to muszą trzymać się wytycznych wspomnianych wyżej. 

liczę że ludzie odpowiedzialni, ci wyżej, decyzyjni, przy H6 dadzą wolną rękę i pozwolą im na więcej bo seria potrzebuje ewidentnie świeżego powietrza.

 

a teraz czekam na końcówkę marca i będę rajdował jak pojebany :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zadowolony. Ogrywając starsze Forzy było mi szkoda że nie mogę pograć we wcześniejsze dodatki. Qmam też tych rozczarowanych. Trudno...wszystkim nie dogodzisz. A może tak panowie przestańcie dawać pieniądze devom za kupowanie kota w worku? Dotyczy to tego marudzenia na DLC czy też nowych gier ;)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Luqat napisał:

Ja też nie będę narzekał, bo jakby dali LEGO, to dopiero byłby buldópy. Tak jak Colin pisze, ciężko coś oryginalnego wymyślić w dodatku. No, ale jeśli prawdą okaże się, że nie będzie na Xone - tylko niby z jakiego powodu miałoby nie być? - to wuj im w ucho. Ja akurat nie kupiłem wersji deluxe czy jak jej tam, ani nawet podstawki, ale HW legitnie sobie dokupiłem, a teraz co? Nie będę mógł sobie dodatku sprawić? Bo co? No i co mają zrobić Ci, którzy jednak zapłacili za wersję z DLC? Będą dostawać zwrot kasy czy jaki wuj? :mog:

@Colin jakoś wcześniej udało się zrobić coś oryginalnego a przed wszystkim odmiennego. 

Od dwójki mieliśmy  nowa lokalizację i drugie bardziej bekowe/mniejsze DLC.  Można było zrobić coś w innym klimacie - Peru, Columbia wysokie góry, wąskie drogi i amazonia. 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bartg napisał:

No tu wygląda na maksymalny reuse assetow. Do tego rajdy, a na kazdym zakrecie nadal bandy, żeby czasem z zakrętu nie wypaść :kekw:

Tu nawet nie chodzi o to że to reuse assetów. To wygląda jak praca jakiegoś fana który nie miał co robić w weekend, więc postanowił zmajstrować nową mapkę do foży.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, RoL said:

Tu nawet nie chodzi o to że to reuse assetów. To wygląda jak praca jakiegoś fana który nie miał co robić w weekend, więc postanowił zmajstrować nową mapkę do foży.

 

Już w event labie powstały ciekawsze rajdowe trasy, no chyba że mnie zaskoczą, ale oczekiwania mam żadne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...