Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, devilbot napisał:

Chciałbym platformówkę albo grę logiczną, a tu niestety gameplay jak z podstawki - nadal jeździmy samochodami z punktu a do b albo w kółko.

 

Chodzi o kontrast. 

Mówimy o piątej grze w której większość wykręca +100h. 

Jak zobaczyłem ten skok przez samolot, to mi dosłownie ręce opadły. Który to już raz?  

W każej części dostaliśmy totalnie odmienną mapę w DLC, teraz dostajemy więcej dżungli, więcej Meksyku. Jako wieloletni fan Forzy, czuję się oszukany. Zwłaszcza, że (debil) kupiłem full pakiet, mając Game Passa do 2025. 

 

Odnośnik do komentarza

No to chyba gramy w inne gry. U mnie każde włączenie gry wiąże się z jedno, dwu sekundową zwiechą. Na początku tego nie było, a potem czasami a teraz już przy każdym odpaleniu gry. Przy powtórzeniu wyścigu normą jest że samochód pojawia się kilka metrów nad ziemią albo pod mapą. Często też nie mogę korzystać z przewijania czy odpalić mapy. No i najbardziej wkurzająca rzecz to wchodząc do domu albo do festiwalu często wywala mi grę do menu konsoli. Ogrywane oczywiście na xsx. Ogólnie gdyby nie te błędy to giereczki 10/10, a tak to zaczyna być powoli irytujące.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2023 o 20:08, Donatello1991 napisał:

Minimum 5 lat przerwy i Japonia i motory. 

Mam to samo zdanie, jak najszybciej muszą dać tej serii odpocząć puki jeszcze całkowicie nie zjadła swojego ogona. Z świeżą głową i stęsknionym fanami niech uderzą za kilka lat z kkw i dodanymi motorkami

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KamilM napisał:

No to chyba gramy w inne gry. U mnie każde włączenie gry wiąże się z jedno, dwu sekundową zwiechą. Na początku tego nie było, a potem czasami a teraz już przy każdym odpaleniu gry. Przy powtórzeniu wyścigu normą jest że samochód pojawia się kilka metrów nad ziemią albo pod mapą. Często też nie mogę korzystać z przewijania czy odpalić mapy. No i najbardziej wkurzająca rzecz to wchodząc do domu albo do festiwalu często wywala mi grę do menu konsoli. Ogrywane oczywiście na xsx. Ogólnie gdyby nie te błędy to giereczki 10/10, a tak to zaczyna być powoli irytujące.


Przykro mi, bo dosłownie ani jedna z tych rzeczy nie spotkała mnie w grze. Próbowałeś wyczyścić pamięć podręczna konsoli i ściągnąć grę raz jeszcze?

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nie próbowałem. Może to zrobię, ale przy moim internecie ponowne ściąganie to przynajmniej dzień rozłąki z gierką. Nie wiem czy bym wytrzymał tak długi czas bez forzuni. 
Edit. No to chyba to zrobię, skoro tylko ja mam takie błędy. Co najlepsze na początku wszystko śmigało dobrze. To od niedawna zaczęły się pojawiać.

Ale raz taki błąd pomógł mi w zrobieniu trudnego zadania w klubie drift, powtórzyłem wyścig, auto pojawiło się pod mapą, podczas spadania nabiło mi wszystkie punkty, a potem pojawiło się ponownie na mapie przy samej mecie

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza

Panowie, czemu macie FPSX przed nickami i czemu mam caly czas lepsze czasy od Was? :D 
 

EDIT: Jestem kompletnym noobem w calej spolecznosci FH i gram caly czas solo takze niech mi ktos prosze wytlumaczy

 

EDIT 2: No dobra, myslalem ze to sa Wasze czasy a to sa przeciwnikow na torze xD Sorry za pytania ale widzicie juz jakim jestem noobem w FH5

Edytowane przez Sven Froost
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2023 o 12:58, Sven Froost napisał:

Panowie, czemu macie FPSX przed nickami i czemu mam caly czas lepsze czasy od Was? :D 
 

EDIT: Jestem kompletnym noobem w calej spolecznosci FH i gram caly czas solo takze niech mi ktos prosze wytlumaczy

 

EDIT 2: No dobra, myslalem ze to sa Wasze czasy a to sa przeciwnikow na torze xD Sorry za pytania ale widzicie juz jakim jestem noobem w FH5

Bo FPSX to klub forumkowy który założyłem. 

Rywale mają nicki znajomych ale nimi nie są. Al niby udaje ich grę. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...