Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

mały pro tip jeżeli nie zauważyliście - w ustawieniach poziomu trudności tam gdzie są abs, tcs i inne, na samym dole są wspomagacze hot wheels. pomagają utrzymać samochód między bandami. wyłączcie to w cholerę bo tak naprawdę tylko przeszkadza i czasami powoduje dziwne akcje. człowiek chce naturalnie skontrować, gra robi to samo i powstaje konflikt że nawet na prostej potrafi bokiem postawić. bez tego jeździło się o niebo lepiej. 

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Colin said:

mały pro tip jeżeli nie zauważyliście - w ustawieniach poziomu trudności tam gdzie są abs, tcs i inne, na samym dole są wspomagacze hot wheels. pomagają utrzymać samochód między bandami. wyłączcie to w cholerę bo tak naprawdę tylko przeszkadza i czasami powoduje dziwne akcje. człowiek chce naturalnie skontrować, gra robi to samo i powstaje konflikt że nawet na prostej potrafi bokiem postawić. bez tego jeździło się o niebo lepiej. 

Aaaa a ja sie zastanawialem ocb.

 

Also, w HUDzie mozna wylaczyc ten znacznik horyzontu. Nie mam pojecia w czym to ma pomoc, jak tylko przeszkadza imo.

Odnośnik do komentarza

Chcę wbić osiągnięcie za cały sezon Forzathlonu. Zrobiłem dziś wszytko z tego tygodnia, ale zostały mi dwa Hot Wheelsowe, których nie mogę zrobić, bo nie mam odpowiedniej rangi. Myślicie, że jak je pominę, to gra zaliczy mi achievement za zrobienie wszystkiego w sezonie? 

 

6 minut temu, Luqat napisał:

Właśnie chciałem zagrać i widzę, że się aktualizuje. Tylko dlaczego pobiera mi całość?:yuno: Też tak macie?

IMG20220726224446.thumb.jpg.a2756706093bde828aade38679a60848.jpg

Coś jest nie tak. U mnie pobrało 800mb 

Odnośnik do komentarza

Pograliśmy trochę z synem, młody oczywiście zachwycony, mnie najbardziej podoba się system progresu, zdecydowanie taki powinien być w podstawce. Ale sama mapa też robi robotę, jazda 400kmh w dół wulkanu ryje banie poczuciem prędkości, zwłaszcza wreszcie bez bluru. Jak ktoś się waha to można dorwać już z turcji za ok 50zł. A no i Schuppan 962cr jest fenomenalny, razem ze "świnią" z tego tygodniowej playlisty genialne auta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem blisko wymaksowania tego dodatku i cóż, jak na ponad pół roku czekania to co najwyżej poprawnie. To wszystko już było w FH3, więc wieje nudą.

 

Mam nadzieje że drugi dodatek to będzie już coś "normalnego". Moim zdaniem powinni pójść w jakąś wyspę blisko geograficznie Meksyku. Jeśli miałbym obstawiać to może: Kuba? Ten kraj ma trochę tradycji motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Jak drugi dodatek będą robić tyle samo czasu to mogą od razu go olać, za 8 miechów to ja planuje grać w nowego Motorsport.

dodawales mnie do klubu cnie? :) ja mam jakiegos buga z tym klubem. Cos sie chyba zyebalo w ktorejs aktualizacji bo wczesniej wszystko smigalo. Jak najade na sekcje klubu to mam wyszykaj klub. Szukam FPSX i nie moge dolaczyc bo w nim juz jestem a jak wejde np w porownanie czasow to nie mam opcji klubowiczow. Poyebane. Spotkal sie ktos z tym na necie? 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, MaZZeo napisał:

Jestem blisko wymaksowania tego dodatku i cóż, jak na ponad pół roku czekania to co najwyżej poprawnie. To wszystko już było w FH3, więc wieje nudą.

 

Mam nadzieje że drugi dodatek to będzie już coś "normalnego". Moim zdaniem powinni pójść w jakąś wyspę blisko geograficznie Meksyku. Jeśli miałbym obstawiać to może: Kuba? Ten kraj ma trochę tradycji motoryzacyjnych.

Z nowości to mogliby dać wycinek jakiegoś dużego miasta, taki ukłon dla PGR. 

Odnośnik do komentarza

albo to ma związek z problemem który jest od początku. odkąd pamiętam nie pokazuje mi prefiksu klubu. dopiero jak odpalę grę, najadę na dowolną pokazówkę, odnajdę znajomka z klubu i na nim nacisnę A - dołącz do klubu, pokazuje mi prefiks przed nickiem. zrób to samo, może jak ci wskoczy nazwa klubu to zacznie też cię pokazywać w rankingach.

w systemie niby nadal jesteś w klubie ale w grze już się czasami pierniczy. może pomoże.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...