Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Every car now uses Granular Synth
  • Upgrades influence car sounds
  • Many cars have been re-recorded (Viper, Supra (multiple Supras))
  • 320+ new car sounds
  • AI car sounds now match yours (previously they never used GS so e.g. Vipers would sound different)
  • Interior reverb is now fully dynamic and enhanced
  • Ray tracing is used for environmental reverb

DeadlyOldEider-size_restricted.gif

SoreRequiredCuckoo-size_restricted.gif

 

Jak ja się nie mogę doczekać masakrowania tych tacosów na 1000 kawałków  :obama:

E6H3h9GXEAg_q__?format=jpg&name=large

E6H3iV4XoAoKmmI?format=jpg&name=large

E6H3hw0XsAADLiq?format=jpg&name=large

E6H3nFnX0AM3Pgp?format=jpg&name=large

 

Edytowane przez Daddy
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No muszę przyznać ze dźwięki robią wrażenie, Golf czy Huracan brzmią jak powinny, Ferrarka troszkę przekombinowana, ale wydźwięk ma odpowiedni charakter dla tego samochodu.

 

@LiŚciu co sądzisz o Camaro? W sumie przez to ich pierdolenie to mało można powiedzieć o nim,

wydaje mi się zbyt potulny.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

No muszę przyznać ze dźwięki robią wrażenie, Golf czy Huracan brzmią jak powinny, Ferrarka troszkę przekombinowana, ale wydźwięk ma odpowiedni charakter dla tego samochodu.

 

@LiŚciu co sądzisz o Camaro?

Wydaje mi się zbyt potulny.

 

Pytasz czy camaro w grze ma dzwięk jak w realu? Camaro w seryjnym brzmi tak sobie a pewnie w FH mają tylko seryjne wydechy.

 

Dopiero jak założysz borle albo magnaflow to jest dźwięk. Nie wiem czy w FH można wydechy modzić. Można?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, LiŚciu napisał:

 

Pytasz czy camaro w grze ma dzwięk jak w realu? Camaro w seryjnym brzmi tak sobie a pewnie w FH mają tylko seryjne wydechy.

 

Dopiero jak założysz borle albo magnaflow to jest dźwięk. Nie wiem czy w FH można wydechy modzić. Można?

Wydawało mi sie ze Camaro w serii tez już fajnie brzmiało, to widzę problem z nim taki sam jak z Mustangiem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie dźwięk już w poprzednich się zmieniał po zmiane dolotu czy wydechu, teraz po prostu masz "podgląd" na żywo. Mam nadzieję, że faktycznie mocno te dźwięki poprawią, to najbardziej raziło w czwórce. Fajnie, że zwracają uwagę na takie szczegóły, że dźwięk będzie się zmieniał po otwarciu dachu w trakcie jazdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...