Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ASX napisał:

swoją drogą to pisanie krótkich wiadomości jest w serii  chyba od trzeciej części i wcześniej nikomu to nie przeszkadzało xd

 

Ja się nie będę kłócił bo samemu uważam że taką pierwsza część jest świetna, pomimo infantylnej historii (bo taka miała być) i wielokrotnie wspominałem ją jako moją ulubioną część serii, a na pewno odsłonę którą darze największym sentymentem (do dziś pamiętam jak ogrywałem ją na wakacje co idealnie się zgrywało z klimatem letniego festiwalu w grze).

 

Ale z drugiej strony widać było jak była technologicznie ograniczona, iluzja  uczestniczenia w festiwalu szybko pękała kiedy okazywało się że ci wszyscy kierowcy również uczestniczący w festiwalu to zwykłe nieróżniące się od siebie niczym oprócz nazwy boty.

Więc nowe części gdzie nareszcie jest poczucie że bierzesz udział w święcie motoryzacji z prawdziwymi ludźmi z całego świata robi znacznie lepsze wrażenie. Dlatego nie obrażam się za funkcje sieciowe i nie czuje jakby to zabierało klimat festiwalu, wręcz przeciwnie.

 

 

 

 

Nie chodzi o to, że mnie te pisanie razi. Niech sobie to będzie. 

Ale ten pokaz gry na tym się skupił. I tylko to mnie boli. Ja wiem, że oni nie wydadzą biedy na 20h. Tu ma być co robić i to na jakiś czas + DLC które dodadzą kolejne godziny zabawy. No i spoko. Chętnie pogram, znowu kilka kawałków mi wpadnie w ucho i sobie dodam do ulubionych w Spoti. 

To nadal będzie najlepsza gra wyścigowa, bo nie znudzi jak walenie tego samego okrążenia setny raz. Fani motoryzacji mają Motorsport, drugi obóz czeka na Gran Turismo i pasuję. My mamy świetną Horizon która da masę fanu. Tylko ja straciłem feeling imprezy w tej grze- ot tyle. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2021 o 12:52, Rozi napisał:

Kurde, ale chciałbym, żeby zrobili remake NFSa Most Wanted.

 

a jak Ci siadł ten MW od Criterionu?

16 godzin temu, easye napisał:

Były już może wymagania PC?

Ciekawe czy znowu dodadzą ustawienia EKSTREMALNE ^^

 

tylko minimalne

Odnośnik do komentarza

A właśnie a propos brzydkich screenów ciekaw jestem, czy w końcu moc XsX pozwoli zrezygnować z low poly modelu felg po przekroczeniu 20km/h. Strasznie mnie to irytuje, jak felga zaczyna się kręcić i nagle traci 90% detali i obraca się rozmazana papka. I w temacie felg przydałaby się solidna dawka nowych felg, zwłaszcza bardziej oldschoolowych, bo niektóre modele to mam wrażenie pamietają jeszcze FM2. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bartg napisał:

A właśnie a propos brzydkich screenów ciekaw jestem, czy w końcu moc XsX pozwoli zrezygnować z low poly modelu felg po przekroczeniu 20km/h. Strasznie mnie to irytuje, jak felga zaczyna się kręcić i nagle traci 90% detali i obraca się rozmazana papka. 

To nie kwestia braku mocy ;-)

Juz FM4 modowałem sobie grę tak aby nie zmieniała koł w teksturę.

Wyglądało to w ruchu dość dziwnie. Przy nieodpowiedniej prędkości (prędkość obrotowa kół = liczba FPS) wyglądało jakby koła stały w miejscu :pinch:.

Odnośnik do komentarza

To jedno i drugie. Model koła jest zastępowany uproszczoną wersją żeby nie było konieczności stosowanie motion blura na takim elemencie.

 

Z tym doczytywaniem się elementów to na gameplayach widać dosyć wyraźnie pop-in i zmianę LoD, ale od tego w grze open world  z takim natężeniem bliskich detali ciężko się uwolnić.

Z drugiej strony podobno na E3 był pokazany tryb 60fps więc może w trybie 30fps będzie to mniej widoczne. Coś za coś jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2021 o 07:14, Bartg napisał:

A właśnie a propos brzydkich screenów ciekaw jestem, czy w końcu moc XsX pozwoli zrezygnować z low poly modelu felg po przekroczeniu 20km/h. Strasznie mnie to irytuje, jak felga zaczyna się kręcić i nagle traci 90% detali i obraca się rozmazana papka. I w temacie felg przydałaby się solidna dawka nowych felg, zwłaszcza bardziej oldschoolowych, bo niektóre modele to mam wrażenie pamietają jeszcze FM2. 

Już na gameplayu z FH5 widac ze wyglada to tak samo jak w FH4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...