Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Bielik said:

Tak z ciekawości spytam, gracie w forzunie więcej w widoku zza samochodu czy ze środka?

Ja lubię tą drugą opcję, ale czuję, że dużo dobroci graficznej mnie omija :smutas:

We wszystkie samochodówki na padzie gram z widokiem zza samochodu, podczas przygody z kierownicą grałem z widokiem ze środka.

 

Ogólnie widok zza kierownicy IMO przeszkadza w potyczkach na torze, nie do końca można się połapać gdzie dokładnie są inne samochody.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Daddy napisał:

No dokładnie, to nie jest RT, już wersja FH4 pod XSX ma świetne odbicia, czytajcie dalej analizy emeta na podstawie trailera z YT :pawel:

:facepalm: Dobrze wiem o czym mówi DF w swoim filmie i mówi o czymś całkiem innym niż ja. Oni tego fragmentu nie poruszyli... czemu? Może przeoczyli. A te urywki z których zrobiłem screenschoty na 100% przedstawiają RT. Wystarczy mieć trochę pojęcia o grafice aby móc to stwierdzić. Ale... daddy, który pracuje w Playground wie lepiej... 

Z niektórymi merytorycznej dyskusji nie da się prowadzić nawet poza CW.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Obstawiam, że to raczej nie ograniczenie sprzętowe nie pozwalają uruchomić RT na konsolach, tylko silnik graficzny, który jest w fazie mocnej przebudowy. Wciąż wspiera Xbox Ona i dlatego pewnie nie ma RT jeszcze zaimplementowanego, aby móc go wyświetlać w skali gry z otwartym światem i jakość była odpowiednio dobra. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 hours ago, Colin said:

"The largest, most diverse map in Forza Horizon history."

 

 

Mam nadzieje ze nie będzie prawdziwego klimatu Meksyku :lol:

 

An Anthropologist Unravels the Mysteries of Mexican Migration

 

No ale fajnie fajnie, ciesze się ze własnie będzie taki klimat, auta typu Buggy, albo 4X4 SUV-y będą miały swoje miejsce, a nie ze tylko do 1-2 wyścigów jak FH4

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem jeszcze raz dokładnie trailer i widać w niektórych miejscach, że są ujęcia jakby z różnych sprzętów lub ustawień graficznych (czasem jedno drugim z jednej lokacji, np Land Rover przy wodospadzie). Na jednych widać odbicia RT i cienie w mega wysokiej rozdzielczości, a na innych brak RT i cienie w niższej rozdzielczości. Co istotne mówię o ujęciach nie z Forzavista a z wyścigu itp. Może nie każdego interesują takie szczegóły ;) ale jeśli jednak to polecam obejrzeć trailer np w zwolnionym tempie (yt też daje taką opcję).

Jestem też ciekawy jak to będzie wyglądać na XoX, bo póki co to na tej konsoli będę miał okazję obadać osobiście. 

Odnośnik do komentarza

Poziom detali i dorysowania terenu w FH4 na XSX jest daleki od akceptowalnego. Widać do zwłaszcza w Edynburgu, gdzie centralnie przed nami budynki bardzo ładnie przechodzą transformację z tych z mniejszą ilością detali, do bardziej szczegółowych. No ale jest betonowe 60 fpsów i 4k. Ktoś napisze, że w czasie wyścigu tego nie widać. Otóż widać. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Emet napisał:

Obejrzałem jeszcze raz dokładnie trailer i widać w niektórych miejscach, że są ujęcia jakby z różnych sprzętów lub ustawień graficznych (czasem jedno drugim z jednej lokacji, np Land Rover przy wodospadzie). Na jednych widać odbicia RT i cienie w mega wysokiej rozdzielczości, a na innych brak RT i cienie w niższej rozdzielczości. Co istotne mówię o ujęciach nie z Forzavista a z wyścigu itp. Może nie każdego interesują takie szczegóły ;) ale jeśli jednak to polecam obejrzeć trailer np w zwolnionym tempie (yt też daje taką opcję).

Jestem też ciekawy jak to będzie wyglądać na XoX, bo póki co to na tej konsoli będę miał okazję obadać osobiście. 

 

Coś tam czytałem że zmodyfikowali silnik w taki sposób że nie tylko obsluguje DRS ale w podobny sposób zmienia inne ustawienia graficzne w locie priorytetyzując klatkaż.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...