Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Texz napisał:

Poziom detali i dorysowania terenu w FH4 na XSX jest daleki od akceptowalnego. Widać do zwłaszcza w Edynburgu, gdzie centralnie przed nami budynki bardzo ładnie przechodzą transformację z tych z mniejszą ilością detali, do bardziej szczegółowych. No ale jest betonowe 60 fpsów i 4k. Ktoś napisze, że w czasie wyścigu tego nie widać. Otóż widać. 

Draw distance jest taki sam jak na Xbox One X, a LOD jest lepszy na XSX,

 

Jedyne w czym wersja na XSX wypada gorzej od XOX to brak SSAO i brak cieni rzucanych przez reflektory w wyścigach nocnych.

No ale trzeba pamiętać że  port przygotowało małe studio - Panic Button.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał:

Dobrze że praktycznie nie grałem w trójkę bo miałbym pewnie deja vu a tak będzie to dla mnie coś świeżego.

Nie miałbyś bo poziom detali i szczegółowości środowiska w tych porównaniach z youtube to jak dzień i noc. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rozi napisał:

Powiedzieli już coś dokładniej o wersjach na Xboxa One? Mam nadzieję, że mój One S pociągnie chociaż w 1080/30 xd

 

Już się kurła nie mogę doczekać, jak pozapierdalam Lambo Sianem nad brzegiem morza :banderas:

Na filmiku df mówili, że na one będzie 1080p i 30 fps, podobno info od playground. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Chcę mieć wszystkie samochody i dodatki, za 4 złote jest standardowa edycja.

To cię będzie więcej kosztowało niż ten one, imo bez sensu, tym bardziej dla 30 fps ale to twoje pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, MYSZa7 napisał:

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/zestaw-dodatkow-ultimate-do-forza-horizon-5/9mz0sr207mg8

 

180 zł za dodatki Premium.

 

To się będzie opłacało, mając opłacony GP na jakiś czas.

fajna cena...spodziewalem sie wiecej a tu dostajemy :

dwa duze dodatki (ciekawe co wymysla)

przepustke sezonowa (42 nowe fury + 8 do driftu)

pakiet powitalny (5 fabrycznie tuningowany fur, dom gracza oraz bon na zakup dowolnej fury z salonu)

czlonkostwo VIP ( 3 samochody Forza Edition, 2x XP oraz  bonusy kosmetyczne)

no i gramy 5 dni wczesniej :banderas:

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...