Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Drift club fajnie, zawsze lubiłem, ale nowe auta? No jak to T10, trzy nowe Mclareny, nowe Porsche, nowe Mini różniące się detalami, najmniej roboty :reggie: W takim tempie do końca roku będzie 30 mclarenów i z 50 Porsche, a nowych fajnych fur nadal brak. Gdzie są wszystkie nowe Ferrari? Gdzie Yaris? Gdzie GR86? 

 

fyYn23-rAPS02YOvDlzniljqa9YIIw9HqddTfUWNOoo.jpg?auto=webp&s=620c2dbd504debd2cde6901691f8321e0b3c5608

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz już trochę więcej ma otwierane dachy lub inne funkcje:

 

-Lamborghini Gallardo Spyder Performante

-Porsche 918 Spyder

-Mercedes AMG One

-Ferrari Portofino

-McLaren 720S Spider

-McLaren 650S Spider

-Willy's MB Jeep

-Pagani Zonda Cinque Roadster

-2021 Ford Bronco

-Porsche 911 Speedster

-Ford Mustang Mach-E 1400 (zmiana AWD/RWD)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem grę. Zobaczyłem kolejne nudne, oklepane, robione na szybko wyzwania i gówniane fury, wyłączyłem. Nie tak miało być. W czwórkę grałem rok po premierze i do tej pory jest tam co robić (w podstawce). A tu chuj, odblokowane wszystko po 3 godzinach i nara.

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia czy czasem brak info i przeciąganie wydania dodatków, nie jest spowodowane tym, ze gra jest w gamepassie. Ilu ludzi jest takich jak ja, którzy gierkę maja z gamepassa i wykupili season pass za realną kasę? Takie drastyczne przedłużanie wydania dwóch dodatków sprawia, ze dłużej będę mieć passa, bo przecież i tak już zapłaciłem za dodatki…

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Smiti napisał:

Mnie zastanawia czy czasem brak info i przeciąganie wydania dodatków, nie jest spowodowane tym, ze gra jest w gamepassie. Ilu ludzi jest takich jak ja, którzy gierkę maja z gamepassa i wykupili season pass za realną kasę? Takie drastyczne przedłużanie wydania dwóch dodatków sprawia, ze dłużej będę mieć passa, bo przecież i tak już zapłaciłem za dodatki…

Sam znam przynajmniej 5 + ja. 

Odnośnik do komentarza

Uhm, zawsze możesz nie opłacać GP i wrócić do niego, gdy już DLC wjadą na ruszt? Moim zdaniem nie klei się ta teoria. Wręcz przeciwnie - ludzie, którzy czekają tylko i wyłącznie na DLC do FH5 nie mają innego powodu do opłacania, więc mogą zrobić pauzę i wtedy mamy dokładną odwrotność tego, co napisałeś.

 

Tak czy siak mogliby coś kurła pokazać wreszcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...